Teamnaam?quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:17 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ja duh. Dat was onze deal toch?
Kan altijd. Het belangrijkste is dat de teams een videocamera bij zich hebben.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:26 schreef Dven het volgende:
[..]
Prima. Oneven aantal deelnemers wordt dan wel lastig. Met z'n drieën liften zal geen succes zijn! Dus die persoon gaat dan in zijn eentje. Of je moet persee met gedrieën willen
Klopt.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:17 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ja duh. Dat was onze deal toch?
Motorfiets gaat lastig worden als je in een team zitquote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:17 schreef Novito12 het volgende:
Mits ik tijd kan vrijmaken doe ik mee, leuk initiatief!
edit: Om veel teams op de been te krijgen en het niet te ambitieus te laten zijn lijkt mij een weekendje voldoende. De bestemming zou dan in 1 a 2 dagen te bereiken moeten zijn. Een voordeel van een verre bestemming is wel dat geluk een kleinere rol speelt en het echt op skills en uithoudingsvermogen aan komt.
Ideetjes voor opdrachten:
-een lift van een tractor/motorfiets/trike etc.
-lifts van zoveel mogelijk nationaliteiten verzamelen voor bonuspunten
-een foto maken van een chauffeur met een baard/snor/vlechtjes/dreadlocks
-een filmpje maken van een willekeurig Nederlands zinnetje uitgesproken door een buitenlandse chauffeur
-foto's van nummerplaten uit alle EU-landen (of zoveel mogelijk)
Ben je wel goed in opdrachten opvolgen?quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:28 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Klopt.
Ik vind dat iedereen op het strand van Barcelona gezwommen moet hebben als opdracht.
En 5 verschillende echt goeie biertjes moet hebben gedronken in Belgie.
Verder ben ik niet zo goed in opdrachten verzinnen
Zoenen met een Spaanse schonequote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:28 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Klopt.
Ik vind dat iedereen op het strand van Barcelona gezwommen moet hebben als opdracht.
En 5 verschillende echt goeie biertjes moet hebben gedronken in Belgie.
Verder ben ik niet zo goed in opdrachten verzinnen
Spreek ze aan!quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:30 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik doe mee als BrauN meedoet. Of Xebrosius.
Ja.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:29 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ben je wel goed in opdrachten opvolgen?
Nu al uitvluchten aan het verzinnen voor in het geval dat je verliest van twee vrouwen?quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:28 schreef Novito12 het volgende:
En teams van twee inderdaad, waarbij teams van twee vrouwen buiten de wedstrijd meedoen, want die hebben oneerlijk voordeel!
Het is wel een feit dat de kans dat twee vrouwen winnen een stuk groter is dan de kans dat twee mannen. Of de twee vrouwen krijgen de taak om te navigeren van de chauffeur!quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:36 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nu al uitvluchten aan het verzinnen voor in het geval dat je verliest van twee vrouwen?
Weet ik, het hoeft ook niet makkelijk te zijnquote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:29 schreef Dven het volgende:
[..]
Motorfiets gaat lastig worden als je in een team zit
Mogelijkheid is om eerder een keer een kleine wedstrijd te houden en dat the big game voor de zomer bewaard wordt?
Het is toch logisch dat vrouwen veel sneller meegenomen worden? Maar idd, eigenlijk wel, ik kan het proberen tochquote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:36 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nu al uitvluchten aan het verzinnen voor in het geval dat je verliest van twee vrouwen?
Ik had op deze wijze redelijk wat succesquote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:39 schreef Novito12 het volgende:
[..]
Weet ik, het hoeft ook niet makkelijk te zijnHet zijn natuurlijk ook maar voorstellen. Ik ben zelf de hele zomer weg waarschijnlijk, ook liftend
[..]
Het is toch logisch dat vrouwen veel sneller meegenomen worden? Maar idd, eigenlijk wel, ik kan het proberen toch
Voor sommige dames misschien welquote:
Zweden is heel het jaar door mooi.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:55 schreef Novito12 het volgende:
Ik hou toch ook liever m'n kleren aanEen vriendelijke lach werkt voor mij meestal goed genoeg.
Nog een voorstel voor een bestemming: Helsingborg in Zweden. Twee keer de keuze of je de boot pakt (dwz met een auto meeliften die de boot op gaat) of omrijdt. Het is trouwens niet de ideale bestemming in deze tijd van het jaar.
Het was de eerste keer dat we langer dan vijf uur op een lift hebben gewacht en de verveling sloeg toequote:Op zaterdag 28 januari 2012 00:55 schreef Novito12 het volgende:
Ik hou toch ook liever m'n kleren aanEen vriendelijke lach werkt voor mij meestal goed genoeg.
Nog een voorstel voor een bestemming: Helsingborg in Zweden. Twee keer de keuze of je de boot pakt (dwz met een auto meeliften die de boot op gaat) of omrijdt. Het is trouwens niet de ideale bestemming in deze tijd van het jaar.
Pics?quote:Op zaterdag 28 januari 2012 01:08 schreef Dven het volgende:
Mag ik anders misschien met een niet-FOK!ster?
Italiaans koffievrouwtje!quote:Op zaterdag 28 januari 2012 01:08 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Pics?
Daarna zien we wel verder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |