Wat lul je dan slap?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:00 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Geen woorden in mijn mond leggen.
Jij trekt wederom op basis van een verkeerde aanname een verkeerde conclusie, jammer hoor.
D'r waren er denk ik ook niet veel die dachten dat Inter dat zou kunnen twee jaar geleden. Barcelona is sterk maar is echt niet onverslaanbaar, kijk alleen als naar de ontmoetingen met Milan dit jaar waarin ze gelijk speelden en onterecht wonnen. Real en Barcelona zijn momenteel de twee beste ploegen van de wereld, met afstand maar het blijft voetbal dus er kan echt van alles gebeuren.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:01 schreef J2T het volgende:
[..]
True. Maar als je kijkt naar de clubs die over zijn gebleven in de CL, dan zie ik niet zo 1,2,3 een club die zou kunnen stunten tegen deze twee. City misschien, maar die speelt EL.
Hier kwam je vorige keer ook al mee.. Maar waar baseer je dat op?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:01 schreef kilozout het volgende:
[..]
Real maakt gerust een kans, maar als ze een sterke grote ploeg tegen komen kan het wel eens lastig worden. Real heeft zich nog niet echt bewezen tegenover een echte grote ploeg de laatste tijd.
Real kan dat anders ook prima. Staan niet voor niks bovenaan met een aardige voorsprong.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:01 schreef kilozout het volgende:
[..]
Ik ben van mening dat Barcelona een grotere kans maakt, dit omdat ze onder druk kunnen presteren en hunzelf helemaal niet overschatten.
.
Prima, ieder z'n ding. Ik vind het voetbal van Barcelona dan weer niet om aan te gluren.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:01 schreef kilozout het volgende:
[..]
Laat wel duidelijk zijn dat ik helemaal niet een Barca fanboy ben, ik waardeer gewoon het voetbal wat ze spelen en wil elk moment daarvan mee pakken, het is uniek wat ze doen, geen 1 ploeg doet het na en daarom waardeer ik het misschien meer.
Real is ook geweldig om na te kijken, kijk ook vrijwel alles van Real.
Ik ook. Maar dan met name omdat ik het ze absoluut niet gun. Met hun verschrikkelijke voetbal en constante wangedrag. Dan toch echt liever Realquote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:03 schreef J2T het volgende:
@ Inzanity. Ik zou het ook leuk vinden als een andere club dit jaar de CL zou pakken. Barca heeft wel genoeg prijzen gewonnen de afgelopen jaren.
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:16 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Geen Barca / Real discussie aub
Zoals je weet ben ik het bijna nooit met je eens maar Real heeft zeker een kans om de CL te winnen, blijven met Barcelona ook daar de favorieten lijkt me, als ze elkaar gaan tegenkomen gaat het moeilijk worden voor Real dat wel.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:15 schreef inZanity het volgende:
D'r waren er denk ik ook niet veel die dachten dat Inter dat zou kunnen twee jaar geleden. Barcelona is sterk maar is echt niet onverslaanbaar, kijk alleen als naar de ontmoetingen met Milan dit jaar waarin ze gelijk speelden en onterecht wonnen. Real en Barcelona zijn momenteel de twee beste ploegen van de wereld, met afstand maar het blijft voetbal dus er kan echt van alles gebeuren.
Maarja, wie niet tegenwoordigquote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:37 schreef msnk het volgende:
Barcelona en Real Madrid zijn pauper. Kopen al hun succes bij elkaar. Totaal geen cultuur of filosofie.
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:37 schreef msnk het volgende:
Barcelona en Real Madrid zijn pauper. Kopen al hun succes bij elkaar. Totaal geen cultuur of filosofie.
Als Barcelona geen cultuur of filosofie heeft, wie heeft het dan wel? Niemand.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:37 schreef msnk het volgende:
Barcelona en Real Madrid zijn pauper. Kopen al hun succes bij elkaar. Totaal geen cultuur of filosofie.
Hij bedoelde Ajax te zeggen, maar hij moest goodwill kweken.quote:Op woensdag 25 januari 2012 11:34 schreef ajacied4lf het volgende:
Zelfs de grootste Barca-hater, Mourinho zegt het:
"De filosofie van Barça heeft me meer beïnvloed dan welke andere coach dan ook, het is een club met een unieke cultuur. Het waren vier vitale jaren, waarin ik de concepten heb gevormd die ik tegenwoordig in de praktijk breng als coach."
Slap gelul ?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:15 schreef inZanity het volgende:
[..]
Wat lul je dan slap?
Alsof er buiten de vaste Barca-fappers hier ook maar in iemand is die jou wel serieus neemt..
Kut jostiquote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:37 schreef msnk het volgende:
Barcelona en Real Madrid zijn pauper. Kopen al hun succes bij elkaar. Totaal geen cultuur of filosofie.
En dan toch leningen moeten afsluiten om de salarissen te kunnen betalen.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:10 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Kut josti
Mino
Puyol
Fontàs
Xavi
Iniesta
Busquets
Alcàntara
Messi
Pedro
Allemaal eigen jeugd, en, met uitzondering van Mino, wekelijks in de basis bij het eerste.
Sterker nog, Iniesta/Xavi/Messi/Busquets & Puyol zijn gewoon dragende spelers van dit wonderteam.
Dus de volgende keer dat je beweert dat Barca haar succes bij elkaar koopt, think again![]()
Als er 1 ploeg is die haar successen bij elkaar koopt zijn het die gladjakkers uit Madrid wel.
Uit eigen jeugd komen daar alleen maar Casillas/Granero & Adán. Waarvan alleen de eerste 2 genoemde een basisplaats hebben. Granero niet eens altijd.
Bij Barça verkopen ze iig de grond niet voor 350 miljoen om de schuld af te lossen, om vervolgens 3 jaar later weer exact met dezelfde schuld te zitten, alleen dit keer zonder grondquote:Op woensdag 25 januari 2012 12:12 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
En dan toch leningen moeten afsluiten om de salarissen te kunnen betalen.
Ik ben geen Madrid fan overigens. Ik stel alleen dat Barcelona ook alles met geld voor elkaar heeft gekregen en niet met een sterke visie.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:13 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Bij Barça verkopen ze iig de grond niet voor 350 miljoen om de schuld af te lossen, om vervolgens 3 jaar later weer exact met dezelfde schuld te zitten, alleen dit keer zonder grond
Geld en een sterke visie. Dat is het verschil met Real. Die hebben alleen maar geld.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:15 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik ben geen Madrid fan overigens. Ik stel alleen dat Barcelona ook alles met geld voor elkaar heeft gekregen en niet met een sterke visie.
Geen idee, ze hebben momenteel gewoon een gouden generatie + de plekken waar het nodig was voor honderdenmiljoenen versterkt, maar zonder geld was dit nooit bij elkaar gehouden. Als ze zich niet zo diep in de schulden hadden gestoken had het wel na 1 CL overwinning opgehouden.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:16 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Geld en een sterke visie. Dat is het verschil met Real. Die hebben alleen maar geld.
Komende generatie nog niet gezien? Die spelen ook al geweldig tikki takki voetbal.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:18 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Geen idee, ze hebben momenteel gewoon een gouden generatie + de plekken waar het nodig is voor honderdenmiljoenen versterken heeft ook wel een . Maar zonder geld was dit nooit bij elkaar gehouden. Als ze zich niet zo diep in de schulden hadden gestoken had het wel na 1 CL overwinning opgehouden.
Dit dus.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:19 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Tuurlijk, zonder geld kan je tegenwoordig niks. Dus kan je niet kwalijk nemen.
Dat dus. Die broer van Thiago, da's een eckte baas. Ventje is momenteel al de relevatie van barça B.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:19 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Komende generatie nog niet gezien? Die spelen ook al geweldig tikki takki voetbal.
Tuurlijk, zonder geld kan je tegenwoordig niks. Dus kan je niet kwalijk nemen.
Ik neem helemaal niks kwalijk, maar zodra mensen gaan beweren dat Real Madrid het kwaad is en Barcelona een geweldig beleid voert kom ik in opstand. Overigens heeft de nieuwe generatie inderdaad weer genoeg talent, maar zonder de sturing van een Xavi moet ik nog maar zien of ze het nog lang zullen volhouden. Er hoeft maar 1 rampzalig seizoen tussen te zitten en spelers zijn ineens niet meer zo loyaal aan een club als gedacht werd.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:19 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Komende generatie nog niet gezien? Die spelen ook al geweldig tikki takki voetbal.
Tuurlijk, zonder geld kan je tegenwoordig niks. Dus kan je niet kwalijk nemen.
Fabregas is de natuurlijke opvolger van Xavi. Dus dat zit de komende jaren sowieso wel goed. En Xavi kan nog wel 2 jaar mee op dit niveau. + Baas Iniesta is ook pas 27.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:21 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik neem helemaal niks kwalijk, maar zodra mensen gaan beweren dat Real Madrid het kwaad is en Barcelona een geweldig beleid voert kom ik in opstand. Overigens heeft de nieuwe generatie inderdaad weer genoeg talent, maar zonder de sturing van een Xavi moet ik nog maar zien of ze het nog lang zullen volhouden. Er hoeft maar 1 rampzalig seizoen tussen te zitten en spelers zijn ineens niet meer zo loyaal aan een club als gedacht werd.
We zullen zien. Tot die tijd zal deze "discussie" want in werkelijkheid is het gewoon elkaar bashen niet ophouden.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Fabregas is de natuurlijke opvolger van Xavi. Dus dat zit de komende jaren sowieso wel goed. En Xavi kan nog wel 2 jaar mee op dit niveau. + Baas Iniesta is ook pas 27.
Het is weinig bashen, gewoon een constatering van feiten.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:25 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
We zullen zien. Tot die tijd zal deze "discussie" want in werkelijkheid is het gewoon elkaar bashen niet ophouden.
quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:26 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Het is weinig bashen, gewoon een constatering van feiten.
Die heb ik al geleverd en geprobeerd te onderbouwen, maar als jij niet kan inzien dat Barcelona fans Madrid net zo hard bashen gegrond of ongegrond als andersom dan is je Barca bril zo groot dat het toch geen nut meer heeft.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:27 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Bedankt voor je constructieve bijdrage
Right,quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:29 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Die heb ik al geleverd en geprobeerd te onderbouwen, maar als jij niet kan inzien dat Barcelona fans Madrid net zo hard bashen gegrond of ongegrond als andersom dan is je Barca bril zo groot dat het toch geen nut meer heeft.
Ik moest lachenquote:Op woensdag 25 januari 2012 13:08 schreef Zilverloo het volgende:
over 20 speelrondes staan ze weer gelijk. beide 0 punten
Ik begrijp dat je daar als Ajacied tranen van in je broek krijgt.quote:
Ah eindelijk iemand die wel objectief isquote:Op dinsdag 24 januari 2012 23:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zoals je weet ben ik het bijna nooit met je eens maar Real heeft zeker een kans om de CL te winnen, blijven met Barcelona ook daar de favorieten lijkt me, als ze elkaar gaan tegenkomen gaat het moeilijk worden voor Real dat wel.
Vanwaar dan zo'n zure reactie? Als iemand beweert dat Real geen enkele kans maakt om de CL te winnen dan valt diegene toch totaal niet serieus te nemen? Dat is het enige wat ik zei en ik mag toch aannemen dat zélfs jij het daar mee eens bent..quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:09 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Slap gelul ?
Wat ik wederom aangeef is dat je geen dingen moet gaan verzinnen die ik niet heb geschreven.
Dan trek je de verkeerde conclusies op basis van verkeerde aannames en nemen mensen je inderdaad niet meer serieus.
Dit ook weer...quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:09 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Ik ben er bij jou nog steeds niet uit of je problemen hebt met begrijpend lezen, gefrustreerd bent of geestelijk beperkt, maar ik hou het voorlopig op een combinatie van deze.
Dat baseer ik niet alleen op jouw belachelijke inhoudsloze reacties op mij, maar ook op je reacties op andere (ook neutrale) users hier op het forum.
Zie je, je kan het welquote:Op woensdag 25 januari 2012 12:09 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Dat gezegd hebbende ben ik dus (nog steeds) van mening dat Barca een grotere kans heeft dan Real Madrid om La Liga te winnen. Nog 19 wedstrijden en bij Real was bv. vorig seizoen de 2e seizoenshelft niet de beste, bovendien moeten ze ook nog naar Camp Nou.
V.w.b. de CL dicht ik ze ongeveer dezelfde kansen toe als Barca, beiden hebben grote kans om deze te winnen. Er spelen echter nog wat andere clubs mee en in de knock-out fase is er veel mogelijk.
Zelfs in de Copa Del Rey vanavond heeft Real Madrid nog kans, maar dan moet Barca een complete off-day hebben en zal het flink mee moeten zitten met de hoofdstedelingen. Ik zie dat zomaar niet gebeuren.
Wat bedoel je hier mee? Als er hier iemand in het topic met een mening en argumenten komt(itt tot o.a jou) ben ik het volgens mij wel. Dat je het daar meestal niet mee eens bent en het moeilijk vind om andermans mening te accepteren is heel wat andersquote:Op woensdag 25 januari 2012 12:09 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Ziedaar, mening + argument, zo moeilijk is dat niet.
Waarom nou weer gelijk schelden?quote:
Als Barcelona zo'n geweldige jeugd heeft waarom geven ze dan alsnog zo enorm veel geld uit aan spelers? Real en Barcelona zijn beiden behoorlijke 'koopclubs'(net als iedere grote club in Europa) bij Barcelona word het alleen nog enigszins gemaskeerd door de fantastisch jeugdopleiding. Zélfs met een fantastische jeugdopleiding de beste ter wereld zou je kunnen we wel stellen denk ik blijven ze keer op keer bakken met geld uit geven aan nieuwe spelers. Ze hebben dit jaar zelfs meer uit gegeven aan spelers dan Real terwijl ze én zo'n goede opleiding hebben én zo'n beetje alles gewonnen hebben wat er te winnen viel.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:10 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Kut josti
Mino
Puyol
Fontàs
Xavi
Iniesta
Busquets
Alcàntara
Messi
Pedro
Allemaal eigen jeugd, en, met uitzondering van Mino, wekelijks in de basis bij het eerste.
Sterker nog, Iniesta/Xavi/Messi/Busquets & Puyol zijn gewoon dragende spelers van dit wonderteam.
Dus de volgende keer dat je beweert dat Barca haar succes bij elkaar koopt, think again![]()
Als er 1 ploeg is die haar successen bij elkaar koopt zijn het die gladjakkers uit Madrid wel.
Uit eigen jeugd komen daar alleen maar Casillas/Granero & Adán. Waarvan alleen de eerste 2 genoemde een basisplaats hebben. Granero niet eens altijd.
Bij Real hebben ze het financieel anders een stuk beter voor elkaar dan FC Barcelona hoor..quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:13 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Bij Barça verkopen ze iig de grond niet voor 350 miljoen om de schuld af te lossen, om vervolgens 3 jaar later weer exact met dezelfde schuld te zitten, alleen dit keer zonder grond
Dus je vind het allebei mooie clubs, maar je kiest voor Barcelona omdat ze volgens jou het beste/mooiste voetbal spelen?quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:20 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Dit dus.
Maar waarom deze Real/Barca discussie ?
Beide zijn mooie clubs. Het gaat toch om het voetbal, laten we het daar over hebben ?
Is nou precies een perfect voorbeeld van dat Barcelona wel degelijk een koopclub is.quote:
Waar baseer je dit in hemelsnaam opquote:Op woensdag 25 januari 2012 12:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Sowieso zullen jongens die uit de jeugdopleiding komen niet zo snel vertrekken. Messi/Iniesta/Xavi, die maken hun carriere gewoon af bij Barca, die zie ik nooit ergens anders voetballen.
Waarheid, hard?quote:Op woensdag 25 januari 2012 17:47 schreef FireFox1 het volgende:
InZanity![]()
Wanneer hou je een keer op met je slappe geouwehoer.
quote:Op woensdag 25 januari 2012 17:28 schreef inZanity het volgende:
[..]
Ah eindelijk iemand die wel objectief is
[..]
Vanwaar dan zo'n zure reactie? Als iemand beweert dat Real geen enkele kans maakt om de CL te winnen dan valt diegene toch totaal niet serieus te nemen? Dat is het enige wat ik zei en ik mag toch aannemen dat zélfs jij het daar mee eens bent..Of ik verder door veel mensen serieus genomen word weet ik niet, intresseert mou nou ook niet echt heel veel aangezien het gros tegenwoordig de realiteit volledig kwijt is door hun FC Barcelona bril, dat wil immers nog niet zeggen dat ik ongelijk heb. Ook een met afwijkende mening kan je gewoon gelijk hebben.
[..]
Dit ook weer...Is het nou echt zo moeilijk om een normale discussie te voeren? Waarom moet je gelijk persoonlijk worden? Waarom zulke trieste opmerkingen?
[..]
Zie je, je kan het welOndanks dat ik het niet overal mee eens ben toon je met deze reactie wel aan dat je wel degelijk normaal kan reageren
Dat Real vorig seizoen een slechtere tweede competitiehelft heeft gedraaid is misschien zo(al zou dat dan voornamelijk gaan om de prestaties voetballend zijn ze in de loop van het seizoen alleen maar beter geworden) maar dat geld voor Barcelona nog veel meer dus dat lijkt me geen enkel argument om te denken dat FC Barcelona nog wel ff kampioen word.
Wat betreft de CL ben ik het volkomen met je eens. Real en Barcelona zijn de twee favorieten en zouden zonder moeite de finale moeten kunnen halen. Als ze elkaar tegen komen zou statistisch gezien Barcelona meer kans maken, maar dan nog is Real absoluut niet kansloos.
Tja Copa del rey, ik ga er niet meer vanuit dat Real door gaat. Daarvoor hadden ze in de thuiswedstrijd gewoon een beter moeten halen. Nu in Camp Nou gaat het heel lastig worden.. Maar je weet het inderdaad nooit.
[..]
Wat bedoel je hier mee? Als er hier iemand in het topic met een mening en argumenten komt(itt tot o.a jou) ben ik het volgens mij wel. Dat je het daar meestal niet mee eens bent en het moeilijk vind om andermans mening te accepteren is heel wat anders
Bedankt voor je moeite, maar geen zin om het te lezen.quote:Op woensdag 25 januari 2012 17:43 schreef inZanity het volgende:
[..]
Waarom nou weer gelijk schelden?Zo jammer altijd van die Barca-fappers.. Iedereen moet altijd maar hun opgedrongen mening accepteren en zelf accepteren dat er ook mensen zijn met een andere mening zijn is er niet bij dan raken ze gelijk gefrustreerd en op hun teentjes getrapt..
[..]
Als Barcelona zo'n geweldige jeugd heeft waarom geven ze dan alsnog zo enorm veel geld uit aan spelers? Real en Barcelona zijn beiden behoorlijke 'koopclubs'(net als iedere grote club in Europa) bij Barcelona word het alleen nog enigszins gemaskeerd door de fantastisch jeugdopleiding. Zélfs met een fantastische jeugdopleiding de beste ter wereld zou je kunnen we wel stellen denk ik blijven ze keer op keer bakken met geld uit geven aan nieuwe spelers. Ze hebben dit jaar zelfs meer uit gegeven aan spelers dan Real terwijl ze én zo'n goede opleiding hebben én zo'n beetje alles gewonnen hebben wat er te winnen viel.
Ik ben zelfs van mening dat Barcelona een slecht (aankoop) beleid heeft. Maar dat is weer wat anders.
[..]
Bij Real hebben ze het financieel anders een stuk beter voor elkaar dan FC Barcelona hoor..
[..]
Dus je vind het allebei mooie clubs, maar je kiest voor Barcelona omdat ze volgens jou het beste/mooiste voetbal spelen?Dus je geeft hiermee gewoon zijdelings toe dat je gewoon een gloryhunter bent?
[..]
Is nou precies een perfect voorbeeld van dat Barcelona wel degelijk een koopclub is.Wat was het ook alweer? 35 miljoen?
[..]
Waar baseer je dit in hemelsnaam op
Net als ajacied4lf heb ik niet de moeite genomen om het te lezen.quote:
Hoeft ook niet hoor.quote:Op woensdag 25 januari 2012 17:51 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
[..]
Bedankt voor je moeite, maar geen zin om het te lezen.
Hou je mond dan ook.quote:Op woensdag 25 januari 2012 17:53 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Net als ajacied4lf heb ik niet de moeite genomen om het te lezen.
Je valt continu in herhaling. Dat is het enige wat ik er over wilde zeggenquote:Op woensdag 25 januari 2012 17:54 schreef inZanity het volgende:
[..]
Hoeft ook niet hoor.
[..]
Hou je mond dan ook.
Ik zou zeggen, verzin vast een titelquote:
Vast wel. Maar ik hoef niet steeds te benadrukken hoe kut Real Madrid wel niet is. Het is 2e beste club van de wereld, en in staat om van iedereen te winnen...quote:
Die speeltquote:Op woensdag 25 januari 2012 18:51 schreef kilozout het volgende:
Zin in vanavond.![]()
Al bekend of Pepe speelt?
Een feit? Waarom dan?quote:Op woensdag 25 januari 2012 18:45 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
....Behalve van Barcelona, en dat is gewoon feit. cijfers liegen niet beste jochie.
Hoe weet je dat? Opstellingen zijn nog niet bekend hoor..quote:
18 januari 2012 Madrid 2-1 winst Copa del Reyquote:
quote:feit :
Zelfst. Naamw. iets waarvan zeker is dat het gebeurd is of dat het waar is
quote:Op woensdag 25 januari 2012 19:48 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
18 januari 2012 Madrid 2-1 winst Copa del Rey
10 december 2011 Madrid 3-1 winst La Liga
17 augustus 2011 Barcelona 3-2 winst Supercup
14 augustus 2011 Madrid 2-2 gelijk Supercup
3 mei 2011 Barcelona 1-1 gelijk Champions League
27 april 2011 Madrid 2-0 winst Champions League
20 april 2011 Valencia 0-1 verlies Copa del Rey
16 april 2011 Madrid 1-1 gelijk La Liga
29 november 2010 Barcelona 5-0 winst La Liga
10 april 2010 Madrid 2-0 winst La Liga
29 november 2009 Barcelona 1-0 winst La Liga
2 mei 2009 Madrid 6-2 winst La Liga
13 december 2008 Barcelona 2-0 winst La Liga
Pep tegen Real
1x verlies maar
Met dank aan Ajacied422
quote:
Ga je nog met argumenten komen of hoe zit het?quote:
quote:Op woensdag 25 januari 2012 19:56 schreef inZanity het volgende:
[..]
Ga je nog met argumenten komen of hoe zit het?
Precies.quote:Op woensdag 25 januari 2012 19:58 schreef wolfrolf het volgende:
Jaja inZanity. In het verleden behaalde resultaten.... enzovoorts
Graag. Maar kennelijk heb je die gewoon niet.quote:Op woensdag 25 januari 2012 19:59 schreef TheFatLady het volgende:
[..]![]()
Wil je een argument waarom een feit een feit is ?
quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:09 schreef inZanity het volgende:
[..]
Graag. Maar kennelijk heb je die gewoon niet.
Dus je hebt gewoon geen argumenten? Je loopt dus gewoon weer onzin te verkondigen.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:20 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Als dit inderdaad een serieuze vraag is snap ik ook je frustratie.
Je hebt zoals gewoonlijk gelijk, een feit is geen feit.quote:Op woensdag 25 januari 2012 21:47 schreef inZanity het volgende:
[..]
Dus je hebt gewoon geen argumenten? Je loopt dus gewoon weer onzin te verkondigen.
quote:Op woensdag 25 januari 2012 21:53 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Je hebt zoals gewoonlijk gelijk
Ik herinner me vorig jaar dat Real verloor van Zaragoza thuis en Barcelona zeer onterecht won van Villareal door een met de hand aangenomen goal van Pique.quote:Op donderdag 26 januari 2012 10:36 schreef Trystar het volgende:
28 Januari
18:00 Espanyol - Real Mallorca
18:00 Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
20:00 Real Madrid - Real Zaragoza
22:00 Villarreal CF - Barcelona
29 Januari
12:00 Betis Sevilla - Granada CF
16:00 Levante UD - Getafe CF
16:00 Real Sociedad - Sporting Gijón
18:00 Racing Santander - Valencia CF
21:30 Málaga CF - Sevilla
30 Januari
21:00 Osasuna - Atlético Madrid
Het is vrouwenschaatsenquote:Op zaterdag 28 januari 2012 20:44 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Je kan ook normaal uit de kast komen hoor.
Ach ja, de reacties zeggen genoegquote:
Zullen vast intelligente teksten uitkomenquote:Op zaterdag 28 januari 2012 21:58 schreef Ambrosius het volgende:
Sierd nu bij Villarreal-Barcelona.
Ben benieuwd naar John de Wolf als co-commentator.
En ze krijgen zelfs nog kansen.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 22:46 schreef Ambrosius het volgende:
Villarreal houdt goed stand: 0-0 bij rust.
Oh de Wolf, ik vroeg me al af wie die compleet oninteressante co-commentator wasquote:Op zaterdag 28 januari 2012 22:52 schreef TheFatLady het volgende:
John de Wolf weet echt weinig te melden, wel een paar anti-Real en pro-Barca opmerkingen.
Zullen de Feyenoorders leuk vinden, John de Wolf als Barca-fapper.
Ik zou er direct 100 euro opgooien op zijn minst.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:35 schreef Doublepain het volgende:
Mocht barca verliezen dan is real zekerste weten kampioen. Nu ook hoor trouwens
I know the feelingquote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:43 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Hoop nog dat hij even scoort, anders kan ik fluiten naar mijn TOTO winst
Om er drie Mars-en voor terug te krijgen?quote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:41 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik zou er direct 100 euro opgooien op zijn minst.
Toto op Messi zettenquote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:43 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Hoop nog dat hij even scoort, anders kan ik fluiten naar mijn TOTO winst
mooie .gif zelf gemaakt zeker?quote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:35 schreef Doublepain het volgende:
Mocht barca verliezen dan is real zekerste weten kampioen. Nu ook hoor trouwens
Had ook Real op winst hoorquote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:44 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Toto op Messi zetten
Iedereen weet dat CR7 elke wedstrijd scoort
Sowieso, nu nog de CL pakkenquote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:49 schreef inZanity het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Villareal
7 punten
Zit Villareal nog in de Champions League dan?quote:
Jaquote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:52 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Zit Villareal nog in de Champions League dan?
Maar dat winnen ze niet want Real kan niet van Barcelona winnen over 2 wedstrijdenquote:
Je hoeft Barcelona niet te verslaan om de CL te winnen.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:54 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Maar dat winnen ze niet want Real kan niet van Barcelona winnen over 2 wedstrijden
Alsof Madrid nog zoveel punten laat liggen. Hoogstens 3 bij Barca.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:49 schreef Caland het volgende:
Slap gelul.
'Ze verliezen hier de competitie'
Joh, nog 18 wedstrijden manquote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:57 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Alsof Madrid nog zoveel punten laat liggen. Hoogstens 3 bij Barca.
Dat denk ik ook. Mourinho heeft dat wel slim bekeken, hij weet dat hij niet kan winnen van Barcelona, dus hij rekent op twee keer verliezen (elk punt dat ze pakken tegen Barcelona is meegenomen) en verder moet hij tegen de overige ploegen minder punten laten liggen dan Barcelona, dat doen ze goed dus.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 23:57 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Alsof Madrid nog zoveel punten laat liggen. Hoogstens 3 bij Barca.
Fanboys.quote:Op zondag 29 januari 2012 00:32 schreef Doublepain het volgende:
Over 1 jaar staat het weer vol:
REAL REAL REAL![]()
Ik ben ook een Barca liefhebber maar dit gaat Real Madrid niet meer uit handen geven.quote:Op zondag 29 januari 2012 00:05 schreef ajacied4lf het volgende:
nu al opgeven
barca wordt gewoon kampioen.
Ik denk ook dat het verschil nu te groot is, maar er kan in 18 wedstrijden nog heel veel gebeuren. Real zakt meestal de 2e seizoenshelft in, maar nu beginnen ze dit juist sterker.quote:Op zondag 29 januari 2012 00:01 schreef J2T het volgende:
Dit gaat Madrid niet meer weggeven. Barca kan wel gaan winnen van Madrid thuis, maar dan is het verschil nog steeds vier punten. En misschien verspeelt Madrid nog wel hier en daar een puntje, maar reken maar dat Barca dat ook gaat doen. Madrid gewoon kampioen.
Nope. Helaas.quote:Op zondag 29 januari 2012 12:18 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik ben ook een Barca liefhebber maar dit gaat Real Madrid niet meer uit handen geven.
En anders maar het seizoen erop, ik zou mij daar als trainer niet echt 'druk' om maken. Zeker als je ze even kijken naar de prijzen van afgelopen jaren.quote:Op zondag 29 januari 2012 15:17 schreef TheFatLady het volgende:
[..]
Ik denk ook dat het verschil nu te groot is, maar er kan in 18 wedstrijden nog heel veel gebeuren. Real zakt meestal de 2e seizoenshelft in, maar nu beginnen ze dit juist sterker.
Terwijl Barca, blessure- excuses of niet, juist terugzakt. Zie ook gisteren.
Ik blijf positief, maar wordt heel moeilijk
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:07 schreef mrstylo het volgende:
Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai
Wat verwacht je nu voor reactie?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:22 schreef inZanity het volgende:
[..]
En dan moet Barcelona nog beginnen...
Yup. Nieuwe tissueboxquote:
Nog niet.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:12 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Wat maakt het uit Madrid is toch al kampioen.
Ik zie het ze niet meer weggeven, ze winnen nu namelijk ook hun matige/slechte wedstrijden en dat is nu net het verschil met Barca.quote:
Nee die is vorig jaar gedegradeerd uit de Serie B bij de club waar Seedorf mede eigenaar isquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:12 schreef -Willempie- het volgende:
Sociedad, keept Westerveld daar nog wel eens?
Monza toch?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:15 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nee die is vorig jaar gedegradeerd uit de Serie B bij de club waar Seedorf mede eigenaar is
Oh ik zie het ook niet meer misgaan hoor. Maar theoretisch zou er nog van alles kunnen gebeuren.. En sowieso is elk puntverlies van Barcelona mooi natuurlijk..quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:14 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Ik zie het ze niet meer weggeven, ze winnen nu namelijk ook hun matige/slechte wedstrijden en dat is nu net het verschil met Barca.
Voor Real-fans of Barca-haters wel ja.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:20 schreef inZanity het volgende:
[..]
Oh ik zie het ook niet meer misgaan hoor. Maar theoretisch zou er nog van alles kunnen gebeuren.. En sowieso is elk puntverlies van Barcelona mooi natuurlijk..
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:22 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Voor Real-fans of Barca-haters wel ja.
Is inderdaad knap hoe hij vandaag weer kan blijven gaanquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:02 schreef Paul-89 het volgende:
Sierd.
Die zorgt er zelfs voor dat extreem saaie wedstrijden alsnog boeiend blijven.
Natuurlijk doet ie Atletico Madrid, da's immers zijn clubquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:25 schreef Paul-89 het volgende:
Hopelijk mag Sierd morgen ook Atletico Madrid - Valencia doen, mooi affiche.
Hij weet alles ook zo goed en makkelijk aan ons uit te leggenquote:Baskisch is echt een soort Koreaans al eten ze dan geen hond
Dan zou ie het juist niet horen te doen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:25 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Natuurlijk doet ie Atletico Madrid, da's immers zijn club
iets met gekleurde mening iddquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:26 schreef inZanity het volgende:
[..]
Dan zou ie het juist niet horen te doen.
Idd al merk je er tijdens de wedstrijd niet zoveel van bij hem.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:26 schreef inZanity het volgende:
[..]
Dan zou ie het juist niet horen te doen.
Alsof Sierd in wat voor wedstrijd dan ook altijd lekker objectief isquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:26 schreef inZanity het volgende:
[..]
Dan zou ie het juist niet horen te doen.
Geloof ik best. Maar dan nog zou het niet mogen wmb.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:27 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Idd al merk je er tijdens de wedstrijd niet zoveel van bij hem.
Niet echt nee. Maar daar gaat het niet om..quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:27 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Alsof Sierd in wat voor wedstrijd dan ook altijd lekker objectief is
Achja alsof die van Studio Sport of eredivisie live o.i.d. geen voorkeur hebben. Sierd doet er niet moeilijk over.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:29 schreef inZanity het volgende:
[..]
Geloof ik best. Maar dan nog zou het niet mogen wmb.
[..]
Niet echt nee. Maar daar gaat het niet om..
Veel gekleurder als bij studio sport vindt je ze nietquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:31 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Achja alsof die van Studio Sport of eredivisie live o.i.d. geen voorkeur hebben. Sierd doet er niet moeilijk over.
Grueter wel.
Grueter moet ook lekker bij het zwemmen blijven. Messi-geil ventje dat het isquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:31 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Achja alsof die van Studio Sport of eredivisie live o.i.d. geen voorkeur hebben. Sierd doet er niet moeilijk over.
Grueter wel.
Gelukkig kijk ik nooit CL bij de nos.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:32 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Grueter moet ook lekker bij het zwemmen blijven. Messi-geil ventje dat het is
CL kijken bij Sport1 is een verademingquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:33 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Gelukkig kijk ik nooit CL bij de nos.
Same, altijd Sport 1, mits Frank Snoeks.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:33 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Gelukkig kijk ik nooit CL bij de nos.
Ik heb dan ook een pleurishekel aan de NOS.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:31 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Achja alsof die van Studio Sport of eredivisie live o.i.d. geen voorkeur hebben. Sierd doet er niet moeilijk over.
Grueter wel.
Oh... dus jij bent er zo 1. Ik vroeg me al af of ze uberhaupt wel bestondenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:34 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Same, altijd Sport 1, mits Frank Snoeks.
Daar een hoop mensen Frank haten, vind ik hem veruit de beste
Please sir, define "zo 1"quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:35 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Oh... dus jij bent er zo 1. Ik vroeg me al af of ze uberhaupt wel bestondenSnoeks
Dat klopt, ik stem graag op mijn favorietquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:37 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Door wie Snoeks jaarlijks in polls wordt verkozen tot beste commentator
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:40 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat klopt, ik stem graag op mijn favoriet
Niet best. Maarja, er staat dan ook een b-elftal.quote:
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:45 schreef Grielen het volgende:
Wat is die Sierd de Vos toch een walgelijk persoon. Daarnet 2 tackles van Barcelona, waarbij als Real die zou maken tegen Barcelona spelers hij moord en brand schreeuwt en de Barca spelers lopen te huilen om gele kaarten, wuift hij weg als "Niks aan de hand, hij springt zelf op" (vies ijsbeentje) "Oh kijk, daar zit een bal tussen, en daarna raakt hij hem. Hij was gewoon veel te laat bij de bal" (oftewel hij geeft het slachtoffer de schuld)
Echt, zó jammer dat er geen Engels commentaar bij deze wedstrijden zitten. Vergalt m'n hele Primera Division avond. De eerste sinds tijden omdat ik niet uit kan gaan vanavond.
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:45 schreef Grielen het volgende:
Wat is die Sierd de Vos toch een walgelijk persoon. Daarnet 2 tackles van Barcelona, waarbij als Real die zou maken tegen Barcelona spelers hij moord en brand schreeuwt en de Barca spelers lopen te huilen om gele kaarten, wuift hij weg als "Niks aan de hand, hij springt zelf op" (vies ijsbeentje) "Oh kijk, daar zit een bal tussen, en daarna raakt hij hem. Hij was gewoon veel te laat bij de bal" (oftewel hij geeft het slachtoffer de schuld)
Echt, zó jammer dat er geen Engels commentaar bij deze wedstrijden zitten. Vergalt m'n hele Primera Division avond. De eerste sinds tijden omdat ik niet uit kan gaan vanavond.
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:45 schreef Grielen het volgende:
Wat is die Sierd de Vos toch een walgelijk persoon. Daarnet 2 tackles van Barcelona, waarbij als Real die zou maken tegen Barcelona spelers hij moord en brand schreeuwt en de Barca spelers lopen te huilen om gele kaarten, wuift hij weg als "Niks aan de hand, hij springt zelf op" (vies ijsbeentje) "Oh kijk, daar zit een bal tussen, en daarna raakt hij hem. Hij was gewoon veel te laat bij de bal" (oftewel hij geeft het slachtoffer de schuld)
Echt, zó jammer dat er geen Engels commentaar bij deze wedstrijden zitten. Vergalt m'n hele Primera Division avond. De eerste sinds tijden omdat ik niet uit kan gaan vanavond.
De middenas is sowieso b.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:45 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Niet best. Maarja, er staat dan ook een b-elftal.
Voor zover je over een b-elftal kan spreken natuurlijk
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:45 schreef Grielen het volgende:
Wat is die Sierd de Vos toch een walgelijk persoon. Daarnet 2 tackles van Barcelona, waarbij als Real die zou maken tegen Barcelona spelers hij moord en brand schreeuwt en de Barca spelers lopen te huilen om gele kaarten, wuift hij weg als "Niks aan de hand, hij springt zelf op" (vies ijsbeentje) "Oh kijk, daar zit een bal tussen, en daarna raakt hij hem. Hij was gewoon veel te laat bij de bal" (oftewel hij geeft het slachtoffer de schuld)
Echt, zó jammer dat er geen Engels commentaar bij deze wedstrijden zitten. Vergalt m'n hele Primera Division avond. De eerste sinds tijden omdat ik niet uit kan gaan vanavond.
Niet altijd .... http://www.nusport.nl/auk(...)op-fc-buitelona.htmlquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:47 schreef inZanity het volgende:
[..]
Helaas is het ondertussen een gewoonte in de Nederlandse media om voor Barcelona te zijn, objectiviteit is over het algemeen ver te zoeken..
Het valt ook allemaal niet mee.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:50 schreef Grielen het volgende:
Ik kan kiezen tussen Sierd en Spaans commentaar dit keer. Anders had je me niet horen zeiken, want normaal kan ik kiezen tussen Sierd en géén commentaar.
Vanmiddag bij Arsenal ook al weer andersom.. normaal kan ik kiezen NL of EN, nu was het NL of géén commentaar.
Sowieso Nederlands commentaar![]()
Ik zou bijna hulp gaan zoeken inderdaadquote:
Maar dat is dan ook een columnquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:51 schreef chufi het volgende:
[..]
Niet altijd .... http://www.nusport.nl/auk(...)op-fc-buitelona.html
Hij heeft toch gewoon gelijk op zich? Een beetje objectiviteit is wel het minste wat je mag verwachten als je een voetbalwedstrijd zit te kijken lijkt me..quote:
Zal best, ik kan me niet druk maken om zulke dingen. Ik ben dik tevreden met sport1.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:55 schreef inZanity het volgende:
[..]
Hij heeft toch gewoon gelijk op zich? Een beetje objectiviteit is wel het minste wat je mag verwachten als je een voetbalwedstrijd zit te kijken lijkt me..
Bij Sierd maak ik me er niet druk om. Behalve als hij spelers als 3 jarige behandeld voor zijn eigen showtje daar word ik dan wel moe van.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:57 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Zal best, ik kan me niet druk maken om zulke dingen. Ik ben dik tevreden met sport1.
Verbaast me niksquote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:57 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Zal best, ik kan me niet druk maken om zulke dingen. Ik ben dik tevreden met sport1.
Vandaag was alleen Arsenal - Blackburn het aanzien waard..quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:02 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Lekker man als je op een zaterdag geen verplichtingen hebt. Wedstrijdje of 4 op rij.
Heerlijk inderdaadquote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:02 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Lekker man als je op een zaterdag geen verplichtingen hebt. Wedstrijdje of 4 op rij.
Klopt, ik vond Wba-Swansea ook wel boeiend, maar dat komt omdat ik een voorkeur voor Swansea heb.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:04 schreef Grielen het volgende:
[..]
Vandaag was alleen Arsenal - Blackburn het aanzien waard..
Heeft me al een hoop geld opgeleverd dat Swanseaquote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:06 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Klopt, ik vond Wba-Swansea ook wel boeiend, maar dat komt omdat ik een voorkeur voor Swansea heb.
Ik heb een grote voorkeur voor Arsenal. Ik stond tijdens Swansea tegen beter weten in de sloot hierachter sneeuwvrij te makenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:06 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Klopt, ik vond Wba-Swansea ook wel boeiend, maar dat komt omdat ik een voorkeur voor Swansea heb.
Eerste helft was bagger. Kom ik wat te laat terug staat het 1-1quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:06 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Klopt, ik vond Wba-Swansea ook wel boeiend, maar dat komt omdat ik een voorkeur voor Swansea heb.
Ieder zijn hobby.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:09 schreef Grielen het volgende:
[..]
Ik heb een grote voorkeur voor Arsenal. Ik stond tijdens Swansea tegen beter weten in de sloot hierachter sneeuwvrij te maken
De bookies onderschatten The Swans nog altijd ?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:08 schreef inZanity het volgende:
[..]
Heeft me al een hoop geld opgeleverd dat Swansea
Ja die was in de thuiswedstrijd ook al een ware plaaggeest voor Barcelona... Aldus Sierd net voor de vierde keer :pquote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:11 schreef TheFastOne het volgende:
Die Griezmann is een lekker spelertje
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:11 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
De bookies onderschatten The Swans nog altijd ?
Daarom. Overigens hebben ze volgens mij altijd hoge odds, ook in thuiswedstrijden. Pak ze regelmatig mee in ieder geval.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:14 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Was ook pas de 2e uitoverwinning maar tegen wba zat dat er wel dik in ja.
Echt een handenbindertje jaquote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:12 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ja die was in de thuiswedstrijd ook al een ware plaaggeest voor Barcelona... Aldus Sierd net voor de vierde keer :p
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |