Nee waarom boots waarom dry niks aan veranderen wij young boys willen met louis vuitton sneakers lopen niet met boots.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:27 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Maak van de pre wash een dry en vervang de sneakers door goede (bijvoorbeeld Chelsea) boots en je hebt een goede retro look.(draag ik zelf ook graag.)
Goed verwoordquote:Op maandag 6 februari 2012 21:39 schreef Moffol het volgende:
Zolang je draagt wat je zelf leuk vindt en zelfverzekerd overkomt is er sowieso niet veel wat niet kan. Tuurlijk zijn er altijd wel een paar kledingstukken/merken die de meeste mensen verkeerd vinden.
Dude, ik wil daar niet mee gezien worden.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:20 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Dude ik gebruik dan gewoon een voetbal/sport-tas.
Haha hommo.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 01:34 schreef alexandervdb het volgende:
[..]
Dude, ik wil daar niet mee gezien worden.
[ afbeelding ]
of zon nylon apparaat
[ afbeelding ]
Zijn juist tofquote:Op dinsdag 7 februari 2012 11:54 schreef Moffol het volgende:
[..]
De aids onder de schoenen. Semi-nette sneakers van Le coq sportif. Nee.
Het is wel moeilijk om bootcuts te vinden de laatste tijd.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:27 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Maak van de pre wash een dry en vervang de sneakers door goede (bijvoorbeeld Chelsea) boots en je hebt een goede retro look.(draag ik zelf ook graag.)
gelukkig zijn die lv schoentjes goed te betalen!quote:Op maandag 6 februari 2012 21:10 schreef Allessio het volgende:
voor alle boys die hun swag willen upgraden :
sjaal niet halen boys is geen swag
[ afbeelding ]
Dat is echt de 'gay'-swagg voor mensen die zogenaamd alternatief willen zijn; zo'n spijkeroverhemd, Clarks en dan zo'n enorme sjaal om hun halve lichaam gewikkeld ...quote:Op dinsdag 7 februari 2012 14:51 schreef crinblanc het volgende:
Volgens mij wat ik heir in Rotterdam zie rondlopen:
voor jongens:
spijker (indigo) overhemd
beige chino
clarks
enorme wikkelsjaal
halflange zwarte jas met grote knopen
alternatief voor het spijker-overhemd
een ronde hals licht shirt met vertikale blauwe strepen
het hugoboss strakke overhemd uit de TS ziet er goed uit, maar zie er niet veel mee lopen. Of is dat meer hoe je zou willen dat jongens zich kleden?![]()
hoewel, zie wel veel marokkaanse jongens met strakke hugoboss (al dan niet nep maar wat maakt het uit) overhemden en vesten.
als hollandse jongens/studenten een overhemd dragen is het eerder de wat nettere, gekledere overhemden van jack&jones of H&M. met een mooie chino eronder natuurlijk. ziet er vet uit.
dus ditquote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:36 schreef Moffol het volgende:
[..]
Dat is echt de 'gay'-swagg voor mensen die zogenaamd alternatief willen zijn; zo'n spijkeroverhemd, Clarks en dan zo'n enorme sjaal om hun halve lichaam gewikkeld ...
Eens, pauperstylo.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:36 schreef Moffol het volgende:
[..]
Dat is echt de 'gay'-swagg voor mensen die zogenaamd alternatief willen zijn; zo'n spijkeroverhemd, Clarks en dan zo'n enorme sjaal om hun halve lichaam gewikkeld ...
Ik gebruik/gebruikte destijds voor school ook een sporttas. Alleen dan meer iets dan op jouw tas lijkt. Het is wel een sporttas hoor maar niet zo 'sport' als de onderste. Niet zo'n (te) groot logo en mooiere stof, erg strak.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 01:34 schreef alexandervdb het volgende:
[..]
Dude, ik wil daar niet mee gezien worden.
[ afbeelding ]
of zon nylon apparaat
[ afbeelding ]
Dr. Dre inderdaad. Die tassen (North Face en Dakine) die jij aanhaalt ook ja, en dan zo'n ICE-horloge. Zo'n afzichtelijk groot plastic ding.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:44 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Eens, pauperstylo.
Niet verwacht dat jij er tegen zou zijn.
Vaak ook in combinatie met Dr. Dre koptelefoon en North Face of Dakine tas. Clarks kunnen ook wel eens Jordans zijn.
Echt origineel altijd zo'n kledingstijl. Zijn ook vrijwel altijd hetzelfde soort mensen qua gedrag.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:50 schreef Moffol het volgende:
[..]
Dr. Dre inderdaad. Die tassen (North Face en Dakine) die jij aanhaalt ook ja, en dan zo'n ICE-horloge. Zo'n afzichtelijk groot plastic ding.
Ik vind dat ook niet te pruimen.
beetje smart casual bedoeld met overhemd en toch niet te netjes, een overhemd maar geen kakker, zoiets.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:36 schreef Moffol het volgende:
[..]
Dat is echt de 'gay'-swagg voor mensen die zogenaamd alternatief willen zijn; zo'n spijkeroverhemd, Clarks en dan zo'n enorme sjaal om hun halve lichaam gewikkeld ...
Het zijn mensen die of overal "SWAGG" posten, of mensen die een grafische opleiding doen. Punt.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 19:54 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Echt origineel altijd zo'n kledingstijl. Zijn ook vrijwel altijd hetzelfde soort mensen qua gedrag.
Kan ook wel eens een G-shock horloge zijn.
Hoe dan ook, als je je zo kleed is het nogal krom om te beweren dat je een eigen smaak hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.---------------------------
En dan wat foto's. Niet persé voor elke gelegenheid (met die kleine jurkjes ga je niet naar de supermarkt) en ook niet persé voor elk vrouwenlijf geschikt, en daarbij zijn sommige foto's al jaren oud. Maar goed, ik vind het bij degenen die het kunnen hebben wél mooi.
Het is een nogal blonde aangelegenheid hieronder (sorry); als ik ook foto's van donkerharige dames probeer te zoeken, hebben ze om de een of andere reden meestal wat meer edgy kleding aan, van die rockchick-dingen waar ik weinig mee heb, of zo.(de rechtse)
(Paar plaatjes van dezelfde persoon hieronder, zij heeft heel vaak leuke kleding aan.)
Zij hieronder doet het ook vaak goed; ik wilde dat ik dat inzicht had gehad op m'n zestiende/zeventiende...
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-02-2012 12:56:59 ]
Ik ben duidellijk een vreselijke n00bquote:Op maandag 6 februari 2012 20:17 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
pauperpolo met die bedrukking
slechte fit jeans
Overhemd is goed.
Sowieso, als je geen spieren hebt zal zo'n overhemd alsnog lomp staan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |