gewoon dit topic in de gate houdenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 08:41 schreef gogosweden het volgende:
is er ook een officieel twitter kanaal van samsung voor updates of voor de sgs2?
Ik geloof het niet, maar die link die ik pasgeleden deelde, stond de naam van de twitteraar die het vrij had gegeven dat 1 maart de update kwam (een of andere engineer van samsung geloof ik uit het hoofd) even werken dan zoek ik het wel even opquote:Op vrijdag 24 februari 2012 08:41 schreef gogosweden het volgende:
is er ook een officieel twitter kanaal van samsung voor updates of voor de sgs2?
http://www.samsunggalaxys(...)galaxy-s2/#more-2496quote:Deze datum is nog niet door Samsung zelf bevestigd, maar is gelekt via het Twitter account van tech expert Eldar Murtazin, die al vaker juiste voorspelling heeft gegeven. De uitrol van de Galaxy S2 zal vanaf 1 maart beginnen en de Galaxy Note zal dezelfde update ergens tussen maart en mei ontvangen.
Wanneer de Samsung Galaxy S2 de ICS update ontvang, verwachten wij ook een aantal TouchWiz UI modificaties, in plaats van een pure Android ervaring, zoals op de Galaxy Nexus.
@SamsungMobileNL komen alle update software tweets en je kan daar ook vragen stellen etc.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 08:41 schreef gogosweden het volgende:
is er ook een officieel twitter kanaal van samsung voor updates of voor de sgs2?
Kortom, dat zal bij ICS niet opgelost zijn denk ikquote:We zijn bezig met een oplossing, in de tussentijd kun je proberen of Wifi uitzetten en je SDkaart verwijderen wellicht helpt.
Jawelquote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:10 schreef automatic_ het volgende:
Ik lees net een reactie van Samsung over het opnieuw opstarten van S2:
[..]
Kortom, dat zal bij ICS niet opgelost zijn denk ik
Ooo, mooi!quote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:14 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Jawelik heb de laatste officiele beta draaien van ICS en nog nooit een reott gehad
ben benieuwd.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:14 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Jawelik heb de laatste officiele beta draaien van ICS en nog nooit een reott gehad
Helaas niet ;-)quote:Op donderdag 23 februari 2012 22:49 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ga je niet teveel op dingen zitten letten ofzo?
Dat hoort inderdaad niet zo te zijn. Ik heb hier dan ook nergens last van, En ik heb deze telefoon toch al vanaf Mei vorig jaar.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:54 schreef VDekkel het volgende:
[..]
Helaas niet ;-)
De starttoets gaat echt na een klein weekje al duidelijk los zitten! Dat merk ik omdat ik hem standaard gebruik als ik het beschermscherm weghaal. Het voelt steeds echt als een goedkoop knakending ik hem indruk, los van het gekraak. Dit moet toch niet kunnen na 1 werkweekje?!
Ik vraag me echt af of anderen hier dit merken!
Goed nieuws, Alleen vind ik dat interface echt 100x zo lelijk als het standaard ICS interface.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 09:05 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
http://www.samsunggalaxys(...)galaxy-s2/#more-2496
Hoe weet je dan dat dat de officiële is.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:14 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Jawelik heb de laatste officiele beta draaien van ICS en nog nooit een reott gehad
Geen gele driehoek met uitroepteken in de opstartquote:Op vrijdag 24 februari 2012 12:06 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Hoe weet je dan dat dat de officiële is.
Maar dat weet je van te voren dus niet?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 12:15 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Geen gele driehoek met uitroepteken in de opstarten als ik in de recovery modus kijk staat er ook official samsung firmware
Ok. Het enige raadsel wat ik nou nog moet oplossen is hoe dat zit met die PDA-letters.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 13:18 schreef Co_OL het volgende:
volgens mij heeft SamMobile altijd officiele roms en beta's
PDA-letters ?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 13:22 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ok. Het enige raadsel wat ik nou nog moet oplossen is hoe dat zit met die PDA-letters.
Ja die versies.quote:
quote:Op donderdag 23 februari 2012 16:21 schreef Co_OL het volgende:
[..]
http://www.sammobile.com/(...)GT-I9100&r=1#regiona
de een na onderste (I9100XXLPH) die draait bij mij primaen lekker makkelijk via odin te installeren!
Ja dat wel.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 18:44 schreef THeeF het volgende:
Die I9100XXLPH kun je niet als ware een update installeren toch?
Dus je start met een kale rom?
Wifi uitzetten helpt bij mij.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 11:10 schreef automatic_ het volgende:
Ik lees net een reactie van Samsung over het opnieuw opstarten van S2:
[..]
Kortom, dat zal bij ICS niet opgelost zijn denk ik
quote:
Merci. Was binnen 30 minuten gefixt. Duur geintje, maar mijn S2 is het waardquote:
Ik was ook van plan ICS erop te zetten, maar heb toch maar even gewacht. Wilde aanvankelijk deze ROM installeren: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1460702 Hij ziet er wel ok uit.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 20:08 schreef 1299 het volgende:
Ik acht mijzelf redelijk ervaren met computersMaar ik kan geen eenduidige informatie vinden omtrend het rooten van mijn S2. Ik heb een S2 met Android 2.3.6 XWKK2.
Volgens mij is de gangbare manier om eerst een insecure rom van versie te installeren die je al hebt. Deze is onvindbaar. Het enige wat ik tegekom zijn megaupload links
Ik heb ook een Galaxy Nexus, en ICS bevalt mij prima. Die bloatware en het OS ansich van die S2 hangen me na een paar dagen gigantisch de keel uit. Het is zo'n stap terug.
Ik wil graag een clean versie zonder samsung crap op die S2 van ICS. Kan iemand mij in de goede richting duwen?
Deze video's misschien? (behalve over kitchen app)quote:Op vrijdag 24 februari 2012 20:08 schreef 1299 het volgende:
Ik acht mijzelf redelijk ervaren met computersMaar ik kan geen eenduidige informatie vinden omtrend het rooten van mijn S2. Ik heb een S2 met Android 2.3.6 XWKK2.
Volgens mij is de gangbare manier om eerst een insecure rom van versie te installeren die je al hebt. Deze is onvindbaar. Het enige wat ik tegekom zijn megaupload links
Ik heb ook een Galaxy Nexus, en ICS bevalt mij prima. Die bloatware en het OS ansich van die S2 hangen me na een paar dagen gigantisch de keel uit. Het is zo'n stap terug.
Ik wil graag een clean versie zonder samsung crap op die S2 van ICS. Kan iemand mij in de goede richting duwen?
Ik heb echt geen reboots meer met 4.0.3 Samsung S2 betaquote:Op zaterdag 25 februari 2012 08:18 schreef fotostarter het volgende:
Gister 1 keer een reboot gehad. Valt mee.
Ik wacht de update af, en kijk of het dan weg is. Vind dit erg slecht van Samsung. Maar ja, dat zal wel aan mij liggen. Dat ze hun gebruikers zo lang laten kutten met een toestel.
Hoe zeker is het eigenlijk dat het met de update is verholpen? Op de een of andere manier, blijf ik het echt een geweldig toestel vinden
Omdat WIFI uitzetten naar mijn mening geen optie is omdat je dan basisfunctionaliteit moet uitzetten.quote:Op maandag 20 februari 2012 23:49 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Waarom alleen SD vet? Bij mij werkte juist wifi uitzetten.
quote:'Samsung Galaxy S III krijgt 4,8"-scherm en keramiekbehuizing'
Volgens geruchten is Samsung van plan om de verwachte Galaxy S III te voorzien van een 4,8"-scherm. Waarschijnlijk gaat het om een Super Amoled HD-type. Daarnaast zou de behuizing onder andere van keramiek worden gemaakt.
De geruchten zijn afkomstig van BGR, die een, naar eigen zeggen, betrouwbare bron citeert. Met 4,8" is het scherm aanzienlijk groter dan die van zijn voorganger, de Galaxy S II: deze heeft een schermdiagonaal van 4,3". Waarschijnlijk krijgt de Galaxy S III een resolutie van 1280x720 pixels. Ook opvallend is de behuizing. Deze zou aan de achterkant volledig zijn opgebouwd uit keramiek. Normaal gesproken gebruikt Samsung een stevig soort plastic voor zijn smartphones, wat als nadeel heeft dat de behuizingen goedkoop aanvoelen. Keramiek wordt echter nauwelijks gebruikt voor telefoons.
Er zijn al verscheidene malen geruchten naar buiten gekomen over de Galaxy S III, die het nieuwe Android-vlaggenschip moet worden. Samsung heeft al laten weten dat het toestel niet op het binnenkort van start gaande Mobile World Congress wordt getoond. Volgens BGR wacht de fabrikant met de aankondiging, zodat het zich goed kan voorbereiden op een wereldwijde lancering. Samsungs Galaxy-toestellen zijn populair; zowel de Galaxy S als de Galaxy S II werden erg goed verkocht. De verwachte Galaxy S III zou nog in de eerste helft van 2012 uit moeten komen.
Het is nog onduidelijk in hoeverre de geruchten kloppen. BGR maakt melding van enkele opvallende details, maar geeft geen details prijs over wie de bron is. In het verleden is gebleken dat de geruchtensite er nog wel eens naast zit.
Een los 16GB micro SD kaartje zijn tegenwoordig ook de kosten nietquote:Op zaterdag 25 februari 2012 20:28 schreef CindieY het volgende:
Ben van plan komende week de S2 aan te schaffen, los toestel. Niet elke aanbieder heeft die actie waarbij je die 16gb kaart er gratis bij krijgt, onder andere de goedkoopste aanbieder die ik gevonden heb. Vinden jullie die extra kaart echt de moeite waard? In principe gebruik ik namelijk al jaren een losse mp3-speler naast m'n telefoon en echt filmpjes kijken heb ik nog nooit gedaan, maar wellicht dat ik daar met dit toestel anders over ga denken.
Valt mee, inderdaad. Was ook eigenlijk niet op de hoogte van de prijs van zo'n kaartje.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 23:08 schreef Co_OL het volgende:
[..]
Een los 16GB micro SD kaartje zijn tegenwoordig ook de kosten niet
Ik kan het natuurlijk altijd proberenquote:Op zaterdag 25 februari 2012 23:17 schreef delano.888 het volgende:
Die micro kaart krijg je altijd joh, heeft niks met de aanbieders te maken, is alleen een sticker die de winkels er op plakken maar t gaat allemaal via Samsung
Prima keus al zeg ik het zelf. Echter, de opslag van het toestel zelf is ook al meer dan genoeg voor hetgeen wat je er mee wilt gaan doen. En wat hierboven al gezegd is, een microSD kaartje is tegenwoordig ook niet zo duur, gratis is wel altijd beterquote:Op zaterdag 25 februari 2012 23:21 schreef CindieY het volgende:
[..]
Valt mee, inderdaad. Was ook eigenlijk niet op de hoogte van de prijs van zo'n kaartje.
[..]
Ik kan het natuurlijk altijd proberenBedankt, ik weet genoeg. Kom me wel weer melden in het topic als ik em binnen heb
Dit dusquote:Op zondag 26 februari 2012 02:22 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Prima keus al zeg ik het zelf. Echter, de opslag van het toestel zelf is ook al meer dan genoeg voor hetgeen wat je er mee wilt gaan doen. En wat hierboven al gezegd is, een microSD kaartje is tegenwoordig ook niet zo duur, gratis is wel altijd beterTot snel hier
Hoe lang heb je het toestel?quote:Op zondag 26 februari 2012 08:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Vreemd sinds een paar dagen gaat de batterij veel sneller leeg dan eerst
Sinds juniquote:Op zondag 26 februari 2012 08:31 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Dit dus
[..]
Hoe lang heb je het toestel?
Hmf.... mijn HTC was na 4 maanden ook batterij moe. Elke nacht aan de lader, en ik kon er ongeveer 10 uur mee doen. Misschien via Ebay kijken voor een nieuwe? Weet niet of er voor de S2 ook grotere zijn..quote:
De opslag van het toestel is wel genoeg idd, maar ik gebruik het meer als backup, dus ik heb alles dubbel.quote:Op zondag 26 februari 2012 02:22 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Prima keus al zeg ik het zelf. Echter, de opslag van het toestel zelf is ook al meer dan genoeg voor hetgeen wat je er mee wilt gaan doen. En wat hierboven al gezegd is, een microSD kaartje is tegenwoordig ook niet zo duur, gratis is wel altijd beterTot snel hier
Ja die zijn er ik post vanavond een goede link kost je 25 euro is thuisbezorgd en al. Zorgt ook voor een "beter in de hand liggen" van het toestel. Ik kijk vanavond als ik tijd heb.quote:Op zondag 26 februari 2012 08:44 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Hmf.... mijn HTC was na 4 maanden ook batterij moe. Elke nacht aan de lader, en ik kon er ongeveer 10 uur mee doen. Misschien via Ebay kijken voor een nieuwe? Weet niet of er voor de S2 ook grotere zijn..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |