Ik heb er ooit in gereden als PC.. en ook ik moet zeggen dat het helemaal niet zo slecht rijd, maar wel fucking lelijk is, zowel interieur als exterieur.quote:Op donderdag 19 januari 2012 18:36 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik heb nog maar 1 Panda gereden, lang geleden, maar dat viel me niet heel erg tegen. De drieling is veel erger.
Het is natuurlijk wel een oerlelijk ding en niet zo snel.
Er komt binnenkort ook een nieuwe Panda aan. Mijn moeder heeft vorige week een Cinquecento gekocht.. Je lacht je kapot als je in dat ding rijdt. Niet dat ik hem zelf zou willen hebben, maar ik kan de lol van dat soort bakjes wel inzien.quote:Op donderdag 19 januari 2012 19:55 schreef invine het volgende:
[..]
Ik heb er ooit in gereden als PC.. en ook ik moet zeggen dat het helemaal niet zo slecht rijd, maar wel fucking lelijk is, zowel interieur als exterieur.
Ik snap ook wel dat men zoiets koopt, maar om jezelf erin te laten chaufferen vind ik toch wel weer een heel ander verhaal.quote:Op donderdag 19 januari 2012 19:58 schreef Mallet het volgende:
[..]
Er komt binnenkort ook een nieuwe Panda aan. Mijn moeder heeft vorige week een Cinquecento gekocht.. Je lacht je kapot als je in dat ding rijdt. Niet dat ik hem zelf zou willen hebben, maar ik kan de lol van dat soort bakjes wel inzien.
Huh raar verhaal? Ik krijg altijd alles uitbetaald (en anders zie PM!)quote:Op donderdag 19 januari 2012 17:49 schreef mothergoose het volgende:
[..]
nou, als hiker krijg je reis- en rijtijd gewoon normaal betaald. als pc krijg je rij- en wachttijd normaal betaald (ik 9,80) , maar reistijd minder (ik 7). heb daar al vaak genoeg over gezeurd bij easyway hoe dat komt, maar het antwoord was niet bevredigend. iets van dat de klant bepaalt of je 7,- of 9,80 voor je reisuren krijgt. onzin dus.
heb de oorlog daarover maar opgegeven. verandering komt er toch niet.
Hoe lang je dagen zijn hangt een beetje af van waar je woont in Nederland. Over het algemeen kun je als regel aanhouden: hoe meer je in het midden van het land woont, hoe korter je dagen. Ikzelf woon in Utrecht en maak zelden dagen langer dan 7 uur (tenzij ik vestigingswerkzaamheden doe). Halve dagen werken kan opzich wel, maar het is wat lastiger plannen, omdat ze je dan alleen een kort ritje kunnen geven..quote:Op donderdag 19 januari 2012 21:26 schreef jdd05 het volgende:
Hallo allemaal,
ik heb even een vraagje aan de mensen die bij AutoReset werken. Ik ben namelijk 'afgewezen' geworden als hiker bij EW omdat ik te oud ben en als privé chauffeur werken, lijkt me niet leuk. Ik ben nu 21 en word in april 22.
Nu kwam ik er dus achter dat AR ook hikers zoekt. Over EW had ik al een hoop informatie van vrienden gekregen. Maar van AR weet ik nog niet veel.
Is het vrijwel hetzelfde als EW? Dus maak je daar ook dagen van ongeveer 10 uur van maandag tm vrijdag? En kun je ook halve dagen werken?
Doen ze moeilijk zou je een weekje niet kunnen werken? (bij EW hoor ik dat ze daar niet moeilijk over doen)
Hoe gaat de sollicitatie?
En verder je als 21 jarige echt maar 6.08? Of ligt dit toch iets hoger..
Heel erg bedankt!
Groetjes
Oke dankjewel voor de informatie!quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:07 schreef Neerlands_Trots het volgende:
[..]
Hoe lang je dagen zijn hangt een beetje af van waar je woont in Nederland. Over het algemeen kun je als regel aanhouden: hoe meer je in het midden van het land woont, hoe korter je dagen. Ikzelf woon in Utrecht en maak zelden dagen langer dan 7 uur (tenzij ik vestigingswerkzaamheden doe). Halve dagen werken kan opzich wel, maar het is wat lastiger plannen, omdat ze je dan alleen een kort ritje kunnen geven..
Ze doen echt niet moeilijk als je een weekje niet kunt werken, ik heb er in ieder geval nog nooit problemen mee gehad
Sollicitatie bestaat alleen uit het invullen van je contract, vervolgens kijk je een filmpje over hoe je een voertuig inneemt en tot slot ga je een stukje rijden (echt maar 10 min ofzo).
Van je 19e tot je 21e krijg je inderdaad maar 6.08 per uur (netto als je loonheffingskorting hebt). Daarbovenop krijg je nog wel 8% vakantiegeld (wordt uitbetaald in juni) en 8,33% vrij opneembare reserveringen
Over het algemeen is AR hetzelfde als EW, alleen naar mijn idee is AR een wat soepeler wat betreft kledingvoorschriften enzo
Irritant is dat altijd he, als je er later achterkomt dat je zoiets over het hoofd heb gezien.quote:Op donderdag 19 januari 2012 19:49 schreef Hojdhopper het volgende:
Vandaag een doodnormale dag gehad, wel prima eigenlijk als alles gewoon lekker loopt. Wel heel chill weggebracht door klant in kwestie. Best apart, moest 'STIPT OM 12:15' de auto afleveren. Het was ook echt op een parkeerterrein van een camping. De oude auto ging ze inleveren (werd opgehaald door AR) en er was nog een gozer van een ander bedrijf die de hele dag niets anders doet dan schades controleren van auto's. Het kutte was wel dat ik bij afleveren een flinke kras ontdekte op de auto, die ik bij innemen niet hebt ondekt ivm staat van de auto (ondergeregend). Hopelijk loopt dat los.
Terugrit was een Mondeo automaat, wel fijn eigenlijk.
Wat betreft mijn half jaar niet voor EW kunnen werken ding: ik stop er gewoon mee en probeer het in augustus als PC.
Je krijgt je salaris per week. En nee, die reserveringen krijg je er niet per maand bij. Vakantiegeld krijg je in mei uitbetaald volgens mij. En die overige reserveringen kan je zelf op elk moment om uitbetaling vragen. Ik heb helaas al een tijd geen echt lange dagen meer gemaakt bij AR. In m'n eerste 2 weken heb ik een paar dagen gemaakt van 11 uur, maar dat is daarna niet meer voorgekomen helaas. Als ik het hier in dit topic bekijk hebben de mensen bij EW langere werkdagen/meer werk.quote:Op donderdag 19 januari 2012 23:41 schreef jdd05 het volgende:
[..]
Oke dankjewel voor de informatie!
Wat houden die 8.33% vrij opneembare reserveringen eigenlijk in dan?
Ik neem aan dat je die gewoon per maand bij je salaris er bij krijgt? Dus dat het netto uurloon toch wat hoger ligt dan ¤6.08?
Heb je toevallig verder nog handige tips of weetjes?
Heel erg bedankt!
Niet echt, is alleen maar wassen, stofzuigen en parkeren op 1 terreintje. Niet echt rijden dus.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 08:47 schreef natuurlijkwel het volgende:
Vandaag mag ik vestigingswerkzaamheden op Schiphol doen, is dat leuk?
Pff.. Wat een lelijk hok zeg.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 11:27 schreef joppie_saus het volgende:
Net een bak-vrachtwagen afgeleverd in Zwolle. Ding werd gelijk in de showroom gedrukt. Dit was hem: http://yfrog.com/o0dbyyzj
Daarna een lift gehad naar het station, altijd fijn. Nu in de trein naar Almelo.
Sorry, ik moest even lachen ;-)quote:Op vrijdag 20 januari 2012 13:28 schreef BAC92 het volgende:
Pfff net echt de stomste actie uit m'n EW carrière gehad. Moest kentekenpapieren brengen naar Houten, ik die afgeleverd en ik moest in dezelfde straat op en andere nummer een auto halen. Niet het schadeherstel bedrijf, dus ik zoeken en lopen door de regen en door de hagel. 2 rondjes over dat industrieterrein gelopen, compleet doorweekt, shirt onder me jas was nat, pantalon plakte aan me benen, dus ik bel de cp op, bleek dat ze gewoon in hetzelfde pand zaten. FML
Hihiquote:Op vrijdag 20 januari 2012 13:28 schreef BAC92 het volgende:
Pfff net echt de stomste actie uit m'n EW carrière gehad. Moest kentekenpapieren brengen naar Houten, ik die afgeleverd en ik moest in dezelfde straat op en andere nummer een auto halen. Niet het schadeherstel bedrijf, dus ik zoeken en lopen door de regen en door de hagel. 2 rondjes over dat industrieterrein gelopen, compleet doorweekt, shirt onder me jas was nat, pantalon plakte aan me benen, dus ik bel de cp op, bleek dat ze gewoon in hetzelfde pand zaten. FML
quote:Op vrijdag 20 januari 2012 13:28 schreef BAC92 het volgende:
Pfff net echt de stomste actie uit m'n EW carrière gehad. Moest kentekenpapieren brengen naar Houten, ik die afgeleverd en ik moest in dezelfde straat op en andere nummer een auto halen. Niet het schadeherstel bedrijf, dus ik zoeken en lopen door de regen en door de hagel. 2 rondjes over dat industrieterrein gelopen, compleet doorweekt, shirt onder me jas was nat, pantalon plakte aan me benen, dus ik bel de cp op, bleek dat ze gewoon in hetzelfde pand zaten. FML
Verwarming had er niet echt zin, en moest vanuit houten naar de snelweglocatie in Meerkerk, dus het was een ritje van niks. Daar wel een lift gehad van een andere hiker naar de bushalte!quote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:04 schreef S-RS het volgende:
[..]
Sorry, ik moest even lachen ;-)
Een langerit met de verwarming op standje tropisch kun je dan wel extra van genieten!
Zeker bij een autoverhuurder?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 08:50 schreef Neerlands_Trots het volgende:
[..]
Niet echt, is alleen maar wassen, stofzuigen en parkeren op 1 terreintje. Niet echt rijden dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |