Ik zeg er maar even bij dat dit topic echt serieus is en ik echt met dit idee in mijn hoofd loop omdat ik B. zo mis. Meestal als ik bij M. langs ga ga ik al op momenten dat ik B. misschien tegenkom en waarop ik weet dat zij msischien langskomt...quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:40 schreef Swetsenegger het volgende:
Trucje?? Je wilt gaan samenwonen met chick A zodat je chick B vaker ziet waardoor je kans op chick B verleiden toeneemt.... Das geen trucje, maar ziek in je hoofd.
Waarbij ik natuurlijk even meespeel en net doe alsof dit topic op waarheid berust
Nou leg het eens voor...quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:41 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik zeg er maar even bij dat dit topic echt serieus is en ik echt met dit idee in mijn hoofd loop omdat ik B. zo mis. Meestal als ik bij M. langs ga ga ik al op momenten dat ik B. misschien tegenkom en waarop ik weet dat zij msischien langskomt...
Waarom is dit ziek? M. heeft ook al jaren geen vriend, die zou het misschien ook best leuk vinden
Ik ga het haar uiteraard niet vertellen. Maar ze wil ook een man, ze is al 33 en moet dus ook een beetje opschieten met zoeken als ze nog kinderen wil...ze kent mijn ouders, ik die van haar, dat bevalt op zich, dus waarom niet?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:43 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou leg het eens voor...
"Zeg M, ik wil met jou samenwonen zodat ik dan misschien ooit B kan neuken. Ondertussen zal ik jou gewoon doen hoor!"
Plaats je het filmpje van haar antwoord op youtube?
Ja wat meer is er nodig dan een paar fijne schoonouders en de wens om haar beste vriendin te neuken om samen een stel kinderen op de wereld te zetten.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:45 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik ga het haar uiteraard niet vertellen. Maar ze wil ook een man, ze is al 33 en moet dus ook een beetje opschieten met zoeken als ze nog kinderen wil...ze kent mijn ouders, ik die van haar, dat bevalt op zich, dus waarom niet?
GAST!quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:45 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik ga het haar uiteraard niet vertellen. Maar ze wil ook een man, ze is al 33 en moet dus ook een beetje opschieten met zoeken als ze nog kinderen wil...ze kent mijn ouders, ik die van haar, dat bevalt op zich, dus waarom niet?
Nou ik heb even de rest van z'n oeuvre bekeken.... Het is een troll.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:50 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Of we dat met zekerheid kunnen stellen is onduidelijk op het heden.
Bedankt voor de reactie! Ik heb inderdaad altijd de wens gehad om nog eens naar bed te gaan met B want we zijn nooit all the way geweest en dat zit me tot op de dag van vandaag dwars. Ik ben ervan overtuigd dat ze dan ook voor mij zou hebben gekozen...quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:46 schreef einzeinz het volgende:
Niet doen TS, als ik het zo hoor doe je het eerder voor B.
Over enkele jaren loop je mooi met kinderen rond in een ongelukkig huwelijk en de kans om B. te neuken is klein!
Je zal haar hooguit enkele keren zien.
Dat is ook mijn idee geweest... B. zou echt snikjaloers zijn. Laatst had ik B. aan de lijn en ik zei haar dat ik verliefd was op een ander meisje, J. Dat was een beetje waar maar niet helemaal. B. werd opeens jaloers en zei "nou als je er nou eens werk van gaat maken en je krijgt een vriendin dan kunnen wij elkaar ook misschien wel weer zien"...dus B. zit ook met de wens om me weer te zien. Nou reken maar dat ze terug zou komen als ik met haar beste vriendin ging....quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:59 schreef SemperFii het volgende:
Ik zou met M. gaan trouwen en kinderen met haar maken. Reken maar dat B. jaloers wordt en en met hangende pootjes naar je toe komt! Misschien kun je er zelfs een trio uit halen!
Dank u voor het gedegen onderzoek dat u uitgevoerd heeft. En het zou zomaar kunnen dat u gelijk heeft!quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nou ik heb even de rest van z'n oeuvre bekeken.... Het is een troll.
B. is jouw grote liefde blijkbaar.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:38 schreef TAmaru het volgende:
Beste mensen
enkele jaren geleden ben ik mijn grote liefde (B.) tegengekomen, helaas is ze met iemand anders en ook al hebben we samen wat gehad ze wil hem niet verlaten voor mij.
Zij (vooral) heeft besloten dat we elkaar maar beter niet meer kunnen zien omdat ze nu trouw wil zijn aan haar man. Ik mis haar uiteraard behoorlijk.
De enige keren dat ik haar af en toe toevallig tegenkom is bij een vriendin (M.) die allebei onze beste vriendin is.
M. ziet mij wel zitten en we hebben ook al eens wat vingerwerk gedaan, maar nooit verder dan dat. Ik heb het altijd afgehouden tot nu toe.
Nu dacht ik zo: ik leef maar één keer: ik mag M. erg graag en ik zou het best met haar uithouden. Waarom verleid ik M. niet zodat:
-B. denkt dat ik niet meer van haar houd en ik weer normaal contact met haar kan hebben
-B. elke keer als ze M. wil zien ook meteen mij ziet (minimaal 2x per week)
-ik B. misschien als nog kan verleiden
Op zich is het een leuke deal. M. is een leuke, gezellige en grappige meid, heeft een inkomen en is aantrekkelijk ook al val ik niet op haar. We hebben dezelfde vrienden en ik ben samen met haar op vakantie geweest 2 weken en dat ging goed.
Wat vinden mannen hier op het forum van mijn "list" om B. toch nog te blijven zien? Gaat het te ver of is dit toegestaan? Ik ben op zich een eerlijk mens maar af en toe een trucje uithalen in het leven moet kunnen toch?
Een harde waarheid, maar wel een waarheid. Of zou het verleiden van haar beste vriendin haar ideeën kunnen veranderen?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:07 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
B. is jouw grote liefde blijkbaar.
Helaas zal jij nooit haar grote liefde worden.
Eerder juist niet. Wat is de gedachte? Iets met die m beginnen zodat b je ineens wel ziet zitten en dan overstappen? Gaat hem echt niet worden.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:11 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Een harde waarheid, maar wel een waarheid. Of zou het verleiden van haar beste vriendin haar ideeën kunnen veranderen?
Bij B. kwam ik ook niet klaar om heel eerlijk te zijn maar dat is meer een mentaal probleempje denk ik, met seks in het algemeen...quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:21 schreef Dimens het volgende:
Nog maar de vraag of je klaarkomt bij M.
En de ander wil toch kindjes als je niet eens kan klaarkomen wat dan?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:22 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Bij B. kwam ik ook niet klaar om heel eerlijk te zijn maar dat is meer een mentaal probleempje denk ik, met seks in het algemeen...
Je hebt wel meer mentale problemenquote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:22 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Bij B. kwam ik ook niet klaar om heel eerlijk te zijn maar dat is meer een mentaal probleempje denk ik, met seks in het algemeen...
'verleiden'quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:11 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Een harde waarheid, maar wel een waarheid. Of zou het verleiden van haar beste vriendin haar ideeën kunnen veranderen?
Vergeet de fles wijn nietquote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:26 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
'verleiden'![]()
Wat ga je doen? B uitnodigen als je alleen thuis bent, de voordeur op een kier zet, waxinelichtjes hebt aangestoken en in een tijgerstring op de bank ligt?
Misschien moet je eens aan die mentale porbleempjes werken en zorgen dat dit soort vreemde gedachten niet weer in je op komen.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:22 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Bij B. kwam ik ook niet klaar om heel eerlijk te zijn maar dat is meer een mentaal probleempje denk ik, met seks in het algemeen...
Ach als ik B een beetje ken, is dat helemaal niet nodig. B. heeft mij vanaf het begin helemaal zelf versierd, heb daar nooit veel aan hoeven doen... als ze wil neemt ze me zo terug ... dan doe ik een beetje moeilijk (vroeger deed ik nooit moeilijk en dat was mijn grote fout) en dan bijt ze welquote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:26 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
'verleiden'![]()
Wat ga je doen? B uitnodigen als je alleen thuis bent, de voordeur op een kier zet, waxinelichtjes hebt aangestoken en in een tijgerstring op de bank ligt?
Ik vind jou liefquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zuchtquote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:34 schreef TAmaru het volgende:
Ik vind jullie wel erg "oprecht" en negatief allemaal. Zijn er hier geen mannen die met mij vinden dat het een goed plan is om haar terug te krijgen?
Ga slapen of terug naar WoW.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:34 schreef TAmaru het volgende:
Ik vind jullie wel erg "oprecht" en negatief allemaal. Zijn er hier geen mannen die met mij vinden dat het een goed plan is om haar terug te krijgen?
Ik vind je plan niet zo'n goed idee.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:34 schreef TAmaru het volgende:
Ik vind jullie wel erg "oprecht" en negatief allemaal. Zijn er hier geen mannen die met mij vinden dat het een goed plan is om haar terug te krijgen?
Wie wel?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:40 schreef Dimens het volgende:
[..]
Ik vind je plan niet zo'n goed idee.
Oke, dan neem ik het terug. Je bent geen troll, je bent gestoord.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:37 schreef TAmaru het volgende:
Ik wil juist de mods vragen om alle negatieve reacties die beweren dat ik een troll ben te verwijderen. Dit topic is serieus en ik wil niet dat hij gesloten wordt Bedankt.
quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:34 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Ik vind jou lief
Eh... nou indien gemeend, dank je wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat was gemeend.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:43 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Eh... nou indien gemeend, dank je wel.
Nee ik heb helemaal geen last van mn geweten??quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:41 schreef Boca_Raton het volgende:
TS, heb jij last van een wat moeilijk functionerend geweten...?
Juist dan zou ik maar eens naar een zielenknijper gaan.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:53 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Nee ik heb helemaal geen last van mn geweten??
Dat zou je toch eens moeten laten nakijken!quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:53 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Nee ik heb helemaal geen last van mn geweten??
Want jij neukt zo goed... er is geen vrouw die dat kan weerstaan. Ik hoop echt dat dit draadje humor is.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:59 schreef TAmaru het volgende:
Bedankt voor de reactie! Ik heb inderdaad altijd de wens gehad om nog eens naar bed te gaan met B want we zijn nooit all the way geweest en dat zit me tot op de dag van vandaag dwars. Ik ben ervan overtuigd dat ze dan ook voor mij zou hebben gekozen...
Lees z'n posthistorie maar eensquote:Op zondag 12 februari 2012 00:04 schreef DS4 het volgende:
[..]
Want jij neukt zo goed... er is geen vrouw die dat kan weerstaan. Ik hoop echt dat dit draadje humor is.
Als ze zo makkelijk bijt, waarom dan m misbruiken?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:29 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ach als ik B een beetje ken, is dat helemaal niet nodig. B. heeft mij vanaf het begin helemaal zelf versierd, heb daar nooit veel aan hoeven doen... als ze wil neemt ze me zo terug ... dan doe ik een beetje moeilijk (vroeger deed ik nooit moeilijk en dat was mijn grote fout) en dan bijt ze wel
Haha TS. Je moet wel je eigen verhaal onthouden!quote:Op zondag 12 februari 2012 00:26 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Als ze zo makkelijk bijt, waarom dan m misbruiken?
Dus je gaat je beste vriendin belazeren en voor de gek houden, met haar gevoelens spelen, zodat je haar beste vriendin misschien weer een keer mag neuken. Applaus voor het "goedpraten" in je eigen hoofd.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:45 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik ga het haar uiteraard niet vertellen. Maar ze wil ook een man, ze is al 33 en moet dus ook een beetje opschieten met zoeken als ze nog kinderen wil...ze kent mijn ouders, ik die van haar, dat bevalt op zich, dus waarom niet?
Ik heb iets nodig om B. jaloers te maken... en weer contact met haar te hebben. Haar huidige partner weet er van ja. Die kan me niet luchten en zegt nooit een woord tegen me als ik hem toevallig eens zie.quote:Op zondag 12 februari 2012 02:45 schreef Peter het volgende:
TS. Waarom M er in betrekken?
Kun je B. Niet zelf veroveren? En weet haar huidige partner van jullie uitstapjes?
Dank, ik ben een groot voorstander van Al Bundy en zijn gedachten over vrouwen, dus ik vind mijzelf ook een goed voorbeeld van ultieme mannelijkheid!quote:Op zondag 12 februari 2012 02:40 schreef Geestig het volgende:
Waarom gedragen alle mannen zich in dit topic als nichten. Deze man zou tot held van Fok! bekroond moeten worden voor deze heldendaad. Deze man is slim en succesvol, menigeen zou hem om raad moeten vragen. Dit is het type man waar wij als mannen trots op zouden moeten zijn in deze feministische tijden. Mannen aller landen vereenigt u!
Zo komen de meeste aan een vrouw.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 22:45 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik ga het haar uiteraard niet vertellen. Maar ze wil ook een man, ze is al 33 en moet dus ook een beetje opschieten met zoeken als ze nog kinderen wil...ze kent mijn ouders, ik die van haar, dat bevalt op zich, dus waarom niet?
Het gedrag dat je hier voorstelt is toch echt meer het gedrag van een vrouwquote:Op zondag 12 februari 2012 09:24 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Dank, ik ben een groot voorstander van Al Bundy en zijn gedachten over vrouwen, dus ik vind mijzelf ook een goed voorbeeld van ultieme mannelijkheid!
Ah, daar hebben we B, waar is M? Kan ze ook hier ff komen posten?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 23:47 schreef BrandX het volgende:
what.....the.....fuck.....am.......I......reading......
Goh dat zou ik ook niet doen.. vind jou maar een gemeen ventje..quote:Op zondag 12 februari 2012 09:23 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik heb iets nodig om B. jaloers te maken... en weer contact met haar te hebben. Haar huidige partner weet er van ja. Die kan me niet luchten en zegt nooit een woord tegen me als ik hem toevallig eens zie.
je quote even aangepast naar hoe ik het meer vind...quote:Op zondag 12 februari 2012 10:07 schreef PixieDot het volgende:
[..]
Goh dat zou ik ook niet doen.. vind jou maar een gemeen ziek en twisted ventje..
True, ik zou M niet willen zijn in dit verhaal.. Genaaid worden door je beste vriend.. die later jouw beste vriendin naait..?quote:Op zondag 12 februari 2012 10:09 schreef BrandX het volgende:
[..]
je quote even aangepast naar hoe ik het meer vind...
quote:Op zondag 12 februari 2012 11:25 schreef tha_one het volgende:
TS heeft dezelfde Troll-stijl als DRA had.
quote:Op zondag 12 februari 2012 09:34 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Ah, daar hebben we B, waar is M? Kan ze ook hier ff komen posten?
TS zal echt niet de eerste zijn hoor.quote:Op zondag 12 februari 2012 12:15 schreef Luxuria het volgende:
Ik mag toch hopen dat dit een troll is.
Hoe verzin je het.
O dat doet ze vast... maar ik moet dat accepteren... ik geef haar de vrijheid om te doen wat ze wil, om vrij te zijn...quote:Op zondag 12 februari 2012 09:24 schreef Stefan het volgende:
Maar je wilt dus met iemand die is vreemdgegaan met jou. Hoe weet je dat ze straks niet meer vreemdgaat als ze met jou is
Ben je wel helemaal lekker?quote:Op zondag 12 februari 2012 19:30 schreef TAmaru het volgende:
[..]
O dat doet ze vast... maar ik moet dat accepteren... ik geef haar de vrijheid om te doen wat ze wil, om vrij te zijn...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |