Zeker, eindelijk een beetje het "Libelle-gedoe" voorbijquote:Op zaterdag 23 juni 2012 12:52 schreef Paul-89 het volgende:
Geweldige toevoeging die Peter Goossens.
Klote zeg. Ik moet zeggen, dat ik het niet meer zoveel kijk als in het begin, maar als er niets op is, mag ik toch graag even naar 24kitchen kijkenquote:Op dinsdag 26 juni 2012 12:55 schreef Pindasoepje het volgende:
Ik mis het, had het nog toen ik Ziggo had, maar Telfort zend het (nog) niet uit
De man lijkt op mijn oude chefkokquote:Op zaterdag 23 juni 2012 12:52 schreef Paul-89 het volgende:
Geweldige toevoeging die Peter Goossens.
quote:Op woensdag 4 juli 2012 08:23 schreef foodlover het volgende:
Van mij mogen ze die Italiaan van de buis halen, Roberta van de Makkelijke Maaltijd doet het veel beter.
Met het eerste gedeelte van je zin; eeeens! Ik ga zappen zodra ik die kerel zie.quote:Op woensdag 4 juli 2012 08:23 schreef foodlover het volgende:
Van mij mogen ze die Italiaan van de buis halen, Roberta van de Makkelijke Maaltijd doet het veel beter.
Giovanni isquote:Op woensdag 4 juli 2012 14:16 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Met het eerste gedeelte van je zin; eeeens! Ik ga zappen zodra ik die kerel zie.
Vreselijke kerel inderdaad, die mogen ze samen met die rode en d'r worteltjestaart afvoeren..quote:Op woensdag 4 juli 2012 14:16 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Met het eerste gedeelte van je zin; eeeens! Ik ga zappen zodra ik die kerel zie.
Bianca livequote:Op woensdag 4 juli 2012 21:09 schreef FutureFairytale het volgende:
24 Kitchen Live On Stage in de Heineken Music Hall op 13 oktober!
Alleen de promo alquote:Op zaterdag 23 juni 2012 12:52 schreef Paul-89 het volgende:
Geweldige toevoeging die Peter Goossens.
Ik kan ergens wel inzien waarom mensen hem wel charmant zouden kunnen vinden (dat italiaanse gelul bijvoorbeeld) maar nee, ik kan hem niet uitstaan en zap hem weg.quote:
Ik zag van de week een stukje van hem, was hij aan het koken met "la mamma" pfff niet om aan te gluren!quote:Op vrijdag 6 juli 2012 01:00 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
Ik kan ergens wel inzien waarom mensen hem wel charmant zouden kunnen vinden (dat italiaanse gelul bijvoorbeeld) maar nee, ik kan hem niet uitstaan en zap hem weg.
Ah jou valt dat ook al op dusquote:Op woensdag 20 juni 2012 15:54 schreef franky_sl het volgende:
Jammer dat het deze week en vorige week allemaal herhalingen zijn van oa Rudolfs Bakery en de Makkelijke Maaltijd. Net als de grote zenders een soort zomerstop of zal het met het EK te maken hebben?
Aha dat verklaart hetquote:Op zondag 8 juli 2012 11:40 schreef borisz het volgende:
Volgens mij is het ook een zomerstop ja. In de nieuwsbrief kondigen ze voor september iig weer nieuw materiaal aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |