Die Butterfly-LSV?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:24 schreef Rave_NL het volgende:
Heb ik wel eens verteld over die luchtmobielers op oefening in Senegal die hun homobuggy (lvv? llv?) onbeheerd achterlieten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 25 augustus 2012 11:03 schreef yvonne het volgende: Dag kindjes, nu weer braaf met je legerautootjes spelen.
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:10 schreef m.k het volgende:
Grafische contentTja, om meteen maar een heel magazijn in de eerste de beste druktemaker te pompen is ook wel een beetje overdreven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja ok, dat klopt. Maar als ik het goed heb gezien had die gast een bijl in z'n hand. Als ie dan bij taseren niet kalmeert (recht in z'n gezicht getaserd volgens mij) en een plotselinge uithaal doet naar je collega..quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:25 schreef Nobu het volgende:
[..]
Tja, om meteen maar een heel magazijn in de eerste de beste druktemaker te pompen is ook wel een beetje overdreven.
Ik vind de combinatie van een hond in bedwang houden en tegelijkertijd iemand onder schot houden ook niet echt handig. Weet niet of dat normaal is, maar er lopen genoeg anderen rond die een pistool op die gast kunnen richten.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:37 schreef Pumatje het volgende:
Waarom heeft ie die hond bij dan?
Die is hier juist voor....
Precies, het ergste is.. Die hond aan zijn ene arm was helemaal hyper, en in zijn andere hand had hij het pistool wat werd gebruikt om die vent neer te knallen. 1 verkeerde ruk van die hond en hij mikt zo op zijn maat terwijl hij de trekker overhaalt. Ik vind dit echt zo dom dom dom dom dom.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:41 schreef Nobu het volgende:
[..]
Ik vind de combinatie van een hond in bedwang houden en tegelijkertijd iemand onder schot houden ook niet echt handig. Weet niet of dat normaal is, maar er lopen genoeg anderen rond die een pistool op die gast kunnen richten.
En dat is waarom je een .45 op de knieschijf moet gebruikenquote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:19 schreef Esses het volgende:
Ja, ze hadden meer afstand moeten houden. Ja ze probeerden het zonder blijvend letsel op te lossen door te taseren. Nadeel daarvan, dichterbij komen. Ja slaan met die bijl was gezien de korte afstand vrij relevant. Maar nee, noodweer door nog 94duuzend kogels op iemand te schieten die al neer gaat. Moeilijk te verklaren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |