Helemaal mee eens!quote:Op donderdag 16 februari 2012 17:19 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ik vind het sowieso jammer dat het enkel en alleen gaat om wie er met wie gaat. Er bestonden vroeger ook vriendschappen (echte dus, geen aanloopje naar een relatie), mensen die de politiek ingingen, mensen die een bedrijf wilden opzetten (en geen tuttenbollenkapperszaak, maar een echt bedrijf). Mensen met visie, een doel en missie, die niet alleen aan hun truttenbaantje, hun huisje en hun liefje op de bank dachten.![]()
Het complete openbare leven (bedrijven, scholen, instituten, zaken, politiek) is compleet absent en het gaat alleen nog maar om huiskamer gekonkel. Dit was altijd al een onderdeel van de soap (een onderdeel dat ik altijd over probeerde te slaan), maar dit deel is gegroeid van 25% naar 100% [ afbeelding ]
Tom van Beek herken ik hier niet echt in.quote:Op donderdag 16 februari 2012 18:06 schreef Frey het volgende:
[ afbeelding ]Herman Hogendoorn en de boevenbaas spanden samen.
Toch vind ik Maxime best tof als barvrouw.quote:Op woensdag 15 februari 2012 23:15 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
Ja Jef, dat krijg je als je een Sanders aanneemt in je zaak.
Die nemen gelijk de touwtjes in handen.
En waar heeft Anton tegenwoordig last van?
Van workaholic naar hitsige puber.
Vind dat niet echt bij hem passen, maar het blijft wel een man.
quote:Op donderdag 16 februari 2012 20:02 schreef Computerfluisteraar het volgende:
Oh, eerst nog 10 minuten reclame![]()
![]()
Nee, dat begint 20:30uquote:Op donderdag 16 februari 2012 20:05 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Was dat net dan? Ik doe hem net een paar minuten geleden aan
ze moest eens wetenquote:Op donderdag 16 februari 2012 20:08 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Ja, zielig voor haar. Ze doet altijd zo haar best.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |