Werken, wat is dat?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:06 schreef kree het volgende:
[..]
Ja ik weet
Ik was vroeg op omdat ik moest werken. Anders was het voor mij ook nog ochtend geweest
Euhm nou iets waar je geen flikker zin in hebt.quote:
Achter de computer zitten en naar de klok blijven staren, in plaats van achter de computer zitten en je na een dag afvragen waar de tijd is gebleven.quote:
Ah, nu snap ik het.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:13 schreef twi het volgende:
[..]
Achter de computer zitten en naar de klok blijven staren, in plaats van achter de computer zitten en je na een dag afvragen waar de tijd is gebleven.
Wat was liefde vroeger nog goedkoop hè?quote:
Wat doe jij voor werk twi?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:13 schreef twi het volgende:
[..]
Achter de computer zitten en naar de klok blijven staren, in plaats van achter de computer zitten en je na een dag afvragen waar de tijd is gebleven.
Webdesignnerden. Al ben ik nog met Danny aan het onderhandelen over de fee voor mijn kwaliteitsposts. Dan word ik de tweede professioneel FOK!ker.quote:
Haha lol. Welk bedrijf? Doe maar. Via dm.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:25 schreef twi het volgende:
[..]
Webdesignnerden. Al ben ik nog met Danny aan het onderhandelen over de fee voor mijn kwaliteitsposts. Dan word ik de tweede professioneel FOK!ker.
Naar het water.quote:
GHB.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:00 schreef geenvetzak het volgende:
ok weet niet wat er in die tandpasta zat maar heb nauwelijks meer gevoel in m'n bekal ruik ik nu wel naar pepermuntjes!
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:03 schreef Myraela het volgende:
[..]
GHB.Ik ben er over 5 minuutjes.
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:03 schreef Myraela het volgende:
[..]
GHB.Ik ben er over 5 minuutjes.
Ook wat glijmiddel meegenomen? Zo'n voorbind is toch nog best ruw hoor.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:05 schreef geenvetzak het volgende:
[..]Heb t bij de nightshop vandaan. Ben benieuwd wat ze daar nog mee hebben
niet zo'n nightshopquote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:09 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ook wat glijmiddel meegenomen? Zo'n voorbind is toch nog best ruw hoor.
Tot 12 maar? Dat is toch geen nightshop.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:12 schreef geenvetzak het volgende:
[..]
niet zo'n nightshopgewoon zo'n buurtsupert die tot 12 uur open is!
Zoetermeer is ook geen nightstadquote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:13 schreef Myraela het volgende:
[..]
Tot 12 maar? Dat is toch geen nightshop.
Goed punt.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:15 schreef geenvetzak het volgende:
[..]
Zoetermeer is ook geen nightstadiedereen gaat braaf op tijd naar bed hier
ga je carnavallenquote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:16 schreef Jofunu-kun het volgende:
Zow, ff thuis chillen voor ik naar Brabant afreis
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |