Is niet zo vreemd. Is 40 jaar geleden. Alleen die ene Q, niet rené van 't Wout, is jong overleden. Ben het wel met je eens, was leuk spannend.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 08:41 schreef Kingstown het volgende:
Q&Q vond ik doodeng. Zat net even de cast door te nemen van destijds en zo ongeveer de helft is al overleden.
Zo eng vond ik hemquote:Op woensdag 29 februari 2012 22:12 schreef Ulx het volgende:
[ afbeelding ]
freaky gast, die Jaap Stobbe.
Zie m'n sigquote:
Er was onlangs een docu met de nog overgebleven spelers uit die serie, met Bram van Erkel (ook bekend van Klassewerk) en Harry Geelen.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 08:41 schreef Kingstown het volgende:
Q&Q vond ik doodeng. Zat net even de cast door te nemen van destijds en zo ongeveer de helft is al overleden.
1 specifieke aflevering daarvan: eentje waarin een bepaald ras geprobeerd heeft om timelord te worden, maar wat mislukt was waardoor ze nu gedoemd waren eeuwig te leven in een lichaam dat steeds ouder werd. Ze hadden The Docter's energie nodig om te kunnen sterven.quote:
quote:Op maandag 23 februari 2015 11:22 schreef wonderer het volgende:
De yipyip-aliens van Sesamstraat. En Benjamin Ben.
quote:Op maandag 23 februari 2015 11:28 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Dat zijn de enige die ik kan bedenken die ik eng vond.
Ik ook ,maar daar zaten spannende verhalen bij.En als mijn ouders dan weg waren,vond ik het soms wel eng.Maar het blijft een topserie.quote:Op donderdag 26 februari 2015 23:05 schreef aloa het volgende:
[..]
Daar was ik een groot fan van. Geweldige serie
Wel grappig om te zien dat een paar jaar leeftijdsverschil op die leeftijd zoveel uit kan maken.quote:Op donderdag 26 februari 2015 23:16 schreef FreshFruit72 het volgende:
Ik ook ,maar daar zaten spannende verhalen bij.En als mijn ouders dan weg waren,vond ik het soms wel eng.Maar het blijft een topserie.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |