Rosales was ook een baas, jammer dat hij het niet echt gemaakt heeft hier.quote:Op maandag 13 februari 2012 23:38 schreef The_Groove het volgende:
Endt verteld een mooi verhaal over Huntelaar.
Nooit geweten dat Rosales ook echt van Ajax hield.
Doet het nu heel aardig in Amerika dit jaar. Smaakmaker in Seattle geloof ik.quote:Op maandag 13 februari 2012 23:41 schreef dimmak het volgende:
[..]
Rosales was ook een baas, jammer dat hij het niet echt gemaakt heeft hier.
Goed om te horen!!!quote:Op maandag 13 februari 2012 23:42 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Doet het nu heel aardig in Amerika dit jaar. Smaakmaker in Seattle geloof ik.
Edit:
Yep! Bazenshirt ook overigens.
Heb jij daar toen ook van die vuurwerkpotjes afgestoken in zijn achtertuin?quote:Op maandag 13 februari 2012 23:43 schreef TJV het volgende:
Ik ben nog bij Rosales thuis geweest. Topgozer.
Nee daar was ik niet bij.quote:Op maandag 13 februari 2012 23:51 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Heb jij daar toen ook van die vuurwerkpotjes afgestoken in zijn achtertuin?
quote:Fitte Boilesen mogelijk tegen Manchester United terug
Ajax-trainer Frank de Boer doet mogelijk donderdag een beroep op Nicolai Boilesen. De Deense linksback kende maandag een succesvolle rentree.
Boilesen maakte maandag na bijna vijf maanden blessureleed zijn rentree bij Ajax. De Deense linksback, die werd geplaagd door hamstringproblemen, keek positief terug op zijn terugkeer binnen de lijnen.
'Ik ben heel blij dat ik weer heb kunnen spelen', zei Boilesen op de Ajax-website over het duel van de beloften tegen Jong ADO Den Haag. 'Ik heb gelukkig nergens meer last van.' De verdediger nam een van de zeven treffers voor zijn rekening.
Een comeback in de Amsterdamse hoofdmacht is daarmee ook dichterbij gekomen. Mogelijk komt Boilesen donderdag in actie tijdens het Europa League-duel met Manchester United. 'Dat wordt dinsdag besproken met Frank de Boer', zei Jong Ajax-trainer Gery Vink. 'Nicolai deed het uitstekend. Hij speelde met enorm veel plezier en de wil om te voetballen straalde er vanaf'.'
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=158983quote:Rafael van der Vaart maakt zich zorgen over de gang van zaken bij zijn voormalig werkgever Ajax, zowel bestuurlijk als sportief. "Ik hoop dat het met die wisseling van de wacht weer goed komt", vertelt de middenvelder van Tottenham Hotspur aan NUsport. "Op de bestuurlijke chaos heb ik geen zicht. Wel zie ik in het eerste de toptalenten niet meer."
"Als je, met alle respect, in dit Ajax niet kunt doorbreken...", stelt Van der Vaart. "Het is ook moeilijk. Ik had nog Aron Winter, Richard Witschge en Jan van Halst om me heen. Nu is alles jong." Van der Vaart nuanceert zijn eerdere woorden. Met Jan Vertonghen, Christian Eriksen, Davy Klaassen en 'misschien' Aras Özbiliz is er wel talent aanwezig. "Er is geen geduld", stelt Van der Vaart.
Van der Vaart noemt Robbert Schilder als voorbeeld. "Hij had tijd nodig. Die kreeg hij niet, maar dan zie je hem nu voor NAC Breda tegen Ajax scoren. Wordt misschien geen wereldster, maar die kan prima mee bij Ajax. De laatste jaren haalden ze overal grootverdieners vandaan die niet beter bleken."
Nou ja, ik ken weinig mensen die dat zullen bestrijden...quote:Op dinsdag 14 februari 2012 11:37 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Van der Vaart: 'Als je, met alle respect, in dit Ajax niet kunt doorbreken...'
[..]
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=158983
Beter is die gewoon fit donderdag.twitter:Gvanderwiel twitterde op maandag 13-02-2012 om 17:33:48Just finished with a long day of hard training! Working on my comeback! What did everyone do today? Work? School? reageer retweet
ik zeg 0-5quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:19 schreef Afhaalchinees het volgende:
Vermeer
greg-toby-jan-de Boil
-------vurn-------------
Eriksen--------de Jong
lukoki--buly-mickey
ik zeg doen
Lukokiquote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:19 schreef Afhaalchinees het volgende:
Vermeer
greg-toby-jan-de Boil
-------vurn-------------
Eriksen--------de Jong
lukoki--buly-mickey
ik zeg doen
De Boer zei maandag in een interview dat ze iig niet met Bulykin gaan beginnen.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:19 schreef Afhaalchinees het volgende:
Vermeer
greg-toby-jan-de Boil
-------vurn-------------
Eriksen--------de Jong
lukoki--buly-mickey
ik zeg doen
Doet het beter dan Sulejmani, die kan de laatste tijd werkelijk helemaal niks.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:30 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Lukoki
De verdediging van Man Utd. zal oprecht denken dat ze in een Candid Camera aflevering zitten.
Heeft tot nu toe volgens mij 200.000 euro per doelpunt gekost.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:06 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Doet het beter dan Sulejmani, die kan de laatste tijd werkelijk helemaal niks.
Idd, gewoon starten met hem. Lef tonen verdomme. Balletjes tikkie-terug en tikkie-breed ben ik wel zo kotsmisselijk beu.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:06 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Doet het beter dan Sulejmani, die kan de laatste tijd werkelijk helemaal niks.
In welk opzicht doet hij het beterquote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:06 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Doet het beter dan Sulejmani, die kan de laatste tijd werkelijk helemaal niks.
In de wedstrijden tegen Roda, dit seizoen beker en Eredivisie, ging hij vaker langs zijn man dan Sulejmani normaal doet.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:09 schreef Wessiej het volgende:
[..]
In welk opzicht doet hij het beter?
Is het eigenlijk uitverkocht?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:05 schreef Saekerhett het volgende:
Het is en blijft een kansloze missie, ook al begin je met de sterkste elf.
Ook al zijn die voorzetten nog niet zo goed, hij probeert tenminste altijd zijn man voorbij te gaan. Sulejmani heeft 2 opties in zijn hersenen, hij tikt hem terug of hij gaat in een rechte lijn door het midden rennen om vervolgens de bal kwijt te raken.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:09 schreef Wessiej het volgende:
[..]
In welk opzicht doet hij het beter?
Ik ben eerlijk gezegd een beetje aan het twijfelen geslagen wat betreft dit duel in Amsterdam, ik weet niet in hoeverre ManU dit echt serieus gaat nemen, misschien dat ze een vrije dag nemen en Ajax is sowieso al meer gemotiveerd dan ManU.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:05 schreef Saekerhett het volgende:
Het is en blijft een kansloze missie, ook al begin je met de sterkste elf.
Dit.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:11 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ook al zijn die voorzetten nog niet zo goed, hij probeert tenminste altijd zijn man voorbij te gaan. Sulejmani heeft 2 opties in zijn hersenen, hij tikt hem terug of hij gaat in een rechte lijn door het midden rennen om vervolgens de bal kwijt te raken.
De kans voor Ajax zit in onderschatting door ManU.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:42 schreef HenkieVdV het volgende:
Heb zin in de wedstrijd van donderdag.
Man U onderschat Ajax niet, zeker niet na het Basel debacle.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:45 schreef DonRaja het volgende:
[..]
De kans voor Ajax zit in onderschatting door ManU.
Of zoals in de periode midden jaren '90, een hele snelle eerste goal maken...
Kansloos. Hij is zaterdag al op het feit gedrukt dat Bulykin de beste optie is en toch doet hij het niet...Wat een stugge ventquote:Op dinsdag 14 februari 2012 13:54 schreef J2T het volgende:
[..]
De Boer zei maandag in een interview dat ze iig niet met Bulykin gaan beginnen.
Onderschatting is al begonnen op het moment dat ze stelden dat de EL een 'straf' was.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:47 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Man U onderschat Ajax niet, zeker niet na het Basel debacle.
Zeker omdat Man U met zoveel eerbied over Ajax praat
of een kansloos schot van 20 meter met buitenkant voetquote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:11 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ook al zijn die voorzetten nog niet zo goed, hij probeert tenminste altijd zijn man voorbij te gaan. Sulejmani heeft 2 opties in zijn hersenen, hij tikt hem terug of hij gaat in een rechte lijn door het midden rennen om vervolgens de bal kwijt te raken.
Ik zeg toch ook al in die post dat ik het soms niet meer snap.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:45 schreef Afhaalchinees het volgende:
De toekomstzender
Ninja gespot
rtl7
Dat doen ze tegen elke club, is gewoon standard protocol.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:47 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Man U onderschat Ajax niet, zeker niet na het Basel debacle.
Zeker omdat Man U met zoveel eerbied over Ajax praat
Inderdaad, dat is gewoon een standaard media-riedeltjequote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:00 schreef eight het volgende:
[..]
Dat doen ze tegen elke club, is gewoon standard protocol.
Ferguson is op en top professional en het laatste wat hij zou doen is zich neerbuigend uitlaten over de tegenstander zodat die nog eens extra gemotiveerd raakt.
quote:Niet voor het eerst heeft Martin Sturkenboom ongenadig hard uitgehaald naar Johan Cruijff. In NRC Handelsblad en bij RTV Utrecht kreeg de voormalige nummer 14 van Ajax er van langs van de voormalige interim-directeur.
'Ik vind Cruijf een fantastische kerel, zeker als ik hem hoor praten. Maar laat hem alsjeblieft bestuurlijk heel ver weg blijven bij Ajax en bij heel veel andere bestuurlijke organisaties, want hij maakt er gewoon echt een bende van', zo zei Sturkenboom bij RTV Utrecht. 'Cruijff verwijt als pot continu de ketel dat hij zwart ziet. Als je ziet hoe dat voortraject gelopen is, waarover ik geïnformeerd ben met stukken en alles erbij, dan zie je gewoon dat Cruijff niet coöperatief was, niet mee wil werken, nooit op vergaderingen aanwezig was.'
Gisteren trok Sturkenboom fel van leer in NRC Handelsblad, zoals hij eerder had gedaan in het AD. 'Als je Johan (Cruijff) tegen je hebt, heb je De Telegraaf en Voetbal International tegen je. Die mennen het publiek. Binnen Ajax heerst het onfatsoen. Soms is Cruijff inderdaad onfatsoenlijk. Dan zegt hij: 'Hoe heet die man ook alweer? Schurkenboom?' Allemaal van die flauwekul.'
Spijt van zijn korte periode bij Ajx heeft Sturkenboom niet. 'Je wordt ergens voor gevraagd en dat streelt je ego. Zeker als je gevraagd wordt door Louis van Gaal. Samen met Danny Blind zag ik die driehoek, met de verschillende kwaliteiten bij elkaar gebracht, wel zitten. Misschien wel stom. Als je het over voetballen hebt, is Johan een grotere voetballer dan Van Gaal. Maar of hij een grotere trainer en coach is geweest waag ik te betwijfelen.'
Ook over Wim Jonk was Sturkenbom keihard in NRC Handelsblad. 'Met overmoedig, intimiderend en onfatsoenlijk gedrag en leugens probeerde hij de aandacht van zijn eigen organisatorische onkunde te verbloemen. Als Jonk het voor het zeggen houdt, dan voorspel ik veel slechts bij de jeugdopleiding van Ajax.'
Wat is dit dan weer voor een volledig onzin. Bulykin is tegen Man U nou echt de volledig verkeerde optiequote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:50 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Kansloos. Hij is zaterdag al op het feit gedrukt dat Bulykin de beste optie is en toch doet hij het niet...Wat een stugge vent
Ja want zijn enige scorende spits is de verkeerde keusquote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:16 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Wat is dit dan weer voor een volledig onzin. Bulykin is tegen Man U nou echt de volledig verkeerde optie
Ja.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:20 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja want zijn enige scorende spits is de verkeerde keus
Dit. Sulejmani is toch gewoon clubtopscorer?quote:Op dinsdag 14 februari 2012 14:09 schreef Wessiej het volgende:
[..]
In welk opzicht doet hij het beter?
Neem alle tijd Janssen, doe maar rustig aan jongen.quote:Janssen sluit aan bij groepstraining Ajax
Theo Janssen is mogelijk op tijd fit voor de thuiswedstrijd van Ajax in de Europa League tegen Manchester United, donderdag.
De middenvelder werkte dinsdag een groot deel van de groepstraining van zijn club af. Hij miste zaterdag de uitwedstrijd tegen NAC Breda wegens een liesblessure. Ajax traint woensdag voor het laatst in de aanloop van het duel met de kampioen van Engeland.
Voor Gregory van der Wiel, Eyong Enoh, Kolbeinn Sigthorsson, Derk Boerrigter en André Ooijer komt de ontmoeting met Manchester United nog te vroeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |