dit koningshuis gaat om met tuig (Mabel , pappie van Maxima)quote:Op vrijdag 17 februari 2012 20:05 schreef Anno2012 het volgende:
Dit topic kan echt niet. We hebben veel te danken aan het koningshuis, dan moeten we hier geen grappen maken over iemand die vecht voor zijn leven.
Ik denk ook niet dat god het zo zal bedoelen,maar ik verwacht dat hij ieder uiteindelijk zal straffen.
Smakeloos
Ik vind dat niet zo erg.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 19:16 schreef Rezania het volgende:
Sowieso mensen die het erger vinden als één of andere 'beroemdheid' haar nagel breekt tijdens het winkelen dan dat er 15.000 kinderen per dag sterven in Afrika.Dat moet je echt nog eens goed naar je prioriteiten kijken.
Er staat erger dan, het is een vergelijking. Als je dat niet erg vindt vul dan iets anders random in, bijvoorbeeld geen internet in de trein of zo.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 22:35 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Ik vind dat niet zo erg.
Mensen gaan nou eenmaal dood, hoef je niet erg te vinden. Enkel te accepteren.
quote:Op vrijdag 17 februari 2012 19:56 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Jammer van de kanker, daar houd ik niet zo van.
ach ja als het dichtbij komt is het ineens niet leuk meer. Flauw. Hoe harder de grappen hoe beter. Niet met twee maten meten.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 19:24 schreef smegmanus het volgende:
Geen beter vermaak dan leedvermaak.
En zo is 't.
En dat voor een schaafwondjequote:Op vrijdag 17 februari 2012 18:52 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
Inderdaad, net als die ene wielrenner, al die mensen die dat in hun 'status' gingen zetten, kneuzen.
quote:Op vrijdag 17 februari 2012 20:08 schreef smegmanus het volgende:
Ik hoorde dat hij net bijkwam...
Zijn eerste woorden waren "k-k-k-k-k-k-k-k-"
Waarop Beatrix antwoorde "koud?"
En Friso antwoorde "n--n-n-n-n-nee, k-k-k-k-k-kornetto, met nootjes"
Zelf bedacht.
Wie wil me aanraken?
Beetje jammer hoor, en ook jammer dat moderator's dit goedkeuren..quote:Op vrijdag 17 februari 2012 19:54 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Dank. Die discussie en hele betogen kunnen gewoon ergens anders
.
[ afbeelding ]
Deze is wel heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel slechtquote:Op vrijdag 17 februari 2012 20:08 schreef smegmanus het volgende:
Ik hoorde dat hij net bijkwam...
Zijn eerste woorden waren "k-k-k-k-k-k-k-k-"
Waarop Beatrix antwoorde "koud?"
En Friso antwoorde "n--n-n-n-n-nee, k-k-k-k-k-kornetto, met nootjes"
Zelf bedacht.
Wie wil me aanraken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |