Fijnquote:Op zaterdag 4 februari 2012 12:44 schreef Bluezz het volgende:
Als ik zou kunnen schaatsen zou ik het wel weten![]()
Ziet er prachtig uit op de vijvers en sloten!
Voor zondag hebben we een leuke hutspot twist gevonden http://www.okokorecepten.(...)t-herman-den-blijker
Nu nog iets voor vandaag.
ja t ging hier echt heeeel easyquote:Op zaterdag 4 februari 2012 11:24 schreef Sunnythesun het volgende:
Ah, Memo is het ook gelukt zie ik
Als je ze nog kan kopen... ik denk dat ze overal uitverkocht zullen zijn..quote:Op zaterdag 4 februari 2012 12:50 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Me 2. Niet leuk om naar de drukbezette poel te kijken vanaf de kant. Maar schaatsen zijn zo duur... en ik weet zeker dat als ik ze koop het ijs niet meer komt.
Dan heb je ze toch alvast maar voor een volgende keer als het weer gaat vriezen?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 12:50 schreef FutureFairytale het volgende:
Me 2. Niet leuk om naar de drukbezette poel te kijken vanaf de kant. Maar schaatsen zijn zo duur... en ik weet zeker dat als ik ze koop het ijs niet meer komt.
In ouders' dorp (maar ik noem het voortaan gewoon mijn dorp okquote:Op zaterdag 4 februari 2012 12:55 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Als je ze nog kan kopen... ik denk dat ze overal uitverkocht zullen zijn..
Vanavond hier een Gino-recept: Three bean & Tuna saladquote:Op zaterdag 4 februari 2012 12:27 schreef Sunnythesun het volgende:
Hmm vanaaf kip en morgen lam.. dat wordt smullen!
Spekjes erdoorquote:Op zaterdag 4 februari 2012 12:51 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Fijn
Ik vind gewone hutspot zo flauw smaken! De combi wortel + aardappel maakt het een flauwe hap en uien helpen niet. Altijd een zwerm peper eroverheen maar vind het nog niet geweldig.
Rightquote:Op zaterdag 4 februari 2012 11:45 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Echt, iedere ICT-er die je nu van de LTS zwakstroom haalt kan verbeteringen aanbrengen in dat systeem
Uien sowieso los opbakken en niet meekoken.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 12:51 schreef FutureFairytale het volgende:
Fijn
Ik vind gewone hutspot zo flauw smaken! De combi wortel + aardappel maakt het een flauwe hap en uien helpen niet. Altijd een zwerm peper eroverheen maar vind het nog niet geweldig.
Wake up and smell the sarcasmquote:Op zaterdag 4 februari 2012 13:30 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Right.
Enig idee wat er met je servers gebeurd als er ineens duizenden alto's briesend een kaartje willen?.
Die LTSer gaat daar weinig aan doen hoor.
Ik weet niet waarom ze elke keer daarmee falen, maar volgens mij boeit het ze ook voor geen meterquote:Op zaterdag 4 februari 2012 13:59 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Wake up and smell the sarcasm![]()
Neemt niet weg dat Ticketmaster zijn zooi gewoon absoluut niet op orde heeft. Met name de werking van die wachtrij spoort voor geen meter, want mensen komen er willekeurig heel snel wel of totaal niet door.
Bij eventim loopt online verkoop echt veel beter.
Snert, hier te vinden:quote:Op zaterdag 4 februari 2012 11:55 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ok
Nu belangrijkere dingen: een goed recept voor erwtensoep
http://www.paulentrudie.n(...)x453o0,0s605x453.JPGquote:Op zaterdag 4 februari 2012 15:28 schreef Bluezz het volgende:
Wandelingetje rondom het huis gemaakt
/dagboek
Ja, in Bloemendaal schijnt dag en nacht de zon.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 15:33 schreef Stereotomy het volgende:
Zo lekker weer is het bij jullie zeg
Dat is gewoon gemeente Bloemendaal hoor.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 15:35 schreef Pietverdriet het volgende:
Ick blijf blommendael een downgrade vinden, na Aerdenhout
Nicequote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:13 schreef Sunnythesun het volgende:
Wij zijn even lekker naar Thijs ouders gewandeld in het zonnetje voor een kop koffie en een borrel. Leuk, schoonma is een fotocursus begonnengaat ze eindelijk wat meer halen uit het mooie cameraatje wat ze van ons gekregen hebben!!
Kippetje net onder het vel gevuld met chorizo, peterselie, geroosterde paprika, rode ui, eierdooier en broodkruim en in de oven geschoven. Straks wat witte wijn er bij en krieltjes. Boontjes koken en smullen maar!
quote:
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:19 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]erg lekkere versie dit. Tijdje al niet gemaakt.
Zo nog even een B&BP met kokos maken om het af te maken
Ben bang dat ie niet biologisch is als ik naar de prijs kijk helaasquote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:21 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]Jullie eten altijd zo lekker. (Biologische kip?)
Ik vind het soms wel jammer dat de duutser vegetarisch eet. Op de een of andere manier maakt dat lekker koken wat minder speciaal. Hoewel je best lekker vegetarisch kan koken, maar dat voelt niet zo 'bijzonder'.
Alhoewel wij vanavond een lekkere lasagna eten met spinazie, gorgonzola en ricotta...
quote:Meisje vriest vast met tong aan lantaarnpaal
Laatste update: 4 februari 2012 17:27
info
Bekijk op de kaart
AMSTERDAM - Een 16-jarig meisje dat voor een weddenschap een lantaarnpaal een tongzoen gaf, vond zich vrijdagavond al snel terug in een zeer benarde situatie.
Foto: Gezondheidsnet
Haar tong vroor vast aan de paal, waarna agenten er aan te pas moesten komen om haar los te krijgen.
Het meisje uit Nieuwegein gaf rond 01.15 uur voor een uitgaansgelegenheid in Beesd de lantaarnpaal een kus. Binnen enkele ogenblikken zat ze vast aan de paal. Loskomen leverde een hevig bloedende tong op.
Agenten schoten het meisje te hulp door een bakje warm water over de paal te gieten, waarna de tong loskwam. Ambulancepersoneel heeft haar ter plaatse behandeld, ze kon daarna zelfstandig naar huis. Dat meldt de politie.
Hmmmmmmmquote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:27 schreef Stereotomy het volgende:
[ afbeelding ]
anti-winter drankje [ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |