Ik denk het nietquote:
?quote:Op zondag 26 februari 2012 14:26 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Huntelaar, Zomaar een voorbeeld.
Incident, half 1, net na Europa. Gebeurt niet meer.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:26 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik denk het nietAls je al ziet hoeveel moeite ze met Excelsior hadden vandaag..
ELke 'top'club heeft er een slechte match tussen zitten.maar Ajax wint hem wel, AZ speelde daar gelijk.. dus dat zegt mij HELEMAAL niksquote:Op zondag 26 februari 2012 14:26 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik denk het nietAls je al ziet hoeveel moeite ze met Excelsior hadden vandaag..
Met die redenatie gaat PSV degraderen na de wedstrijd tegen Groningenquote:Op zondag 26 februari 2012 14:26 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik denk het nietAls je al ziet hoeveel moeite ze met Excelsior hadden vandaag..
Dit is wel een heel slechte smoesquote:Op zondag 26 februari 2012 14:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Incident, half 1, net na Europa. Gebeurt niet meer.
Nee. Half 1-wedstrijden zijn serieus een drama voor ons, hoe triest ook.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:28 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Dit is wel een heel slechte smoesAls het regent komt het zeker door omdat jullie altijd het dak dicht doen dan?
18 Maart weer. ADO - Ajaxquote:Op zondag 26 februari 2012 14:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee. Half 1-wedstrijden zijn serieus een drama voor ons, hoe triest ook.
tja om 9 uur een bak spaghetti word je ook niet blij van.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee. Half 1-wedstrijden zijn serieus een drama voor ons, hoe triest ook.
Verliezen mag maar nooit meer dat, dan duik ik onderquote:
Hutch kan niet schieten.quote:
echt hčquote:Op zondag 26 februari 2012 14:34 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Wijnaldum: een draaicirkel van een gemiddelde vuilniswagen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Als de toekomst een optelsom is van wat er mijn leven in het verleden is gebeurd, dan ga ik een ***vette tijd tegemoet."
quote:Op zondag 26 februari 2012 14:37 schreef Stringer het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."It's like my swag just rubbed off on everybody. It was unbelievable."
Mokotjo is niet veel groterquote:Op zondag 26 februari 2012 14:39 schreef Elusive het volgende:
mertens die een kopduel aan gaat, wat schattig
En ook niet zo dom zijnquote:Op zondag 26 februari 2012 14:39 schreef Hamilcar het volgende:
[..]
Maar die zal vast niet klinken als een 5-jarige :p
Ik hoor met name het Feyenoordpubliek eigenlijkquote:Op zondag 26 februari 2012 14:41 schreef HuffTheTalbot het volgende:
Het lijkt wel alsof het publiek voor de verandering wakker is...![]()
Niet dat standaard "jalalala-bier"-geluid.
Eerste grote wedstrijd van liesveld. Die kan de druk nog niet aanquote:
O, dat helpt ook natuurlijk. Hoeveel zijn er mee gekomen?quote:Op zondag 26 februari 2012 14:42 schreef Mixende_match het volgende:
[..]
Ik hoor met name het Feyenoordpubliek eigenlijk
Uitverkocht uitvak.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:42 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
O, dat helpt ook natuurlijk. Hoeveel zijn er mee gekomen?
???quote:Op zondag 26 februari 2012 14:43 schreef Dj_Day-V het volgende:
Weer wachten op de 1-0 en dan komt zo de 0-1
Ik vond het wel geel. Domme actie van Mokotjo...quote:Op zondag 26 februari 2012 14:42 schreef eight het volgende:
[..]
Eerste grote wedstrijd van liesveld. Die kan de druk nog niet aan
Ik win.quote:
Nee. Hij heeft netjes betaald.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:47 schreef Dekatria het volgende:
Kan iemand die trommelaar even afvoeren ofzo.
quote:Op zondag 26 februari 2012 14:49 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Nee. Hij heeft netjes betaald.
Trabzonspoortje.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:48 schreef Jojoortje het volgende:
Had een beter begin van PSV verwacht.
Pas als Feyenoord achterkomt komen ze hier.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:49 schreef Morpheus2002 het volgende:
Feyenoord speelt en het topic is dood. Komt dat omdat de Feyenoord in het stadion zitten / voor de TV? Of zitten Ajacieden graag met elkaar in een topic?
Als ik het stadion zo hoor zitten er 1800 PSV fans en is de rest Feyenoorder.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:49 schreef Morpheus2002 het volgende:
Feyenoord speelt en het topic is dood. Komt dat omdat de Feyenoord in het stadion zitten / voor de TV? Of zitten Ajacieden graag met elkaar in een topic?
Te zenuwachtig om constant wat weg te zetten in mijn gevalquote:Op zondag 26 februari 2012 14:49 schreef Morpheus2002 het volgende:
Feyenoord speelt en het topic is dood. Komt dat omdat de Feyenoord in het stadion zitten / voor de TV? Of zitten Ajacieden graag met elkaar in een topic?
Twee wedstrijden volgen én posten is lastig.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:49 schreef Morpheus2002 het volgende:
Feyenoord speelt en het topic is dood. Komt dat omdat de Feyenoord in het stadion zitten / voor de TV? Of zitten Ajacieden graag met elkaar in een topic?
quote:Op zondag 26 februari 2012 14:49 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Pas als Feyenoord achterkomt komen ze hier.
Haha ja mooi hequote:Op zondag 26 februari 2012 14:50 schreef NJ het volgende:
[..]
Als ik het stadion zo hoor zitten er 1800 PSV fans en is de rest Feyenoorder.
Nog meer als PSV achterkomt.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:49 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Pas als Feyenoord achterkomt komen ze hier.
idd. Ik zit voor de tv & ondertussen te postenquote:Op zondag 26 februari 2012 14:50 schreef NJ het volgende:
[..]
Als ik het stadion zo hoor zitten er 1800 PSV fans en is de rest Feyenoorder.
Moet jij niet in het stadion zijn?quote:Op zondag 26 februari 2012 14:52 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ja hoor geef maar weer een hartaanval
Moet jij niet meer met vrienden omgaan?quote:Op zondag 26 februari 2012 14:52 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Moet jij niet in het stadion zijn?
Moet jij niet in het stadion zijn?quote:Op zondag 26 februari 2012 14:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Moet jij niet meer met vrienden omgaan?
Zat jij toen je 13 was dan niet hele dagen op Fok! ?quote:Op zondag 26 februari 2012 14:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Moet jij niet meer met vrienden omgaan?
Nee, toen had ik niet eens een account.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:54 schreef Roffamannetje het volgende:
[..]
Zat jij toen je 13 was dan niet hele dagen op Fok! ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |