Het is dat ik al voorzien ben maar anders..quote:Op zondag 22 januari 2012 16:53 schreef heloef het volgende:
[..]
Lieve usedtoknow, wil je mij de gelukkigst man op aarde maken en met me trouwen?
Dat dacht ik ook toen ik 12 was.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:53 schreef benzin het volgende:
[..]
Maar ze hebben wel een makkelijk en normaal leven
Ik heb de omgekeerde leeftijdquote:Op zondag 22 januari 2012 16:55 schreef usedtoknow het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook toen ik 12 was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb morgen een deadline, maar wat ik moet doen is zo hersendodend er vervelend.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:54 schreef debeterebob het volgende:
Ik moet studeren, maar zit op Fok. En straks afvragen waarom ik zo weinig goede cijfers heb
Jullie zijn echt allemaal bezet.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:55 schreef usedtoknow het volgende:
[..]
Het is dat ik al voorzien ben maar anders..
Volgens mij moet je je niet zo druk maken. Waarschijnlijk ben je een beetje afwachtend en zo.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:56 schreef Futureshock het volgende:
Hallo,
Ik meld me ook maar hier, ben in het versieren ook niet echt een held. Ik heb helaas niet echt veel ervaring met meisjes. Ik vond wel een paar echt leuk maar die mij niet helaas.
Ik ben wel wat onzeker, en ben wel eens bang om afgewezen te worden. Terwijl ik wel eens hoor dat ik er best wel mag wezen. Verder ben ik wel wat verlegen en kijk ik eerst de kat uit de boom.
Ik lees deze topic reeks wel, zitten best wel handige tips tussen.
Ik heb vorig jaar meegemaakt, dat ik een meisje heel leuk vond, ze flirte steeds terug etc. Maar ze deed dat bewust om maar aandacht van me te krijgen en verder niets. Was helaas bij mijn vereniging gebeurt waar ik nog steeds kom.
Dit heeft mijn zelfvertrouwen beschadigd, hier kan ik dan ook slecht tegen en snap dan ook niet echt waarom mensen dat doen.
maar ik zet me er steeds beter overeen.
Ik verdien beter en het komt vanzelf wel goed. Ga geregeld uit dus mijn kansen komen vanzelf wel.
Belangrijke tip: Altijd jezelf blijven!
Hij klinkt ook behoorlijk als mij.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:08 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Volgens mij moet je je niet zo druk maken. Waarschijnlijk ben je een beetje afwachtend en zo.
Trouwens je bent de persoon wiens verhaal het meest op die van mij lijkt
Nou eigenlijk komt dat verhaal over geknakt zelfvertrouwen door flirten van meisje niet zo bekend voor, maar de rest welquote:
Brofist, niemand heeft ooit met mij geflirt.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:10 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Nou eigenlijk komt dat verhaal over geknakt zelfvertrouwen door flirten van meisje niet zo bekend voor, maar de rest wel
Haha lolquote:Op zondag 22 januari 2012 17:08 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Volgens mij moet je je niet zo druk maken. Waarschijnlijk ben je een beetje afwachtend en zo.
Trouwens je bent de persoon wiens verhaal het meest op die van mij lijkt
Niet helemaal vanzelf natuurlijk.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:16 schreef Futureshock het volgende:
[..]
Haha lol
Ach het komt vanzelf wel goed!
Nou maar weet je, ik heb niet het idee dat hij geen sociaal leven heeft of niet op de goede plekken komt. Dus daar kan je weinig aan doen. Het zal op een andere manier moeten gebeuren, denk ik.quote:
Allebei seks in een auto gehad?quote:Op zondag 22 januari 2012 17:18 schreef Halcon het volgende:
Er gisteren achter gekomen dat Aardbei en ik toch een ding gemeen hebben.
In elk geval.niet met elkaar.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:19 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Allebei seks in een auto gehad?
Des te arroganter des te beter heh?quote:Op zondag 22 januari 2012 17:13 schreef Halcon het volgende:
"do you think this place is yours or what?"
What the fuck...? Ik was na "bastard" al huilend in een hoekje weggekropen. Hoe kan een vrouw ineens zo omslaan? :|quote:Op zondag 22 januari 2012 17:13 schreef Halcon het volgende:
Ze vond me een "bastard", "asshole" en ze vroeg me ook nog "do you think this place is yours or what?"...... Ze bleef wel praten en na een tijdje werd ze al wat handtastelijker. Daarna nog even terecht gekomen in een hele foute tent.
haar in de auto geneukt. Daarna haar thuis afgezet en naar huis gegaan.
Nee daarom, je moet wel naar buiten, dingen doen, praatje maken.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:19 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Nou maar weet je, ik heb niet het idee dat hij geen sociaal leven heeft of niet op de goede plekken komt. Dus daar kan je weinig aan doen. Het zal op een andere manier moeten gebeuren, denk ik.
Sluts like bastards.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:20 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Des te arroganter des te beter heh?
Omdat vrouwen geen lieve jongen willen maar een alfa man.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:22 schreef benzin het volgende:
[..]
What the fuck...? Ik was na "bastard" al huilend in een hoekje weggekropen. Hoe kan een vrouw ineens zo omslaan? :|
Door niet kruipend in een hoekje te gaan liggen gaat die omslag al een stuk sneller.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:22 schreef benzin het volgende:
[..]
What the fuck...? Ik was na "bastard" al huilend in een hoekje weggekropen. Hoe kan een vrouw ineens zo omslaan? :|
bla bla alfaman bla bla. Sorry dit verhaal neem ik niet serieus...quote:Op zondag 22 januari 2012 17:23 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Omdat vrouwen geen lieve jongen willen maar een alfa man.
Zo zwart wit is het ook al weer niet, dan hadden we er zeker een miljard maagden bij gehad op deze aarde.quote:Op zondag 22 januari 2012 17:23 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Omdat vrouwen geen lieve jongen willen maar een alfa man.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |