Dan kun je beter op het dak gaan zitten.quote:
Dat kun je ook berekenen zonder te stoppen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:01 schreef tomy800 het volgende:
Stop maar meteen en ga bekijken hoeveel euro jij per week/maand bespaart door niet te roken
ja okee, als ie dr dan maar niet vanaf lazert, roken is al zo slecht...quote:Op zaterdag 4 februari 2012 20:59 schreef trovey het volgende:
[..]
Dan kun je beter op het dak gaan zitten.
Grappigquote:Op zondag 5 februari 2012 21:45 schreef hardcore-gabber het volgende:
roken zonder de sigaret aan te hebben xD
Rooklucht blijft in je kleren en je haren hangen, dan ruikt ze het nog.quote:Op maandag 6 februari 2012 11:52 schreef DSS24 het volgende:
Als je een ventilator in de w.c. hebt, dan kan je daar makkelijk een peuk roken. Daarna schijten om de overgebleven lucht te verdoezelen.
De afzuiger hard aanzetten als je de paling rookt...quote:Op zaterdag 4 februari 2012 20:44 schreef roos94 het volgende:
Hoe kan ik thuis roken zonder dat mijn moeder erachter komt?
wait what, meisjes uit 94 zijn straks legaal?!quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:00 schreef zarGon het volgende:
Zag '94' in de nick staan, verbaasde zich dat 10-jarigen roken en besefte dat mensen uit '94 dit jaar 18 worden..
.
.
Ja, tering zegquote:
Niet roken kleine meid.. oke het is stoer enzo, maar het is gewoon slecht voor mijn wasbeer longen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 20:44 schreef roos94 het volgende:
Hoe kan ik thuis roken zonder dat mijn moeder erachter komt?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |