Dat is wel een beetje veel niet. Ik bedoel geld is niet lucht, geld is goud en volgens mij is er niet een zoveel goud.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:41 schreef Dr-Anderson het volgende:
Ondanks dat ze hun vermogen en investeringen nooit openbaar hebben gemaakt, zijn er tal van analisten geweest die dit hebben onderzocht. Alles naast elkaar gelegd komen ze tot een schatting van 490.000 triljoen (490.000.000.000.000.000) dollar.
Als je dit geld zou onderverdelen onder alle mensen op aarde ontvangt één ieder ¤ 72.000.000;
Mayer Amschel Rothschild:
“Geef me de macht over het geld van een natie en het is me om het even wie haar wetten maakt.”
[..]
Whut echt... Dus stel dat ik machtige connecties heb kan ik zo mezelf multimiljardair printen?quote:Op zaterdag 21 januari 2012 13:17 schreef -Dominator- het volgende:
Die ''vlieger'' van goud vs geld gaat al lang niet meer op hoor.......
Dat hebben ze in de 70'er jaren al overboord gegooid.
En dat gezegde gaat in deze op voor de hele wereld. Deze families zijn de grootmachten der aarde.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 13:35 schreef Biekuh het volgende:
Inderdaad. Maar als ik het mij goed herinner is men in 1935 al van de goudstandaard afgestapt? Je bedoelt dat men na de jaren '70 niet meer goud in kon wisselen voor bankbiljetten?
Ik weet wel dat met het afstappen van de goudstandaard de Rothschilds, Warburgs, e.d. nog machtiger zijn geworden. Sindsdien staat tegen de biljetten die zij drukken en munten die zij slaan geen goud tegenover. Zij creëren dus geld uit het niets. Dat geld lenen zij uit aan overheden tegen rente, of ze kopen er bedrijven mee op, of zetten bedrijven op. De uitspraak van Mayer Amschel Rothschild is alles behalve overdreven.
Zoek eens op hoe hoog de staatsschuld is, en hoe hoog het bnp is. Die schuld kan alleen afgelost worden door nog meer geld te lenen. De "rijkdom" die wij sinds de tweede wereldoorlog en met name sinds de jaren '60 kennen is gebaseerd op schuld. Waar komt dat geld vandaan? Een oud Nederlands gezegde luidt: "Wie betaalt bepaalt." Connect the dots.
Dat klopt.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 13:43 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En dat gezegde gaat in deze op voor de hele wereld. Deze families zijn de grootmachten der aarde.
Dat bedrag is natuurlijk niet cash, het gaat om een optel som van belangen overal op de wereld.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:51 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje veel niet. Ik bedoel geld is niet lucht, geld is goud en volgens mij is er niet een zoveel goud.
Het moet natuurlijk wel in het systeem passen. Aangezien zij al vanaf de 17e eeuw bezig zijn met hun strategie, heeft niemand (althans te weinig) door wat werkelijk aan het gebeuren is. Ze hebben geld van de burgerij op slinkse wijze gestolen en mensen afhankelijk gemaakt van banken. Één wereld, één macht, één munt......één wereldorde!quote:Op zaterdag 21 januari 2012 13:41 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Whut echt... Dus stel dat ik machtige connecties heb kan ik zo mezelf multimiljardair printen?
Maar gelukkig hebben wij Dr-Anderson. Degene die wel alles door heeft.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:49 schreef Dr-Anderson het volgende:
[..]
Het moet natuurlijk wel in het systeem passen. Aangezien zij al vanaf de 17e eeuw bezig zijn met hun strategie, heeft niemand (althans te weinig) door wat werkelijk aan het gebeuren is.
quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:41 schreef Dr-Anderson het volgende:
Ondanks dat ze hun vermogen en investeringen nooit openbaar hebben gemaakt, zijn er tal van analisten geweest die dit hebben onderzocht. Alles naast elkaar gelegd komen ze tot een schatting van 490.000 triljoen (490.000.000.000.000.000) dollar.
Als je dit geld zou onderverdelen onder alle mensen op aarde ontvangt één ieder ¤ 72.000.000;
Mayer Amschel Rothschild:
“Geef me de macht over het geld van een natie en het is me om het even wie haar wetten maakt.”
[..]
Als je beseft dat de Rothschilds aandeel hebben in een groot aantal private- en centrale banken (en dat al +200 jaar), dan kom je een heel eind.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:27 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dit zijn echt absurde bedragen die je noemt. Heb je de schattingen van al die analisten bij elkaar opgeteld ofzo?
Plus dat ze veel belangen hebben in allerlei takken van vervoer, mijnbouw, ontroerend goed. De franse tak had in de 18 eeuw al een vermogen van 600.000.000 franc (gedocumenteerd). Dat zou tegenwoordig al miljarden zijn. En dat kan in die 2000 jaar zomaar enkele keren over de kop zijn gegaan.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:40 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Als je beseft dat de Rothschilds aandeel hebben in een groot aantal private- en centrale banken (en dat al +200 jaar), dan kom je een heel eind.
Dat is mijn grootste bezwaar nog wel, dat bedragen uit de 18e (!!) eeuw worden geschat en uit de losse pols worden doorgerekend naar vandaag de dag. Alsof geld per definitie alleen maar meer wordt, alsof er niet talloze schatrijke families binnen een eeuw aan de grond hebben gezeten.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:40 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Als je beseft dat de Rothschilds aandeel hebben in een groot aantal private- en centrale banken (en dat al +200 jaar), dan kom je een heel eind.
Het is niet alleen het geld uit de 18e eeuw. De staatsschulden van vele landen werd/is uitgeleend (lees: gedrukt) door centrale banken waar o.a. de Rothschilds groot aandeelhouder van zijn. Die (en andere) aandeelhouders incasseren dus de terugbetaalde schuld + rente. En dat tikt (als je alleen al naar de staatsschuld van de VS kijkt) wel behoorlijk aan...quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:43 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Dat is mijn grootste bezwaar nog wel, dat bedragen uit de 18e (!!) eeuw worden geschat en uit de losse pols worden doorgerekend naar vandaag de dag. Alsof geld per definitie alleen maar meer wordt, alsof er niet talloze schatrijke families binnen een eeuw aan de grond hebben gezeten.
De eerste onderzoeker (iemand die dicht bij de familie stond) kreeg toestemming het vermogen te onderzoeken. Hij ging echter verder dan eigenlijk mocht. Hierop gebaseerd hebben diverse analisten door de jaren heen reële financiële schattingen gemaakt. Vervolgens komen ze op dit bedrag wat voor jou onredelijk lijkt, doch een redelijke schatting blijkt.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:27 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dit zijn echt absurde bedragen die je noemt. Heb je de schattingen van al die analisten bij elkaar opgeteld ofzo?
Ach welnee, wil jij niet $72.000.000 waard zijn?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:32 schreef bigshadow het volgende:
490.000 triljoen dollar! De omvang van de (jaarlijkse) wereldeconomie is circa 65 triljoen dollar dus dat bedrag lijkt me een beetje overdreven veel.
Ik weet het niet.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:32 schreef bigshadow het volgende:
490.000 triljoen dollar! De omvang van de (jaarlijkse) wereldeconomie is circa 65 triljoen dollar dus dat bedrag lijkt me een beetje overdreven veel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |