Eh.. een zoekmachine krijg je niet standaard, hoor. En dat ligt ook niet aan het merk van je computerquote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:05 schreef EL_Locoooo het volgende:
Sja bing is standaard op Acer laptops idd wtf![]()
Maaar heel typisch ik zit een uur te klooien, ik denk fok kan wel helpen, en precies zoals de eerste reactie uitlegt heb ik het net gedaan (voordat ik je reactie lees) en tadaaa hij is aan het downloaden. Duurt nog wel even maargoed..
Er gaat een wereld voor me open
Fijn Weekend!
Als TS nog niet eens kan omgaan met internet, zal dat ook niet veel boeienquote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:06 schreef strontboer het volgende:
Ik zie trouwens dat ie nog niet in goede kwaliteit te downloaden is. Er is alleen nog maar cam-kwaliteit beschikbaar en geloof me, dat wil je je ogen niet aandoen.
Oke.. ik vroeg me al af hoe dat nou kon want de makers zullen zo een film niet online zetten... Nouja ik zie het wel en ondertussen kijk ik of er een ander filmpje te vinden is.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:06 schreef strontboer het volgende:
Ik zie trouwens dat ie nog niet in goede kwaliteit te downloaden is. Er is alleen nog maar cam-kwaliteit beschikbaar en geloof me, dat wil je je ogen niet aandoen.
Ja en wildplassen mag ook niet.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:07 schreef Sally het volgende:
Psst, je weet dat op FOK! niet gesproken mag worden over illegale dingen?
Ik weet niet welke torrent je hebt, maar ik lees net dat er ook een docu is gemaakt van die Heineken ontvoering. Weet je zeker dat je die niet hebt? Deze heeft namelijk dezelfde naam als ik sommige site mag geloven.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:08 schreef EL_Locoooo het volgende:
[..]
Oke.. ik vroeg me al af hoe dat nou kon want de makers zullen zo een film niet online zetten... Nouja ik zie het wel en ondertussen kijk ik of er een ander filmpje te vinden is.
Baantjer zou ik wel heel graag willen zien! seizoen 1 tm 3 staan op youtube maar tm seizoen 12 wil ik nog zien. Even zoeken dus of hebben jullie tips?
Ik kan alleen tot en met seizoen 11 vinden.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:08 schreef EL_Locoooo het volgende:
[..]
Oke.. ik vroeg me al af hoe dat nou kon want de makers zullen zo een film niet online zetten... Nouja ik zie het wel en ondertussen kijk ik of er een ander filmpje te vinden is.
Baantjer zou ik wel heel graag willen zien! seizoen 1 tm 3 staan op youtube maar tm seizoen 12 wil ik nog zien. Even zoeken dus of hebben jullie tips?
Downloaden is niet illegaalquote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:07 schreef Sally het volgende:
Psst, je weet dat op FOK! niet gesproken mag worden over illegale dingen?
Daar zit het em nou net in, he. Uploaden is dat wel en dat kun je niet uitschakelen.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:11 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Downloaden is niet illegaal
Ja snap ik maar aangezien de film (volgens mij) nog niet kan worden aangeschaft (of wel) vond ik het al vreemd.. Hij is nu op 40 % dus ik wacht rustig af en kijk wel of het een beetje te doen is.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:09 schreef strontboer het volgende:
[..]
Ik weet niet welke torrent je hebt, maar ik lees net dat er ook een docu is gemaakt van die Heineken ontvoering. Weet je zeker dat je die niet hebt? Deze heeft namelijk dezelfde naam als ik sommige site mag geloven.
En de makers van de film zetten de film natuurlijk niet online. Iemand schaft gewoon de film aan en ript vervolgens de film van de dvd >>> dvdrip.
Dan denk ik dat je de special edition hebt en niet de filmquote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:15 schreef EL_Locoooo het volgende:
[..]
Ja snap ik maar aangezien de film (volgens mij) nog niet kan worden aangeschaft (of wel) vond ik het al vreemd.. Hij is nu op 40 % dus ik wacht rustig af en kijk wel of het een beetje te doen is.
Baantjer nu seizoen 11.. ook hier even afwachten! Zal wel gruwelijk zijn als je dat gewoon kan kijken! Ben inderdaad niet handig met dit soort dingen.
Thnx voor reacties
Ik doe het nu via btjunkie
Dit sowieso.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 22:15 schreef Rucky het volgende:
Deze vraag hoort sowieso niet in het FHF thuis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |