Nee ik heb helemaal geen last van mn geweten??quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:41 schreef Boca_Raton het volgende:
TS, heb jij last van een wat moeilijk functionerend geweten...?
Juist dan zou ik maar eens naar een zielenknijper gaan.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:53 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Nee ik heb helemaal geen last van mn geweten??
Dat zou je toch eens moeten laten nakijken!quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:53 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Nee ik heb helemaal geen last van mn geweten??
Want jij neukt zo goed... er is geen vrouw die dat kan weerstaan. Ik hoop echt dat dit draadje humor is.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:59 schreef TAmaru het volgende:
Bedankt voor de reactie! Ik heb inderdaad altijd de wens gehad om nog eens naar bed te gaan met B want we zijn nooit all the way geweest en dat zit me tot op de dag van vandaag dwars. Ik ben ervan overtuigd dat ze dan ook voor mij zou hebben gekozen...
Lees z'n posthistorie maar eensquote:Op zondag 12 februari 2012 00:04 schreef DS4 het volgende:
[..]
Want jij neukt zo goed... er is geen vrouw die dat kan weerstaan. Ik hoop echt dat dit draadje humor is.
Als ze zo makkelijk bijt, waarom dan m misbruiken?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:29 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ach als ik B een beetje ken, is dat helemaal niet nodig. B. heeft mij vanaf het begin helemaal zelf versierd, heb daar nooit veel aan hoeven doen... als ze wil neemt ze me zo terug ... dan doe ik een beetje moeilijk (vroeger deed ik nooit moeilijk en dat was mijn grote fout) en dan bijt ze wel
Haha TS. Je moet wel je eigen verhaal onthouden!quote:Op zondag 12 februari 2012 00:26 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Als ze zo makkelijk bijt, waarom dan m misbruiken?
Dus je gaat je beste vriendin belazeren en voor de gek houden, met haar gevoelens spelen, zodat je haar beste vriendin misschien weer een keer mag neuken. Applaus voor het "goedpraten" in je eigen hoofd.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:45 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik ga het haar uiteraard niet vertellen. Maar ze wil ook een man, ze is al 33 en moet dus ook een beetje opschieten met zoeken als ze nog kinderen wil...ze kent mijn ouders, ik die van haar, dat bevalt op zich, dus waarom niet?
Ik heb iets nodig om B. jaloers te maken... en weer contact met haar te hebben. Haar huidige partner weet er van ja. Die kan me niet luchten en zegt nooit een woord tegen me als ik hem toevallig eens zie.quote:Op zondag 12 februari 2012 02:45 schreef Peter het volgende:
TS. Waarom M er in betrekken?
Kun je B. Niet zelf veroveren? En weet haar huidige partner van jullie uitstapjes?
Dank, ik ben een groot voorstander van Al Bundy en zijn gedachten over vrouwen, dus ik vind mijzelf ook een goed voorbeeld van ultieme mannelijkheid!quote:Op zondag 12 februari 2012 02:40 schreef Geestig het volgende:
Waarom gedragen alle mannen zich in dit topic als nichten. Deze man zou tot held van Fok! bekroond moeten worden voor deze heldendaad. Deze man is slim en succesvol, menigeen zou hem om raad moeten vragen. Dit is het type man waar wij als mannen trots op zouden moeten zijn in deze feministische tijden. Mannen aller landen vereenigt u!
Zo komen de meeste aan een vrouw.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:45 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik ga het haar uiteraard niet vertellen. Maar ze wil ook een man, ze is al 33 en moet dus ook een beetje opschieten met zoeken als ze nog kinderen wil...ze kent mijn ouders, ik die van haar, dat bevalt op zich, dus waarom niet?
Het gedrag dat je hier voorstelt is toch echt meer het gedrag van een vrouwquote:Op zondag 12 februari 2012 09:24 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Dank, ik ben een groot voorstander van Al Bundy en zijn gedachten over vrouwen, dus ik vind mijzelf ook een goed voorbeeld van ultieme mannelijkheid!
Ah, daar hebben we B, waar is M? Kan ze ook hier ff komen posten?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:47 schreef BrandX het volgende:
what.....the.....fuck.....am.......I......reading......
Goh dat zou ik ook niet doen.. vind jou maar een gemeen ventje..quote:Op zondag 12 februari 2012 09:23 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik heb iets nodig om B. jaloers te maken... en weer contact met haar te hebben. Haar huidige partner weet er van ja. Die kan me niet luchten en zegt nooit een woord tegen me als ik hem toevallig eens zie.
je quote even aangepast naar hoe ik het meer vind...quote:Op zondag 12 februari 2012 10:07 schreef PixieDot het volgende:
[..]
Goh dat zou ik ook niet doen.. vind jou maar een gemeen ziek en twisted ventje..
True, ik zou M niet willen zijn in dit verhaal.. Genaaid worden door je beste vriend.. die later jouw beste vriendin naait..?quote:Op zondag 12 februari 2012 10:09 schreef BrandX het volgende:
[..]
je quote even aangepast naar hoe ik het meer vind...
quote:Op zondag 12 februari 2012 11:25 schreef tha_one het volgende:
TS heeft dezelfde Troll-stijl als DRA had.
quote:Op zondag 12 februari 2012 09:34 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ah, daar hebben we B, waar is M? Kan ze ook hier ff komen posten?
TS zal echt niet de eerste zijn hoor.quote:Op zondag 12 februari 2012 12:15 schreef Luxuria het volgende:
Ik mag toch hopen dat dit een troll is.
Hoe verzin je het.
O dat doet ze vast... maar ik moet dat accepteren... ik geef haar de vrijheid om te doen wat ze wil, om vrij te zijn...quote:Op zondag 12 februari 2012 09:24 schreef Stefan het volgende:
Maar je wilt dus met iemand die is vreemdgegaan met jou. Hoe weet je dat ze straks niet meer vreemdgaat als ze met jou is
Ben je wel helemaal lekker?quote:Op zondag 12 februari 2012 19:30 schreef TAmaru het volgende:
[..]
O dat doet ze vast... maar ik moet dat accepteren... ik geef haar de vrijheid om te doen wat ze wil, om vrij te zijn...
Iedereen moet vrij zijn, ik geloof niet in vreemdgaanquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |