JM.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:22 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Is wel te lezen Bananensplit en vetcool?
... Doe normaal of ik geef je op voor Bananensplit.quote:
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)in-systeem-Inter.htm[/quote]quote:Trainer Ranieri: 'Sneijder past niet in systeem Inter'
29/01/2012 19:51
Internazionale ging zondag pijnlijk onderuit tegen laagvlieger Lecce (1-0). Wesley Sneijder werd door Inter-trainer Claudio Ranieri in de rust gewisseld.
'Op het moment spelen we beter in een 4-4-2-systeem en dat was de reden dat ik Sneijder wisselde', vertelt de oefenmeester. 'In dat systeem voelen we ons beter en daar past hij niet in. Sneijder wil vrij zijn maar ik kan hem niet forceren om via de zijkant te spelen.'
'In de systemen waar Sneijder wel in past speelt Inter niet goed', verklaart Ranieri. 'We staan drie punten achter op de plaats die recht geeft op deelname in de Champions League, daar moeten we ons op focussen.'
Ranieri stelt wel dat hij Sneijder graag in zijn team wil hebben. 'Ik moet nu een manier zoeken hoe ik Sneijder in het spel kan betrekken, zodat hij ons met zijn kwaliteiten kan helpen', besluit de trainer. Inter staat vijfde in de Serie A.
In Amsterdam.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:22 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat is niet waar die vernedering is best aangekomen hoor.
quote:Op zondag 29 januari 2012 20:23 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
... Doe normaal of ik geef je op voor Bananensplit.
Nee, te slecht. Heb liever Eriksen.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:23 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
... Doe normaal of ik geef je op voor Bananensplit.
[..]
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)in-systeem-Inter.htm
Ja door de scheidsrechter he. Als die strafschop niet was gegeven had het balletje vreemd kunnen rollenquote:
Ajax?quote:Op zondag 29 januari 2012 20:23 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
... Doe normaal of ik geef je op voor Bananensplit.
[..]
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)in-systeem-Inter.htm
Ja maar die wordt niet begrepen die heeft al een te hoog niveau voor Ajax. Je ziet ook dat zodra hij zijn teamgenoten opgeeft en alles zelf doet direct een doelpunt volgt.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:25 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Nee, te slecht. Heb liever Eriksen.
Jawel, over 3 jaar als we met Cruijff de CL winnenquote:Op zondag 29 januari 2012 20:26 schreef eight het volgende:
[..]
Ajax?
Ik denk niet dat hij ooit nog voor Ajax wil spelen..
Ajax koop Milan leeg joh. Inter: Sneijder en Chivu, Milan: Taiwo en Ibrahimovic.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:26 schreef eight het volgende:
[..]
Ik denk niet dat hij ooit nog voor Ajax wil spelen..
Eerlijk gezegd kan ik geen bier meer zien. 7.45 m´n eerstequote:Op zondag 29 januari 2012 20:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jij ging je toch opfrissen en weer naar de stad toe?
3 Op Reis missen is... tragisch..?quote:Op zondag 29 januari 2012 20:22 schreef tochweerhenk het volgende:
EN WAAROM IS ER GEEN 3 OP REIS?
SCHAATSEN, JUIST JA SCHAATSEN
Oke fijn, maar ga ff niet flamen in dit topic ja.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd kan ik geen bier meer zien. 7.45 m´n eerste
Was wel echt reuzegezellig net in centrum
quote:Op zondag 29 januari 2012 20:27 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ajax koop Milan leeg joh. Inter: Sneijder en Chivu, Milan: Taiwo en Ibrahimovic.
quote:Op zondag 29 januari 2012 20:28 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
3 Op Reis missen is... tragisch..?
Allemaal oude spelers. pure kapitaalvernietiging.quote:Op zondag 29 januari 2012 20:27 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ajax koop Milan leeg joh. Inter: Sneijder en Chivu, Milan: Taiwo en Ibrahimovic.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |