Zo deed ik het vroeger ook altijd ja, heb echt hele ordners staan met uitgeprinte meuk. Heeft me volgens mij ook een printer gekost. En toen kostte inkt echt 35 euro per cartridgequote:Op donderdag 24 mei 2012 12:15 schreef motorbloempje het volgende:
Ik wil fatsoenlijk mijn wetenschappelijke artikelen op pdf-formaat kunnen lezen. Zit nu ook weer een shitload aan pagina's uit te printen en verlies daarmee én geld én veel tijd
Voor wetenschappelijke artikelen is een goede annoteerfunctie natuurlijk ook een must, dus daar zou ik dan zeker niet op besparen.quote:Op donderdag 24 mei 2012 12:15 schreef motorbloempje het volgende:
Ik wil fatsoenlijk mijn wetenschappelijke artikelen op pdf-formaat kunnen lezen. Zit nu ook weer een shitload aan pagina's uit te printen en verlies daarmee én geld én veel tijd
Yup.. m'n printjes zijn ook één grote warboel met kantlijnaantekeningen etc. Maar nu nog ergens een winkel vinden waar ik 'm even uit kan proberen.quote:Op donderdag 24 mei 2012 12:19 schreef Wild_Overstekend het volgende:
[..]
Voor wetenschappelijke artikelen is een goede annoteerfunctie natuurlijk ook een must, dus daar zou ik dan zeker niet op besparen.
Als je al die functionaliteit wilt hebben, waarom niet voor een tablet gaan?quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:55 schreef motorbloempje het volgende:
Even een nachtje slapen over deze aanbieding:
http://www.waeplus.co.uk/(...)k-Pro-912-E-book-Rea
912 (met touchscreen) voor 236gbp ipv 293. Scheelt nogal wat!
E-Ink vind ik fijner voor m'n ogen.quote:Op donderdag 24 mei 2012 17:05 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Als je al die functionaliteit wilt hebben, waarom niet voor een tablet gaan?
Dit inderdaad. Houdt er wel rekening mee dat je wel een lamp nodig hebt als je in het donker wilt lezen. E-inkt produceert namelijk geen licht.quote:Op donderdag 24 mei 2012 17:05 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
E-Ink vind ik fijner voor m'n ogen.
Yupquote:Op donderdag 24 mei 2012 17:36 schreef Dimens het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Houdt er wel rekening mee dat je wel een lamp nodig hebt als je in het donker wilt lezen. E-inkt produceert namelijk geen licht.
De Baedeker voor de huisvrouw is nog niet als e-book uit, zo dat er ooit van komt. Mrs. Beeton vind je wel op Gutenberg. Wel goed sorteren, natuurlijk.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:49 schreef Finland. het volgende:
Nu de rest van mijn kamer/computer nog opruimen.
Gooi ze niet zomaar weg, er zijn vaak verschillende boeken met dezelfde titel, zet je hele verzameling maar eens op titel volgordequote:Op maandag 26 maart 2012 09:14 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Calibre geeft bij het importeren aan dat er dubbele titels zijn en of je die inderdaad wilt installeren. Dus bij het importeren komen ze al boven
Hm, 20 EUR goeikoper dan de vorige prijs...quote:
quote:Op dinsdag 12 juni 2012 21:52 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
Ik zoek een wat grotere ereader van rond de 10 inch denk ik? Moet wat praktisch blijven als er grote letters worden gekozen. Tips zijn welkom
quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:51 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik heb de pocketbook 903 pro voor mijn studie aangeschafd, aangezien (zeker toen ik hem kocht) ongeveer de enige was van een goed formaat om PDFtjes fijn op te lezen.
Selexyz Scholtens sowieso!quote:Op dinsdag 12 juni 2012 23:26 schreef CherryLips het volgende:
Verkoopt de Selexyz ofzo geen e-readers? Ik heb nog wat boekenbonnen liggen
Mijn ouders hebben nu een PRS-T1 en daarvoor geldt wat jij zegt in ieder geval ookquote:Op vrijdag 29 juni 2012 22:58 schreef Dimens het volgende:
Goede vraag. Bij de vorige Sony E-reader kon je het alleen via de laptop en de los te kopen adapter doen doen. Erg jammer maar weet niet of ze dit weer hebben gedaan met hun huidige adapter.
Hmm, mijn Sony (vorig model, PRS650) kan ik gewoon opladen met mijn generieke micro-usb lader. Zelfs de generieke auto-lader werkt gewoon. Maar er zijn een aantal laders die niet werken, dat klopt. Wat de verschillen zijn, geen idee.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 22:58 schreef Dimens het volgende:
Goede vraag. Bij de vorige Sony E-reader kon je het alleen via de laptop en de los te kopen adapter doen doen. Erg jammer maar weet niet of ze dit weer hebben gedaan met hun huidige adapter.
Misschien laat, maar ik zou niet de Oyo van Selexyz zelf kopen, ik vind t technisch gezien een onding...quote:Op dinsdag 12 juni 2012 23:26 schreef CherryLips het volgende:
Verkoopt de Selexyz ofzo geen e-readers? Ik heb nog wat boekenbonnen liggen
Ik was er ook niet kapot van neequote:Op maandag 2 juli 2012 15:02 schreef Bleie het volgende:
[..]
Misschien laat, maar ik zou niet de Oyo van Selexyz zelf kopen, ik vind t technisch gezien een onding...
een ereader of tab zijn beide geen hype of rage. Het zijn nieuwe media, die al redelijk ingeburgerd raken.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 12:51 schreef Iwanius het volgende:
Ik moet wel even opmerken dat de hele hype en aandacht die bijvoorbeeld vorig jaar veelvuldig de kop op stak in de media dit jaar zo goed als weggeëbt is. Is de tablet (iPad)rage daar schuldig aan?
Nee, liever de E-ink dan een beeldscherm om vanaf te lezen. Maar dat is misschien voorkeur?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 12:51 schreef Iwanius het volgende:
Ik moet wel even opmerken dat de hele hype en aandacht die bijvoorbeeld vorig jaar veelvuldig de kop op stak in de media dit jaar zo goed als weggeëbt is. Is de tablet (iPad)rage daar schuldig aan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |