Dat was heel subtielquote:
quote:Op zondag 12 februari 2012 13:35 schreef tralalala het volgende:
Wel vreemd dat iedereen zegt dat Suarez geen hand geeft terwijl Evra zijn hand duidelijk terug trekt.![]()
Vervolgens gaat hij lopen janken dat hij geen hand krijgt.
dat handenschudden is toch al idioot.quote:Op zondag 12 februari 2012 13:35 schreef tralalala het volgende:
Wel vreemd dat iedereen zegt dat Suarez geen hand geeft terwijl Evra zijn hand duidelijk terug trekt.![]()
Vervolgens gaat hij lopen janken dat hij geen hand krijgt.
Nee is juist mooi, want dan kan je situaties krijgen waarbij de ene racist de andere racist geen hand geeft waarna vervolgens de hele wereldpers eroverheen valtquote:Op zondag 12 februari 2012 14:31 schreef macca728 het volgende:
[..]
dat handenschudden is toch al idioot.
Is heel City ook geschorst nadat ze Terry geen hand wilden schudden?quote:Op zondag 12 februari 2012 15:53 schreef chufi het volgende:
Allemaal een beetje overtrokken gedoe om het geven van een hand.... Dat gedoe van Evra achteraf vond ik veel irritanter en dan de uitspraak van Fergusson ... Maar goed voetbal is sport en bij sport schud je handen .... Dat gebeurt ook niet overal....
Suarez hand was gericht aan De Gea, niet Evra.quote:
Moeilijk te zeggen, maar Evra hield wel terug en dan achteraf zn gelijk pakken door Suarez arm te pakken .... Enough said, case close (I hope)quote:Op zondag 12 februari 2012 16:22 schreef CaptainObvious39 het volgende:
[..]
Suarez hand was gericht aan De Gea, niet Evra.
‘I should have shaken Patrice Evra's hand before the game and I want to apologise for my actions.
‘I would like to put this whole issue behind me and concentrate on playing football.’
Ja als je z/w kijkt, maar dat bestaat toch niet meer... Ok het is iets lastiger idd ..quote:Op zondag 12 februari 2012 17:01 schreef Luckypenguin het volgende:
Die shirts zijn hetzelfde.... wat irritant kijken is dit.
witte sokken ...quote:Op zondag 12 februari 2012 17:20 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja als je z/w kijkt, maar dat bestaat toch niet meer... Ok het is iets lastiger idd ..
Ik ben geen ajacied, maar dat hij hem geen hand gaf is zijn keuze en daarin is hij vrij.quote:Op zondag 12 februari 2012 11:10 schreef Muto het volgende:
Heel de wereld verafschuwd de acties van Suarez, terwijl hier (door vooral/alleen maar Ajacieden) alles wordt goed gepraat. Kom op.
Dat dusquote:Op zondag 12 februari 2012 17:27 schreef Rickazio het volgende:
[..]
Ik ben geen ajacied, maar dat hij hem geen hand gaf is zijn keuze en daarin is hij vrij.
Suarez is wat naief en werkt zichzelf altijd in de nesten, maar hij wordt nu wel erg in het slechte daglicht gezet. Grotendeels ten onrechte want dat is meer aan de hand van zijn reputatie dan aan wat er nou echt gebeurt is. Feit is natuurlijk ongeacht wat er gezegt is dat hem wel 8 wedstrijd schorsing zijn aangenaaid, voor een verbale/woordenwisseling is 8 wedstrijden nogal extreem..
Nee, je dient je aan de gedragscodes van de club te houden. Suarez vind zichzelf zo belangrijk dat hij zich groter dan de club en manager acht en denk dat die alles mag maken wat hij wilt. Dat is ook mede doordat Liverpool en Kenny hem in alles hebben gebacked wat dus niet handig heeft uitgepakt. Gewoon terecht dat hij al het gezeik over zich heen krijgt. Evra is trouwens ook een smeerlapquote:Op zondag 12 februari 2012 17:27 schreef Rickazio het volgende:
[..]
Ik ben geen ajacied, maar dat hij hem geen hand gaf is zijn keuze en daarin is hij vrij.
Suarez is wat naief en werkt zichzelf altijd in de nesten, maar hij wordt nu wel erg in het slechte daglicht gezet. Grotendeels ten onrechte want dat is meer aan de hand van zijn reputatie dan aan wat er nou echt gebeurt is. Feit is natuurlijk ongeacht wat er gezegt is dat hem wel 8 wedstrijd schorsing zijn aangenaaid, voor een verbale/woordenwisseling is 8 wedstrijden nogal extreem..
Gast met de lelijkste auto's ter wereld.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."It's like my swag just rubbed off on everybody. It was unbelievable."
quote:Op zondag 12 februari 2012 18:41 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Gast met de lelijkste auto's ter wereld.
Kleine voorbeelden:Wat te doen met je poenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
♔ KoningenUitGroningen ♔
Nopquote:Op zondag 12 februari 2012 18:52 schreef Rickazio het volgende:
Alleen jammer van die blessure, hopelijk gaan ze nog even 5 minuten door
Hij is nog steeds een baasquote:Op zondag 12 februari 2012 18:54 schreef Rickazio het volgende:
bijna een epic fail van Hart
0-1 dus. FT.
Hier zie je wat voor een invloed het heeft.quote:
Maar wat Suárez doet heeft invloed van Nasri - Gallas en Nasri kreeg invloed van Bridge - Terry...quote:Op zondag 12 februari 2012 23:00 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Hier zie je wat voor een invloed het heeft.
Schorsen Suarez voor geen hand geven en bal richting zijkant trappen. En Evra ook schorsen voor het provoceren na afloop.
twitter:SuleyOzturk twitterde op maandag 13-02-2012 om 19:55:03Volgens @francefootball heeft Eden Hazard voor Tottenham Hotspur gekozen. Zou een mooie slag zijn voor The Spurs. reageer retweet
Volgens mij wou Evra Suarez voor schut zetten door hem geen hand te geven, maar doordat Suarez dit nog geen eens van plan was werd die boosquote:Op maandag 13 februari 2012 15:49 schreef TheGeneral het volgende:
Tja ondertussen is wel duidelijk dat ook Evra niet echt een hand wilde geven.
"This is what happens when an unstoppable force meets an immovable object"quote:Op maandag 13 februari 2012 20:52 schreef rioolheffing het volgende:
[..]
Volgens mij wou Evra Suarez voor schut zetten door hem geen hand te geven, maar doordat Suarez dit nog geen eens van plan was werd die boosMaar ja, beetje moeilijk te beoordelen zonder hun gedachten te weten.
Een hele mooie slag. Had hem toch liever gezien bij Arsenal of zo.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:13 schreef Caland het volgende:
twitter:SuleyOzturk twitterde op maandag 13-02-2012 om 19:55:03Volgens @francefootball heeft Eden Hazard voor Tottenham Hotspur gekozen. Zou een mooie slag zijn voor The Spurs. reageer retweet
Vraag is of Modric blijft, vorig jaar wilde die eigenlijk al weg volgens mij (Chelsea)quote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:28 schreef tech4u het volgende:
Als Hazard naar Tottenham gaat vraag ik me af hoe hun middenveld/aanval eruit gaat zien met vdv en modric.
Maar nu is Chelsea gewoon een slechtere club dan Tottenham. Maargoed, ze zouden hem wel een veel hoger salaris betalen dus waarschijnlijk gaat hij nog. Ik zie hem eerder naar Man Utd. gaan - die hebben middenvelders nodig en Tottenham en United verkopen vaak spelers aan elkaar.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 00:38 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Vraag is of Modric blijft, vorig jaar wilde die eigenlijk al weg volgens mij (Chelsea)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |