Ik heb Clasie liever niet in oranje, maar mijn god wat is die zoet iddquote:Op maandag 6 februari 2012 23:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer zo. Zou sowieso baas zijn als Clasie eerder Oranje haalt dan Fer.
Heb je die niet heel groot? Ga er behang van maken dan.quote:
Ik heb hem in 4000x3000. Zal hem vanavond wel uploaden.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 00:22 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Heb je die niet heel groot? Ga er behang van maken dan.
Als we dan nog niet winnen zondag....quote:Vitesse doet het zonder Bony en Annan zondag
Vitesse kan komende zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord nog niet beschikken over Wilfried Bony en Anthony Annan. Beide spelers blijven nog zeker een week vanwege de deelname aan de Afrika Cup, meldt Omroep Gelderland.
Annan bereikte zondagavond met Ghana de halve finale van het toernooi. De middenvelder speelde de gehele wedstrijd tegen Tunesië. Ghana won na verlenging met 2-1. The Black Stars treffen woensdag in de halve finale Zambia.
Bony haalde zaterdag al de halve finale van de Afrika Cup. De spits van Vitesse viel een kwartier voor tijd in bij Ivoorkust tegen gastland Equatoriaal Guinea. Ivoorkust won eenvoudig met 3-0 en staat woensdag in de halve finale tegenover Mali.
Gaat geen probleem worden, trust mequote:Op dinsdag 7 februari 2012 09:16 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Als we dan nog niet winnen zondag....
Uit hebben we het anders best lastig gehad.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 09:19 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Gaat geen probleem worden, trust me.
Onderschatting tegen PSV?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 10:53 schreef Gert het volgende:
[..]
Uit hebben we het anders best lastig gehad.
(En dat is meteen de valkuil: onderschatting)
quote:Op dinsdag 7 februari 2012 01:05 schreef TheGreatHooD het volgende:
Dit jaar is inderdaad het jaar dat we CL wel kunnen halen. Ajax kan je afschrijven. AZ gaat ook afzakken. Heerenveen gaat het ook niet redden dan hebben we nog 3 teams, PSV, Twente en Feyenoord. Het is mogelijk!
Zou wat zijn he, CL halen, Guidetti halen, een lijpe 10 halen en doorstoten naar groepsfase om daar Barcelona van de mat te counteren
Huh?quote:
Fijn dat je 't met me eens bent, al verbaast dat me nietsquote:Op dinsdag 7 februari 2012 01:05 schreef TheGreatHooD het volgende:
Dit jaar is inderdaad het jaar dat we CL wel kunnen halen. Ajax kan je afschrijven. AZ gaat ook afzakken. Heerenveen gaat het ook niet redden dan hebben we nog 3 teams, PSV, Twente en Feyenoord. Het is mogelijk!
Hier heb je teveel lijm gesnovenquote:Zou wat zijn he, CL halen, Guidetti halen, een lijpe 10 halen en doorstoten naar groepsfase om daar Barcelona van de mat te counteren
quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:02 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Fijn dat je 't met me eens bent, al verbaast dat me niets. Jij en Ritmo zien 't wel vaker goed
.
[..]
Hier heb je teveel lijm gesnovenen slaat oppertunisme om in am*damse arrogantie.
Hou toch eens op met dat Calimero-gedrag!quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:02 schreef Helpmefok het volgende:
Hier heb je teveel lijm gesnovenen slaat oppertunisme om in am*damse arrogantie.
als echte outsider dan wel he...quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:05 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]Jullie hebben het al over het kampioenschap hoor, ik weet niet
quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:05 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]Jullie hebben het al over het kampioenschap hoor, ik weet niet
Je hebt me overtuigd, Wereldbeker here we cumquote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:06 schreef Gert het volgende:
[..]
Hou toch eens op met dat Calimero-gedrag!
We tikken die Catalanen van de mat. [ afbeelding ]
Zelfs met een ¨Joden lopen altijd weg¨ sjaal om z´n ogen heeft Bruno geen kind aan Messi!quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:06 schreef Gert het volgende:
[..]
Hou toch eens op met dat Calimero-gedrag!
We tikken die Catalanen van de mat. [ afbeelding ]
Toch is het wellicht verstandig om hem toch rugdekking te geven, maar ja, die details bespreken we wel in aanloop van die wedstrijdquote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:12 schreef elCholo het volgende:
[..]
Zelfs met een ¨Joden lopen altijd weg¨ sjaal om z´n ogen heeft Bruno geen kind aan Messi!
Bruno heeft geen rugdekking nodig, die herstelt alles met zn elastieke benen.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:13 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Toch is het wellicht verstandig om hem toch rugdekking te geven, maar ja, die details bespreken we wel in aanloop van die wedstrijd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |