Ja, maar sommige hier denken dat meteen al het ijs is weggesmolten.quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:54 schreef YazooW het volgende:
Over de dooi van Donderdag, betekent dat niet dat de sneeuw mooi weg smelt en vervolgens mooi aanvriest aan de rest van het ijs als het weer gaat vriezen?
Balk is niet relevant. Balk gaat eruit.quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:54 schreef Freudie het volgende:
twitter:Metro twitterde op woensdag 08-02-2012 om 14:45:21Wij spraken zojuist Auke Hylkema, rayonhoofd Balk. Het is ijs heel slecht! http://t.co/yD5wSLfn "Nog geen 4 centimeter”#elfstedentocht reageer retweet
Opbouw van de huldigingstent.quote:
in 85 of 86 werd er ook in dooi geschaatst.quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:47 schreef Wruijff het volgende:
Jaaa! En dit zegt hij nu:
[..]
Die kans moet toch genomen worden! De vorst van zaterdag op zondag nog even meenemen en dan zondag mooi in het dooi rijden (die eerste dooi is toch geen probleem wanneer hij gereden wordt)
Dat is bij de Oldehove, denk wel dat het echt is, was op twitter toch ook al een bericht over? Afbreken kan natuurlijk altijd nog.quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:56 schreef Co_OL het volgende:
en deze dan op twitter![]()
[ afbeelding ]
Iemand daar in de buurt om dat te checken?
Jammer genoeg voor jou laat ik me niet uit een topic wegjagen. En dit soort opmerkingen werkt doorgaans averechts.quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:27 schreef De_kromme het volgende:
Niemand stelt je aanwezigheid op prijs. Dus:![]()
Volgens mij heet dit topic "Actuele ijsdikte" en niet "Verheug je hier op de Elfstedentocht".quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:28 schreef Silenus het volgende:
Ik zeg ook niet dat je geen gelijk hebt (of gaat krijgen). Maar op mijn verjaardag word je in ieder geval nooit uitgenodigd, meneer de partypooper.![]()
Niet alles geloven wat je leestquote:Op woensdag 8 februari 2012 15:01 schreef Yuhina het volgende:
Winter keert volgende week terug lees ik net.
Dat meldt de Telegraaf ja, is verder op helemaal niets gebaseerd...quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:01 schreef Yuhina het volgende:
Winter keert volgende week terug lees ik net. Kans lijkt me dan groter dat ze het eind volgende week proberen te organiseren. Of gaat het zo hard dooien dat het ijs dan al grotendeels is weggesmolten? Dit weekend lijkt me te vroeg, gezien de huidige ijsdiktes.
Dat kan nog helemaal niet voorspelt wordenquote:Op woensdag 8 februari 2012 15:01 schreef Yuhina het volgende:
Winter keert volgende week terug lees ik net.
quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:03 schreef opgebaarde het volgende:
@Svarabhaktivocaal
please blijf, vereer ons met uw aanwezigheid, verbijster ons met je intellect en vooruitstrevendheid. Je verdient een oorkonde
Voor de goede orde: tot die groep behoor ik niet. Maar ijslagen worden doorgaans ook niet dikker van dooi... terwijl dat op veel plekken nog wel gewenst is.quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:55 schreef DeLuna het volgende:
Ja, maar sommige hier denken dat meteen al het ijs is weggesmolten.![]()
OK: zo gekeken naar de actuele ijsdiktes, kon Harlingen nog wel eens het grootste probleem worden. Aan de kust, dus meer wind, komende nacht slechts -3, morgen +2 graden.quote:Op woensdag 8 februari 2012 15:03 schreef opgebaarde het volgende:
@Svarabhaktivocaal
please blijf, vereer ons met uw aanwezigheid, verbijster ons met je intellect en vooruitstrevendheid. Je verdient een oorkonde
hahaquote:Op woensdag 8 februari 2012 14:59 schreef opgebaarde het volgende:
en wie geen 20KM wil klunen, die levert zijn startbewijs maar lekker in
twitter:11stedentocht12 twitterde op maandag 06-02-2012 om 17:42:56Update ijsdikte #Harlingen 12cm #Dokkum 13-14 CM #Elfstedentocht #Friesland reageer retweet
Nogmaals. Het is niet hele hele dag boven nul. Het gaat die nacht daarop gewoon weer streng vriezenquote:Op woensdag 8 februari 2012 15:06 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
OK: zo gekeken naar de actuele ijsdiktes, kon Harlingen nog wel eens het grootste probleem worden. Aan de kust, dus meer wind, komende nacht slechts -3, morgen +2 graden.
Bron: http://www.langsdeluts.nl/quote:In eerdere edities van de tocht der tochten waren er ook al problemen met het ijs in de Luts. In 1956 moesten over een lengte van 4 kilometer de toerrijders met bussen vervoerd worden. De ijskwaliteit was zo slecht dat de veiligheid van de schaatsers niet gegarandeerd kon worden. Bij de barre tocht in 1963 is de route van Sloten naar Staveren via het Heegermeer en de Fluessen gegaan. Dus niet door de Luts. In 1996 is er een heuse ijstransplantatie uitgevoerd bij de Raadhuisbrug met internationale aandacht in de pers. de tocht is toen niet doorgegaan. December 1996 baarde een groot aantal wakken onder diverse bruggen de ijswegencentrale zorgen. Warm water was in januari 1997 de remedie tegen scheuren in het ijs. Honderd eenden in het centrum van Balk hielden de Luts open in 2009.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |