Jij hebt ook alles doorquote:Op maandag 13 februari 2012 18:56 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Gezien de weersvoorspelling denk ik dat ze gestopt zijn met gaatjes boren...
Niet in Vriesland.quote:Op donderdag 16 februari 2012 21:29 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
Serieus? Na al die dagen met +5? Ik dacht dat alles weer vloeibaar was geworden inmiddels..
Hier in Amsterdam ligt nog wel een centimeter of 2. Maar het is wel kansloos aan het worden, en het weekend overleeft het niet meerquote:Op donderdag 16 februari 2012 21:29 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
Serieus? Na al die dagen met +5? Ik dacht dat alles weer vloeibaar was geworden inmiddels..
Was ook niet serieus KaheemSaidquote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:45 schreef KaheemSaid het volgende:
2 centimeter is al kansloos, dat hoeft het niet meer te worden Grumpey !
Ik verbaas me erover dat ik vanochtend op de fiets nog steeds een laagje ijs zag op een enkele plek waar enkele van die wak-terroristen op stonden te slapen.quote:
Zo dom hè die beesten, de hele tijd bij een wak staan als er ijs ligt en erin zwemmen, is het ijs bijna weg gaan ze juist op dat ene plekje ijs staanquote:Op woensdag 22 februari 2012 12:09 schreef Grumpey het volgende:
[..]
Ik verbaas me erover dat ik vanochtend op de fiets nog steeds een laagje ijs zag op een enkele plek waar enkele van die wak-terroristen op stonden te slapen.
Wat een verschil he, in 2-3 weken gewoon 30 graden warmer!quote:Op maandag 27 februari 2012 21:47 schreef Arcee het volgende:
Donderdag 12 graden. Zou het dan toch nog?
Was het 2 weken geleden maar 0 graden, dan was het nu griekenland hierquote:Op maandag 27 februari 2012 22:11 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Wat een verschil he, in 2-3 weken gewoon 30 graden warmer!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |