"Een stoeptegel op hoofd of teenquote:Op zaterdag 11 februari 2012 08:58 schreef Gertje-Plongers het volgende:
Leuk altijd die tegelwijsheden.
Heb ik niet. Alleen voegt een tegelplaatje voor mij niets toe in dit topic. Zeg het gewoon met woorden.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 08:50 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Waarom heb je een hekel aan plaatjes ?
Het valt me op dat een aantal van je links het niet doen.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 18:36 schreef heartz het volgende:
Nog één poging dan maar:
[..]
[ afbeelding ]
Deze: ACTA PROTEST AMSTERDAM 11 februari
en deze:
[..]
nog ff erbij
Is iemand al bij 'Occupy College' gaan snuffelen?
[..]
[..]
[..]
Je kunt beter proberen olie uit stenen te persen.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:08 schreef 3-voud het volgende:
Wat willen ze nu dat er concreet veranderd dan? En hoe denken ze over de gevolgen aangezien alle veranderingen zijn impact hebben op de rest?
Kan een occupy-liefhebber hier daar eens antwoord op geven zonder de antwoorden van de Amerikaanse occupy website te vogelen?
Een einde aan overheidscorruptie, slechte wetten, plutocratie, vermindering kloof arm/rijk.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:08 schreef 3-voud het volgende:
Wat willen ze nu dat er concreet veranderd dan?
Geen antwoord dus. Enkel een opsomming van een wens uit persoonlijke beperkte kijk op zaken.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:21 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een einde aan overheidscorruptie, slechte wetten, plutocratie, vermindering kloof arm/rijk.
quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:24 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Geen antwoord dus. Enkel een opsomming van een wens uit persoonlijke beperkte kijk op zaken.
Ik weet dat het pijnlijk is en je het zo probeert weg te moffelen. Maar quote mijn post eens opnieuw en steek er wat meer tijd in om een goed onderbouwd antwoord te geven.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]![]()
Ik zou even een paar weken op vakantie gaan en met nieuwe energie opnieuw proberen te trollen.
Ik ben geen occupy-liefhebber, maar begrijp de beweging wel. Dat jij dat niet wil begrijpen is me wel duidelijk geworden.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:08 schreef 3-voud het volgende:
Wat willen ze nu dat er concreet veranderd dan? En hoe denken ze over de gevolgen aangezien alle veranderingen zijn impact hebben op de rest?
Kan een occupy-liefhebber hier daar eens antwoord op geven zonder de antwoorden van de Amerikaanse occupy website te vogelen?
Ik verwijs terug naarquote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:27 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Ik weet dat het pijnlijk is en je het zo probeert weg te moffelen. Maar quote mijn post eens opnieuw en steek er wat meer tijd in om een goed onderbouwd antwoord te geven.
Dat probeerde ik dus te voorkomen. Dat gekopieer van de Amerikaanse occupy.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:30 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik verwijs terug naar
[ afbeelding ]
Dat had je kunnen voorkomen door vrienden te maken en iets leuks te gaan doen ipv een slechte imitatie van een troll weg te geven.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:31 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dat probeerde ik dus te voorkomen.
Dan is je niets duidelijk geworden. Of je onthoud enkel mijn narcistische post met een knipoog, en denkt beperkt.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:29 schreef Dr-Anderson het volgende:
[..]
Ik ben geen occupy-liefhebber, maar begrijp de beweging wel. Dat jij dat niet wil begrijpen is me wel duidelijk geworden.
Dat bedoel ik dus.quote:Wat er concreet verander MOET worden is dat wij als onderdanen van een land beschermd willen worden. En zoals het er nu uit ziet worden we niet DOOR de overheid beschermd, maar moeten we TEGEN de overheid beschermd worden.
En welke gevolgen bedoel je?
Dus om een serieus antwoord te krijgen waar enig tijd in is gestoken, moet ik tegen jullie opslijmen?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat had je kunnen voorkomen door vrienden te maken en iets leuks te gaan doen ipv een slechte imitatie van een troll weg te geven.
De NL-neocons betalen niet zo goed meer voor hun propaganda zeker?
Deze user LXIV betaald voor propagandistisch getroll. Leuk bijbaantje voor je. Hoef je je ook niet meer hier te vervelen.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:37 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dus om een serieus antwoord te krijgen waar enig tijd in is gestoken, moet ik tegen jullie opslijmen?
Kerel, je laat je wel erg kennen nu. Alhoewel het me niets verbaast.
Je begint aardig psychopathische trekjes te vertonen.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Deze user LXIV betaald voor propagandistisch getroll. Leuk bijbaantje voor je. Hoef je je ook niet meer hier te vervelen.
http://www.opinionate.nl/
ACTA, het salaris van de koningin, waaraan we mee moeten betalen, inkorten van pensioen uitkeringen, verhogen van de (verplichte) pensioenlasten, uitkeren van hoge bonussen etc. Ik kan door blijven gaan, maar je kunt beter voor jezelf nadenken. Anders blijf je een struisvogel.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:35 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus.
Wees eens concreet en benoem die zaken wat helderder. "Beschermd worden tegen de grote boze beer" kun je altijd wel roepen en gaat na 4 uur muggeziften altijd wel op.
Je hoofd in het zand steken ook.quote:Maar goed, 2 reageerders verder wordt het al duidelijk wat ik en Lavenderr voorspelden. Ze weten het niet. Erachteraan hobbelen uit persoonlijke bitterheid, op welk niveau ook, is de makkelijkste weg.
WAT moet eraan veranderd worden en HOE denk je de verstrekkende gevolgen ervan op te vangen?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:43 schreef Dr-Anderson het volgende:
[..]
ACTA, het salaris van de koningin, waaraan we mee moeten betalen, inkorten van pensioen uitkeringen, verhogen van de (verplichte) pensioenlasten, uitkeren van hoge bonussen etc. Ik kan door blijven gaan, maar je kunt beter voor jezelf nadenken. Anders blijf je anders een struisvogel.
Ben voorlopig de enige die er dieper op in wil gaan...quote:Je hoofd in het zand steken ook.
Dus als je het hebt over het 'beschermd willen worden tegen de overheid' dan bedoel je bovenstaande?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:43 schreef Dr-Anderson het volgende:
[..]
ACTA, het salaris van de koningin, waaraan we mee moeten betalen, inkorten van pensioen uitkeringen, verhogen van de (verplichte) pensioenlasten, uitkeren van hoge bonussen etc. Ik kan door blijven gaan, maar je kunt beter voor jezelf nadenken. Anders blijf je een struisvogel.
Het probleem benoemen gaat nou eenmaal iets makkelijker dan oplossingen aandragen. Voornamelijk omdat eerst het probleem goed onderzocht moet worden, teneinde plausibele aanbevelingen te kunnen genereren.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:46 schreef 3-voud het volgende:
[..]
WAT moet eraan veranderd worden en HOE denk je de verstrekkende gevolgen ervan op te vangen?
Dit wat jij doet doet iedereen telkens. Beetje kernwoorden in de lucht gooien en laat een ander het maar oplossen/er een probleem in te zien.
Niet waar!quote:Ben voorlopig de enige die er dieper op in wil gaan...
Ik dacht dat ze moesten stemmen/werken/enz ?quote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:51 schreef Copycat het volgende:
Erover nadenken, dat is toch al voldoende?
...
Altijd grappig hoe mensen het hoogste woord hebben over wat er allemaal mis is, maar het bieden van oplossingen negen van de tien keer volledig achterwege laten.
Daarbij zou je deze mensen juist nu op de barricades in Amsterdam verwachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |