it kin krektquote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:26 schreef Don_Vanelli het volgende:
Suggestieve TT, volgende wordt it giet net oan?
Niet hier in de open gebieden. Wind maakt het erg koudquote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:27 schreef michiel_merk het volgende:
net even buiten geweest bij -3 graden dat voelt gewoon mild aan
Als het zo door gaat, gaat het niet door. 't gaat te snel dooien.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:26 schreef Don_Vanelli het volgende:
Suggestieve TT, volgende wordt it giet net oan?
twitter:p_paulusma twitterde op dinsdag 07-02-2012 om 21:25:29IJs is bij mij nu 15 cm. Vanavond, vannacht, morgenochtend kans op gladheid. Maandag lichte dooi. reageer retweet
Dankquote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:27 schreef YazooW het volgende:
Ik heb de header even op tinypic gehost zodat hij het weer doet.
nee daar niet , maar op een beschutte plek in de achtertuin waar ik rook viel het wel meequote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:27 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Niet hier in de open gebieden. Wind maakt het erg koud
Ik las net andere verhalen, dat het donderdag overdag al licht gaat dooien. Even checken...quote:
hoe zit het met zondag dan, dat is het belangrijkste denk ikquote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:29 schreef YazooW het volgende:
twitter:p_paulusma twitterde op dinsdag 07-02-2012 om 21:25:29IJs is bij mij nu 15 cm. Vanavond, vannacht, morgenochtend kans op gladheid. Maandag lichte dooi. reageer retweet
Dat noem ik geen ijspegels meer, maar een waterval.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 21:29 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Dank![]()
Door die ijspegels ben ik volledig door die datalimiet heen van photobucket
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |