Eén van de leukste kandidaten voorlopig.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 11:36 schreef Heufd het volgende:
Liesbeth maakt alleen maar domme opmerkingen. Vervelend mens. Weg ermee.
Of, hij had geen idee waaraan hij begon omdat hij zich amper had kunnen voorbereiden. (dagboek in zijn topic.)quote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:30 schreef Jivis het volgende:
Wel jammer dat Dio eruit is (vond hem wel grappig), maar die was echt niet uit het juiste hout gesneden voor dit spel. Of hij was de mol, of gewoon heel erg dom. Dat laatste bleek dus.
Dit dus...quote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:30 schreef Jivis het volgende:
Wel jammer dat Dio eruit is (vond hem wel grappig), maar die was echt niet uit het juiste hout gesneden voor dit spel. Of hij was de mol, of gewoon heel erg dom. Dat laatste bleek dus.
Als je een intake gesprek doet kun je toch minstens wat oude seizoenen bekijken?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 12:37 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Of, hij had geen idee waaraan hij begon omdat hij zich amper had kunnen voorbereiden. (dagboek in zijn topic.)
Ja, en zal dus gewoon zijn/haar best hebben gedaan, er even van uit gaand dat de redactie de mol heeft ingefluisterd wat Maarten had geantwoord.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:22 schreef FastFox91 het volgende:
Bij de rooksignalenopdracht had de mol dus juist profijt als de opdracht gehaald zou worden?
Jij hebt 7 vragen terwijl er 8 gesteld werden.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:38 schreef Hendrikpostbez het volgende:
De opgaven:
1.Aantal letters van Frits zijn volledige echte naam, voornamen plus achternaam ( Waarom zegt Art hier echte bij?) - het aantal piercings van Annemarie. 23-3=20
2. De lengte van Maarten in centimers/ aantal zwemdiploma's van William. 204/4= 51
71 treden
3. Aantal mensen van Monicadasilvo trio x het aantal letters van de volledige echte naam van Dio.
2x18=36
107 treden
4. Aantal middelbare schooldiploma's van Frits plus het huisnummer van Liesbeth. Hierbij werd alleen het antwoord van 33 gegeven.
140 treden
5. Huisnummer van Hadewich plus aantal rammen in de groep plus hoogste notering van tijdmachine. 22+12+2 werd er gezegd= 36
176 treden
6. Huisdieren van Liesbeth- aantal kreeften in groep + schoenmaat Hadewich = 40 volgens kandidaten. Hier maakt William een fout. Hij zegt dat ze het aantal huisdieren min moeten doen, maar daar begint het juist mee. Schoenmaat van Hadewich is 39
215 treden
7. Schoenmaat Tim X brilsterkte Annemarie+ cijfer achter komma waarmee Maarten OK werd.
42x0,5+5= 26
241 treden
Ze kwamen 28 treden te kort.
Er waren dus 269 treden in totaal. Kunnen we iets met dit getal?
Dus nu weet ik al wie de mol is verdomme. Lees het stuk niet.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:44 schreef DaMart het volgende:
Er schijnt onlangs iets in Privé te hebben gestaan, onderstaande screenshots (helaas niet direct naar te linken hier) vond ik hiervan:
http://img835.imageshack.us/img835/4593/prive1.jpg (copy/paste deze link)
http://imageshack.us/f/850/prive2m.jpg (copy/paste deze link)
Ze hadden niet hoeven zeggen dat het Momfer is, inderdaad.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:54 schreef Gnieperd het volgende:
[..]
Dus nu weet ik al wie de mol is verdomme. Lees het stuk niet.
Dat staat er toch niet direct in?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:54 schreef Gnieperd het volgende:
[..]
Dus nu weet ik al wie de mol is verdomme. Lees het stuk niet.
Nee, er staat alleen in wie Albert Verlinde verdenktquote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:57 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat staat er toch niet direct in?
Nee, maar het kan toch best een betrouwbare bron zijn. En hij/zij is ook nog eens mijn hoofdverdachtequote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:57 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dat staat er toch niet direct in?
Moet je hier niet plaatsen dan.. Gelukkig heb ik niet gelezen.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 14:44 schreef DaMart het volgende:
Er schijnt onlangs iets in Privé te hebben gestaan, onderstaande screenshots (helaas niet direct naar te linken hier) vond ik hiervan:
http://img835.imageshack.us/img835/4593/prive1.jpg (copy/paste deze link)
http://imageshack.us/f/850/prive2m.jpg (copy/paste deze link)
Waarom niet? Het zijn gewoon wat algemene feiten over Widm en hoe het in zijn werk gaat, de mol van Albert Verlinde komt aan bod en een paar tweets van kandidaten die hier ook al besproken zijnquote:Op vrijdag 13 januari 2012 15:01 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Moet je hier niet plaatsen dan.. Gelukkig heb ik niet gelezen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |