Ik wanneer ik door m'n borden en glazen ben.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 21:33 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat doe ik altijd kort na het eten.
Ik zap juist naar het voetbal nuquote:Op dinsdag 14 februari 2012 21:34 schreef Bluezz het volgende:
Ik blijf nog ff zitten hierboven met uitstel van executie
voetbal jeweetss
Ja, dat ken ik van iemand anders.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 21:35 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ik wanneer ik door m'n borden en glazen ben.
Ik zit bij Opsporing gezocht...niet eigen keuze trouwens.quote:
ik heb deze al gezien.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 21:34 schreef Bluezz het volgende:
Ik blijf nog ff zitten hierboven met uitstel van executie
voetbal jeweetss
Dat snap ik maar was benieuwd of er hier ook geen van zulke types zijn die in de anonimiteit van fok wel wat foto's van hun woonhuis durven te plaatsen.quote:Op woensdag 15 februari 2012 13:07 schreef Karina het volgende:
Op vrijdag, voordat ik heb schoongemaakt/opgeruimd is het wel een rommel, maar niet zo dat er stapels kranten door het hele huis liggen.
Als het zo ver is als bij de mensen in dit programma, dan ben je ver heen hoor. Dan ben je niet zomaar een sloddervos.
Ik kan best een rommelkont zijn en zeker mensen die alles alfabetisch in de kastjes hebben staan zullen hier gillend wegrennenquote:Op woensdag 15 februari 2012 13:15 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat snap ik maar was benieuwd of er hier ook geen van zulke types zijn die in de anonimiteit van fok wel wat foto's van hun woonhuis durven te plaatsen.
Ik neem zonder meer aan dat RTL wat te maken heeft met die keuken...lijkt me inderdaad sterk dat iemand die zo reageert op het leegruimen van een huis dat zo even regelt terwijl hij in de uitzending wanhopig probeert om de oude keuken te "beschermen".quote:Op woensdag 15 februari 2012 13:47 schreef utrecht1970 het volgende:
Dit zijn gewoon psychische patienten die voor de kijkcijfers worden uitgebuit.
In elke aflevering is de hoofdpersoon volledig de draad kwijt en in paniek omdat er aan zijn spullen gezeten wordt.
Vrienden/familie zetten de persoon onder druk om vooral mee te doen.
Gisteren was het eerste wat de hoofdpersoon zei: Ik doe niet mee en dan toch laten overhalen.
Ik had zwaar medelijden met die man hoe hij te kijk gezet werd.
Ik geloof ook niets van dat keuken verhaal. Hoe kan er binnen 2 weken een gloednieuwe keuken geregeld zijn door de hoofdpersoon. Toch stiekum stukje sponsoring van rtl?
Ja. Koot en Bie hadden hier wel raad mee geweten.quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:37 schreef Bluezz het volgende:
Krijg jij ook jeuk van die psychologe en opruimcoach tong?
Heej, dat doet m'n vriend ook.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 21:35 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ik wanneer ik door m'n borden en glazen ben.
Altijd wel eerst afspoelen, deed ik ook toen ik nog niet samenwoonde. Dan blijven er geen etensresten staan, maar moet het wel nog afgewassen worden.quote:Op woensdag 15 februari 2012 17:58 schreef Karina het volgende:
Dat zou ik ECHT niet kunnen, de afwas een paar dagen laten staan, gadverdamme. En daarna is het NOG lastiger om het schoon te krijgen.
Daarvoor heb ze het voorspoelprogramma op de afwasmachine.quote:Op woensdag 15 februari 2012 17:58 schreef Karina het volgende:
Dat zou ik ECHT niet kunnen, de afwas een paar dagen laten staan, gadverdamme. En daarna is het NOG lastiger om het schoon te krijgen.
Afwas is hier altijd binnen de kortste keren weg na het eten, wel zo prettig met een open keuken en katten.quote:Op woensdag 15 februari 2012 17:58 schreef Karina het volgende:
Dat zou ik ECHT niet kunnen, de afwas een paar dagen laten staan, gadverdamme. En daarna is het NOG lastiger om het schoon te krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |