K ben niet zo straatschoffie dat in de sta hangtquote:Op zondag 22 januari 2012 11:28 schreef Lorrelies het volgende:
Bob, ben ik verdorie 2x in Den Haag geweest gister, en waar ben jij? Nergens te bekennen!![]()
Nee goedIk zag wel een jochie dat zomaar jou had kunnen zijn, maar dat was in Rotterdam
Wordt waarschijnlijk nog slechter dan Duke Nukem Forever. Carmageddon was nooit een goede game, het enige wat die game had is de controversie van het mensen doodrijden.quote:Op zondag 22 januari 2012 11:32 schreef SosuaCafe het volgende:
Ben benieuwd naar de nieuwe carmageddon. Heb de eerste helemaal stuk gespeeld op mn intel pentium 1.
[ afbeelding ]
Hoe kan je bob nou missen in den haag??quote:Op zondag 22 januari 2012 11:33 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
K ben niet zo straatschoffie dat in de sta hangt
Owh drump, FUCK YOU!
Bob hoelang duurt het voordat je iets van DX thuis hebt?quote:Op zondag 22 januari 2012 11:40 schreef bobbernaut het volgende:
Je weet dat ik krullen heb enzo dus daar niet op lijk?
1 tot 3 weken.quote:Op zondag 22 januari 2012 11:49 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Bob hoelang duurt het voordat je iets van DX thuis hebt?
Ik zag echt iemand die op je leek heurquote:Op zondag 22 januari 2012 11:40 schreef bobbernaut het volgende:
Je weet dat ik krullen heb enzo dus daar niet op lijk?
Thanks, precies wat ik zocht!!quote:Op zondag 22 januari 2012 11:40 schreef mschol het volgende:
[..]
nieuwe wereld maken en dan "more world options" -> world type
ja ik!quote:Op zondag 22 januari 2012 12:20 schreef Ame_thyst het volgende:
Net een diamond sword, enchantment table een kompas en een shitload aan signs gevonden ergens op een berg bij mijn farm.
Iemand die verloren?
Nou soms 2 weken en soms 6 weken...quote:Op zondag 22 januari 2012 11:49 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Bob hoelang duurt het voordat je iets van DX thuis hebt?
Ik lijk niet eens op bruno mars..quote:Op zondag 22 januari 2012 11:57 schreef Lorrelies het volgende:
[..]
Ik zag echt iemand die op je leek heurMaar ja, er zijn dus meer Bruno Mars look alikes... xd
Waarschijnlijk portal van vb, ik had hetzelfde..quote:Op zondag 22 januari 2012 14:03 schreef Lordmagic het volgende:
Waar komt die portal voor me huisje ineens vandaan? en ik stapte erdoorheen maar die portal leid niet meer terug dus ben via iemands huisje gegaan :$ moest 2 blokjes stone eruit hakken om eruit te kunnen (heb ze wel gelijk weer teruggeplaatst)
Die mod die bobber had om je inv automatisch te sorteren oidquote:Op zondag 22 januari 2012 14:30 schreef Ame_thyst het volgende:
Zijn er nog meer handige mods om te gebruiken op de server(die toegestaan zijn)? Naast de minimap
Basinquote:Op zondag 22 januari 2012 00:39 schreef Maisnon het volgende:
Timesplitters Future Perfect
Tevens heb ik ook een groot stuk van Flodders SNES collectie
asterix & Obelix, DKC3, Plok en Mickey Mania
En wat een kutspel is Carmageddon 64
Fixedquote:
InvTweaksquote:Op zondag 22 januari 2012 14:30 schreef Ame_thyst het volgende:
Zijn er nog meer handige mods om te gebruiken op de server(die toegestaan zijn)? Naast de minimap
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |