Achossiepossie... Ben je boos omdat ik het vertik helemaal naar Schiedam te jakkeren??quote:
Ja laaiendquote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:46 schreef minthy het volgende:
[..]
Achossiepossie... Ben je boos omdat ik het vertik helemaal naar Schiedam te jakkeren??
pwnedquote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:48 schreef Evertjan het volgende:
mmm dacht ik nog een lekkere sinaasappel te hebben is hij niet meer goed
Je doet "quote:
Nou ik borrel hoorquote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:53 schreef minthy het volgende:
[..]
Je doet "", ziet er niet echt pissig uit honnepon
Ik heb hier nog een stuk Pomelo liggen, je mag hem hebbenquote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:48 schreef Evertjan het volgende:
mmm dacht ik nog een lekkere sinaasappel te hebben is hij niet meer goed
quote:
Hihi! Faalwolfjequote:Op dinsdag 10 januari 2012 20:57 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
EDIT daar quote ik de verkeerde post. Maar hee, shit happens![]()
Heb je een wind gelaten hiihihihihiihihhihihihiquote:Op dinsdag 10 januari 2012 21:01 schreef minthy het volgende:
Ik ga even een beetje de ramptoerist uithangen, tsunamiwaarschuwing...
Ik ben niet zo voor het levend begraven van mensen... Maar goed, het is lief bedoeld!quote:Op dinsdag 10 januari 2012 21:00 schreef wolfrolf het volgende:
Maar schat ik vergeef je. Zand erover.
En door!
Dankjewel daar heb ik wat aanquote:Op dinsdag 10 januari 2012 19:40 schreef Cee het volgende:
[..]
Een koud-grijs. Ik zou niet voor nog een kleur-kleur gaan want dat vind je nu leuk en over een jaar sta je jankend naar het plafond te staren. Als je toch iets anders dan wit wil, ga voor grijs en kies dan wel een koud soort grijs dat bij het blauw past. Stel dat je voor paars was gegaan, moet je een warm-grijs kiezen.
Koen Mquote:Op dinsdag 10 januari 2012 21:40 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Hoe kom je dáár nu weer aan?
Een of andere tweet van een tijdje terug gok ik.
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 21:40 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Hoe kom je dáár nu weer aan?
Een of andere tweet van een tijdje terug gok ik.
Dat kan ook natuurlijk. Inside joke.quote:
twitter:Timur3FM twitterde op dinsdag 10-01-2012 om 22:47:54Wat zal ik eens geven voor de verjaardag van Rámon? reageer retweet
Die hebben ze vanavond volgens mij al eerder gedraaid. Tof, dat wel, zeker in de autoquote:Op dinsdag 10 januari 2012 22:48 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Idd, ik wil de hele tijd iets als Internet Friends.
Bij het kleine zusje ging vriend Ratz van de Bee Gees naar Public Enemy via een oude van de Peppers. Heerlijk!quote:
Kijk, das leuk om naar te luisteren!quote:Op dinsdag 10 januari 2012 22:58 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Bij het kleine zusje ging vriend Ratz van de Bee Gees naar Public Enemy via een oude van de Peppers. Heerlijk!
Neuhquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |