de ene is blij de ander is droevig XDquote:
Ik was aan het twijfelen of ik de letters zou tellen of de woorden. Ik heb uiteindelijk voor de woorden gekozen omdat de letters op zichzelf zich niet aan een specifieke taal binden.quote:[..]
Vieze hipsterTel het 12.5% Nederlands en 87.5% Engels.
Jammer van de pseudo-intelligentie.quote:Op woensdag 15 februari 2012 22:53 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Ik was aan het twijfelen of ik de letters zou tellen of de woorden. Ik heb uiteindelijk voor de woorden gekozen omdat de letters op zichzelf zich niet aan een specifieke taal binden.
Mijn grootmoeder zei mij altijd: Furdinand, als mensen haten, laat ze haten.quote:Op woensdag 15 februari 2012 22:54 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Jammer van de pseudo-intelligentie.
Als ze niet zo'n grote bek had zou ze nog levenquote:Op woensdag 15 februari 2012 22:57 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Mijn grootmoeder zei mij altijd: Furdinand, als mensen haten, laat ze haten.
Nu is ze dood.
quote:Op woensdag 15 februari 2012 22:53 schreef Furdinand het volgende:
[..]
de ene is blij de ander is droevig XD
Vieze hipster gedachte ditquote:[..]
Ik was aan het twijfelen of ik de letters zou tellen of de woorden. Ik heb uiteindelijk voor de woorden gekozen omdat de letters op zichzelf zich niet aan een specifieke taal binden.
Consequenties, consequenties.quote:Op woensdag 15 februari 2012 22:58 schreef JanPiraat het volgende:
[..]
Als ze niet zo'n grote bek had zou ze nog leven
Bob, spijt heeft mij gevonden en vreet aan mijn ziel.quote:Op woensdag 15 februari 2012 22:59 schreef HappyBob het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Vieze hipster gedachte ditHaal jij maar eens letter weg, dan zal het geen Engels meer zijn. Elke letter telt mee. Weg met discriminatie!! Nu geef jij de letters van 'knowledge' minder eer dan de letters van 'life'. Discriminerende hipster
Zeg tegen je spijt dat je ziel tussen je benen zitquote:Op woensdag 15 februari 2012 23:02 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Bob, spijt heeft mij gevonden en vreet aan mijn ziel.
Daar zit niks?quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:03 schreef HappyBob het volgende:
[..]
Zeg tegen je spijt dat je ziel tussen je benen zit
Maar dat is pijnlijk toch.quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:03 schreef HappyBob het volgende:
[..]
Zeg tegen je spijt dat je ziel tussen je benen zit
Gewoon zachtjesquote:
Hihi ga ik proberenquote:Op woensdag 15 februari 2012 23:06 schreef HappyBob het volgende:
[..]
Gewoon zachtjesEn anders hou je je onderbroek aan
Sinds wanneer is piemel een ander woord voor "tranny"?quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:07 schreef Furdinand het volgende:
[..]
"piemel" zou inderdaad een understatement zijn.![]()
![]()
Weet ik niet. Vraag het aan appel.quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:12 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Sinds wanneer is piemel een ander woord voor "tranny"?
Die is er nu niet.quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:14 schreef Furdinand het volgende:
[..]
Weet ik niet. Vraag het aan appel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |