Ik heb ook een Cafetiere. Maar daar maak ik al 2 jaar m'n thee in met losse theeblaadjesquote:Op woensdag 1 februari 2012 11:17 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ross heeft ook zo'n french press gekocht en dat bevalt hem super goed! Koffiezetapparaat staat nu op de plank in de voorraadkastEn de senseo had ik al voor hij hier kwam wonen de deur uit gedaan. Dure en niet lekkere koffie.
Ach dit is voor het goede doelquote:Op woensdag 1 februari 2012 09:43 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Wat een luizenleventje heb jij als studentWacht maar....nog een paar maandjes....
quote:Het verhaal gaat terug in de geschiedenis van IJmuiden toen de zwagers Adrianus Bik en Jan Willem Arnold in 1851 de Breesaap kochten. Daarvan staan zij later een groot deel af aan de Amsterdamsche Kanaal Maatschappij, zodat deze in staat is het Noordzeekanaal te graven. De heren Bik en Arnold waren echte pioniers en ondernemers en bewezen elke keer weer dat zij in sociaal opzicht zeer betrokken waren bij de ontwikkeling het nu huidige IJmuiden. Beiden waren zeer begaan met het lot van de toenmalige bewoners. In 1867 werd door de heren de Burgerlijke Maatschappij opgericht waarin bijna 145 hectare van het grondgebied de Breesaap ten zuiden van het kanaal werd ondergebracht. Dat stuk grond vormt het hart van het latere IJmuiden. Het terrein wordt gedeeltelijk geëgaliseerd om er woningbouw en industrie te kunnen vestigen.
1851 Bik & Arnold Dubbel
Dit krachtige donkere bier beschikt over een subtiele kruidigheid en levert door de speciale gecarameliseerde moutsoorten een grote smaakdiversiteit op. Volgens de brouwer is dit bier in vergelijking met andere dubbels niet overdreven zoet van smaak, zeker gezien het wat hogere alcoholpercentage van 8,5%. De 1851 Bik & Arnold Dubbel en 1865 Breesaap Tripel zijn verkrijgbaar bij plaatselijke horecagelegenheden.
Huu, hoe gaat het klussen? Hebben jullie wel verwarming in deze barre hongerwinter?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben wel weer gerustgesteld, maak me dan toch wat zorgjes al met al
/moederkloek
quote:Op woensdag 1 februari 2012 13:09 schreef Bluezz het volgende:
De poes vind de deur niet mooi denk ik, ze loopt er angstvallig langs(zal wel stinken)
Operatie F. geslaagd,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben wel weer gerustgesteld, maak me dan toch wat zorgjes al met al
/moederkloek![]()
Confidence through competence
Ja we blijven altijd tot ná de files, dus automatisch blijven we dan eten & knuffelenquote:Op woensdag 1 februari 2012 13:34 schreef FutureFairytale het volgende:
Fijn dat F. over een paar uur weg mag. Gaan jullie bij hem thuis eten?
quote:Op woensdag 1 februari 2012 13:32 schreef Bluezz het volgende:
Zo misschien voor jullie niet veel verschil, maar voor ons wel
Gezelligquote:Op woensdag 1 februari 2012 13:35 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ja we blijven altijd tot ná de files, dus automatisch blijven we dan eten & knuffelen
quote:Op woensdag 1 februari 2012 15:35 schreef Sunnythesun het volgende:
Bah ik heb echt mijn dag niet geloof ikben zo lusteloos, mat, slapjes.. En ben de verkoudheid nu na ruim 4 maanden ook wel eens zat.. Hoop wel dat ik snel weer het zelfde energieniveau terug krijg als wat ik vorig jaar lente/zomer/begin herfst nog had..
vind er niets aan zo
/moestikevenkwijt post
Nou, dan komt die prijs goed terechtquote:Op woensdag 1 februari 2012 16:20 schreef Memento-Mori het volgende:
[EXCLUSIEF]Van Prison-gang tot TBS, Jij interviewt Frank van Gemert!
yay boek gewonnenhelemaal mijn interessegebied, leuk
Doe niet zo maf.quote:Op woensdag 1 februari 2012 16:56 schreef Vork het volgende:
De lucht is hier zowat groen, daken zijn wit, het lijkt verdorie wel winter.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |