Ja leuk Valentijnsdag kadoquote:Op dinsdag 14 februari 2012 15:21 schreef Omentielvo het volgende:
Wat een mooi streepje Co_Ol.![]()
Veel plezier in het andere topic
Ja nogal, vooral omdat iedereen hier vanalles lijkt te voelen en te zien rondom de eisprong en menstruatie. Ben nu bijna 5 maanden terug gestopt met de pil en het enige dat er gebeurt zijn ongestructureerde wannabe-bloedingenquote:Op dinsdag 14 februari 2012 21:13 schreef nytar het volgende:
vervelend he dat je geen wijs kan worden uit je eigen lijf...
als het al 5 maanden is, dan zou _ik_ ff rondje huisarts doen. Ik heb geen idee hoe het heet, maar er is een soort van medicijn/tablet achtig iets wat je menstruatiecyclus kan kickstartenquote:Op dinsdag 14 februari 2012 22:26 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ja nogal, vooral omdat iedereen hier vanalles lijkt te voelen en te zien rondom de eisprong en menstruatie. Ben nu bijna 5 maanden terug gestopt met de pil en het enige dat er gebeurt zijn ongestructureerde wannabe-bloedingenwaar ik dan wanhopig iets uit probeer af te leiden... Maar goed, het duurt hier kennelijk gewoon wat langer voordat alles werkt. Ik zal proberen mij in geduld te vatten
Ok ik hou het even in gedachten. Moet hier sowieso nog op zoek naar een huisarts en weet niet of ik dan meteen dergelijke issues daar neer wil leggenquote:Op dinsdag 14 februari 2012 22:27 schreef _aurum_ het volgende:
[..]
als het al 5 maanden is, dan zou _ik_ ff rondje huisarts doen. Ik heb geen idee hoe het heet, maar er is een soort van medicijn/tablet achtig iets wat je menstruatiecyclus kan kickstarten
Ja, bij een gynaecoloog kun je met een inwendige echo op deze termijn een hartje zien! Dus ik zou zeker even een poli bellen, of via je vloskundige een afspraak regelen!quote:Op woensdag 15 februari 2012 08:37 schreef X_Y het volgende:
Ik zou nu wsl 6 weken en 2 dagen zijn..
Kan je met die termijn al een hartje zien/horen?
Ik ben na mijn miskraam wel naar het zhuis geweest voor een echo om te zien of alles 'schoon' was.quote:Op woensdag 15 februari 2012 08:36 schreef X_Y het volgende:
Krijg je in dit soort situaties niet standaard een echo?
Kan het me niet voorstellen, dan zou ik toch ook andere symptomen moeten hebben? gevoelige borsten en dat soort dingen. Voel me totaal niet anders dan anders.quote:Op woensdag 15 februari 2012 09:04 schreef __Isis__ het volgende:
XY, volgens mij pas met 7 à 8 weken. Bel gewoon even je huisarts, ben je van die onzekerheid af![]()
Chanty, was dat bruinverlies geen innestelingsbloed? Zeker omdat het een week voor je verwachte ongesteldheid al kwam... Testje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |