In principe wel dan ja. Iemand die perse de laatste post wil hebben wil waarschijnlijk ook perse het volgende topic openen.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:34 schreef Poesopstokje het volgende:
Maar een lapo-er is toch hetzelfde als een fipo-er, aangezien de topicsluiter ook een nieuw deel moet openen.
Nee want de fipo is de eerste post na de OP.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:34 schreef Poesopstokje het volgende:
Maar een lapo-er is toch hetzelfde als een fipo-er, aangezien de topicsluiter ook een nieuw deel moet openen.
Ik ben toch nieuwsgierig naar de TT
Kijk zie je wel! Ik wist wel dat het ergens vandaan kwamquote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:36 schreef kwiwi het volgende:
[..]
LAst POst, FIrst POst. Heb je weer wat geleerd vandaag
quote:Raynor Arkenbout was erg emotioneel nadat hij te horen kreeg dat zijn personage Edwin Bouwhuis uit Goede Tijden Slechte Tijden werd geschreven. Dat vertelt de acteur in Weekend.
Arkenbout baalde er ontzettend van. "Ik had een jaarcontract bij Goede Tijden getekend en eigenlijk wel verwacht dat ik dit uit zou dienen. Sterker nog, ik had gehoopt hierna nog een jaar door te mogen gaan bij de serie. Helaas hebben de schrijvers anders besloten", vertelt het acteertalent.
Hmmm ik heb ook weleens een nieuw topic geopend, terwijl ik niet de laatste post had. Wellicht is dit wel doen er onlangs ingeslopen, voor de meerderheid van de topics was het niet gebruikelijk. Ik ben er ook geen voorstander van overigens.quote:
Dat kan die dan wel willen, volgens de officiële Fok policy hoeft dit niet. Behalve dat: ook in deze topicreeks was het openen nooit aan dit soort regeltjes onderhevig. Wie het eerst komt, wie het eerst maalt gold altijd. Wat mij betreft blijft dit zo en gaan users geen vrijheden van andere users inperken.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:37 schreef loezzzje het volgende:
[..]
In principe wel dan ja. Iemand die perse de laatste post wil hebben wil waarschijnlijk ook perse het volgende topic openen.
Nou, daar keken ik en me ma vroeger dus naar. Zij zei teon altijd dat het onrealistisch was, al die verhoudingen op een werkvloer. Later kwam ze er dus achter dat het dat niet was en kwam het ene naar het andere verhaal langs over affaires en mensen die betrapt werden in auto's in de parkeergarage, in apparte ruimtes van het ziekenhuis etc.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 12:09 schreef loezzzje het volgende:
En als je naar Greys Anatomy kijkt zie je ook niet anders
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:31 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hier posten als je niet kijkt2
jawel hoor, ik zit al vanaf de 1e aflevering te wachten wanneer en met wie anton vreemd zal gaan. Prima verhaallijn wat mij betreft. Maxime moet m niet zo afwimpelen.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 11:47 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Dit dus. Dit is niet de Anton die de kijkers willen zien.
Dan ben je van de weinige.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:50 schreef Marrije het volgende:
[..]
jawel hoor, ik zit al vanaf de 1e aflevering te wachten wanneer en met wie anton vreemd zal gaan. Prima verhaallijn wat mij betreft. Maxime moet m niet zo afwimpelen.
Hij acteerde niet slecht hoor vergelijk hem nu maar eens met aysen.quote:
Ik vind het een mooie regel, want dan heb je geen gezeik met dubbele topic, of soms wel meer.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:30 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dat kan die dan wel willen, volgens de officiële Fok policy hoeft dit niet. Behalve dat: ook in deze topicreeks was het openen nooit aan dit soort regeltjes onderhevig. Wie het eerst komt, wie het eerst maalt gold altijd. Wat mij betreft blijft dit zo en gaan users geen vrijheden van andere users inperken.
Een verzoek doen kan natuurlijk altijd, de kans bestaat echter dat dit niet gehonoreerd wordt.
Jawel hoor.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Hij acteerde niet slecht hoor vergelijk hem nu maar eens met aysen.
Onzin. Dat is er ooit ingeslopen.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:34 schreef Poesopstokje het volgende:
, aangezien de topicsluiter ook een nieuw deel moet openen.
Jij projecteerd je negatieve gevoelens op gtst personages als een soort van doe het zelf psychologie of niet ?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:30 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Jawel hoor.
En zelfs Aysen doet het nu al beter. Maar dat is ook niet zo moeilijk.
Breng ze a.u.b. niet op het idee, misschien lezen ze hier meequote:Op zaterdag 18 februari 2012 02:35 schreef Marrije het volgende:
[..]
ik ben allang blij dat terug kijken geen euro kost.
Oh, dat verwachtte ik eigenlijk eerder dan een affaire met Anton.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:39 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
[..]
Breng ze a.u.b. niet op het idee, misschien lezen ze hier mee.
Als Rik & Maxime maar niet wat samen gaan krijgen, dat zou echt nergens op slaan.
Omdat ze nu een scène had met Rikki.
Maar iedereen moet tenslotte een keer met elkaar naar bed in GTSTland, dus zal het me niks verbazen.
En waar is Amy gebleven?
Ze woonde toch bij Ludo thuis?
Ze hoort bij de familie Sanders op de hotelkamer te zitten, zeker vergeten mee te nemen.
Hebben Lucas & Amy ooit samen een scène gehad en weet hij überhaupt wel dat ie een halfzusje heeft?
Lucas Amy en Nina hebben samen gezwommen tijdens het meiden uurtje. Toen was Nina nog boos omdat Amy het brilletje van Stefano liet vallen. Nina is sexy in die scenequote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:39 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
[..]
Breng ze a.u.b. niet op het idee, misschien lezen ze hier mee.
Als Rik & Maxime maar niet wat samen gaan krijgen, dat zou echt nergens op slaan.
Omdat ze nu een scène had met Rikki.
Maar iedereen moet tenslotte een keer met elkaar naar bed in GTSTland, dus zal het me niks verbazen.
En waar is Amy gebleven?
Ze woonde toch bij Ludo thuis?
Ze hoort bij de familie Sanders op de hotelkamer te zitten, zeker vergeten mee te nemen.
Hebben Lucas & Amy ooit samen een scène gehad en weet hij überhaupt wel dat ie een halfzusje heeft?
Welke browser gebruik je?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:49 schreef gebrokenglas het volgende:
Net dat RTL XL geprobeerd, maar het enige dat werkt is de reclame... Daarna komt er altijd een 4001 error.
Firefox op een macquote:
Projecteerd.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Jij projecteerd je negatieve gevoelens op gtst personages als een soort van doe het zelf psychologie of niet ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |