Ja, het is duidelijk een felle Bitch eentje waar je gelijk al een hekel aan hebtquote:Op donderdag 9 februari 2012 19:10 schreef mlg het volgende:
[..]
Maar dan vergeet je dat Femke door haar partij op de handen gedragen werd. Kijk eens wat voor Ingrid er nu staat. Een feministisch kreng met een stug gezicht. Ze heeft overduidelijk niet het troetelbeer -gehalte van Femke.
Waarom eigenlijk? Ik vond het een gedrocht van een missie. Ondanks ik wel snap waarom er uiteindelijk mee ingestemd wordt, Zo vond ik ook de wijze waarop mijn partij (D66) dit steunde niet de schoonheidsprijs verdiende al vind ik ook dat missies erbij horen als je internationale ambities hebt.quote:Op donderdag 9 februari 2012 20:11 schreef Quarant het volgende:
Ik ben lid geworden van GroenLinks door de steun voor de Kunduzmissie
GL is van oorsprong een pacifistische socialistische partij en heeft dus niets met oorlog en blijft daar verre vanquote:Op donderdag 9 februari 2012 20:11 schreef Quarant het volgende:
Ik ben lid geworden van GroenLinks door de steun voor de Kunduzmissie
Tja...quote:Op donderdag 9 februari 2012 20:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
GL is van oorsprong een pacifistische socialistische partij en heeft dus niets met oorlog en blijft daar verre van
Kunduz was een schromelijke vergissing, jou lidmaatschap dus ook
Waarom was je überhaupt voor deze missie?quote:Op donderdag 9 februari 2012 20:11 schreef Quarant het volgende:
Ik ben lid geworden van GroenLinks door de steun voor de Kunduzmissie
Ik was ook voor Uruzgan, kon de verandering qua opzet bij Kunduz en de zakelijke opzet van Jolande Sap waarderenquote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:17 schreef Big-Ern het volgende:
[..]
Waarom was je überhaupt voor deze missie?
hoezo?quote:
Halsema staat achter deze lijn van pro-Kunduz.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 14:31 schreef du_ke het volgende:
Vond de lijn onder Halsema gewoon prettiger.
http://opinie.eenvandaag.(...)_stekker_uit_missie_quote:Tweederde (68 procent) van de GroenLinks-stemmers wil dat de partij geen steun meer geeft aan de politietrainingsmissie in Kunduz. Ook een meerderheid van de leden van de partij is deze mening toegedaan. Volgens driekwart van de achterban (72 procent) is het eigenlijk een militaire missie, en daar staan ze niet achter. Dit blijkt uit onderzoek van EenVandaag onder 2250 kiezers van GroenLinks, waaronder ruim 400 leden van de partij.
Linkse samenwerkingquote:Op zaterdag 11 februari 2012 14:48 schreef Bluesdude het volgende:
Ik ben benieuwd wat de peilingen onder de GL-stemmers zijn nav dit congres.
Ik zag gisteren nog op TV een peiling waar 2/3 van de stemmers Kunduz willen stoppen en verder willen met een linkse samenwerking
Je geeft nu net het probleem weer. Jij en velen met jou willen niks met links te maken hebben, terwijl de partij Groen Links heet. Eigenlijk zeg je nu dat GL overbodig is geworden.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 14:50 schreef Quarant het volgende:
[..]
Linkse samenwerking![]()
Deze GL-stemmer had een VVD-CDA-D66-GL-CU kabinet gewild.
Als je je buitenlandbeleid gaat voeren op basis van publieke opinie dan kun je beter geheel stoppen.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 14:48 schreef Bluesdude het volgende:
Ik ben benieuwd wat de peilingen onder de GL-stemmers zijn nav dit congres.
Ik zag gisteren nog op TV een peiling waar 2/3 van de stemmers Kunduz willen stoppen (en verder willen met een linkse samenwerking, neem ik aan)
[..]
http://opinie.eenvandaag.(...)_stekker_uit_missie_
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |