Ik kijk graag naar vandaag de dag en ik hoef niet zulke nutteloze dingenquote:Op donderdag 16 februari 2012 08:56 schreef Id_do_her het volgende:
Heb jij niks beters te doen dan naar die programma's kijken?
Stuur een boze brief.quote:Op donderdag 16 februari 2012 08:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik kijk graag naar vandaag de dag en ik hoef niet zulke nutteloze dingen
Dan zou ik toch maar evens overwegen om te stoppen met kijken. Sowieso zijn er tegenwoordig een hoop programma's met slapgeouwehoer over bn'ers, sterren, kleding en andere BS.quote:Op donderdag 16 februari 2012 08:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik kijk graag naar vandaag de dag en ik hoef niet zulke nutteloze dingen
quote:Op donderdag 16 februari 2012 09:02 schreef Karina het volgende:
Wat is Vandaag de Dag? Nooit van gehoord. Zeker iets voor huisvrouwen
Een programma van WNL blijkbaar.quote:Op donderdag 16 februari 2012 09:04 schreef Ffleamig het volgende:
Vandaag de dag is mij gelukkig en blijkbaar terecht geheel onbekend.
Het valt mij inderdaad ook op dat Nederland de laatste jaren voor een groot en immer groeiend deel bestaat uit de wat simpelere en gewonere medemens.quote:Op donderdag 16 februari 2012 09:05 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Dan zou ik toch maar evens overwegen om te stoppen met kijken. Sowieso zijn er tegenwoordig een hoop programma's met slapgeouwehoer over bn'ers, sterren, kleding en andere BS.
Komt door de degeneratie van het menselijk brein oftewel een sterk groeiend aantal Henk en Ingrid.
Dat stond laatst ook in de Metro. Die briefschrijver had groot gelijkquote:Op donderdag 16 februari 2012 09:15 schreef Deetch het volgende:
zoals Doe Maar zei: hee er zit een knop op de TV
Doe maar niet, dan komt ie weer naar VBL.quote:Op donderdag 16 februari 2012 08:57 schreef Karina het volgende:
Je moet helemaal niets, ga voetballen kijken of zo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |