En ik ben net uit bedquote:Op zondag 8 januari 2012 12:41 schreef Qwea het volgende:
Godsklere ik ben kapot
Hele beneden verdieping gedaan. Alles uit de kamer (tafel, stoelen,ect) hele vloer gedaan (gezogen en gedweild) vensterbanken meegepakt, kasten meegepakt, keuken gesopt, vaatwasser in en uit geruimd, wasgoed opgevouwen en opgehangen, boven gezogen, plee gedaan, badkamer gedaan. Pffffff.
En ik ging vol door mijn rug bij het tillen van onze grote kamerplant in potEn door mijn enkel
Ga eens douchen!quote:Op zondag 8 januari 2012 12:46 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
En ik ben net uit bed
* miss_dynastie voelt zich lui..... en is dat ook wel een beetje
Hoe doet Truus het?quote:Op zondag 8 januari 2012 12:46 schreef Loveless85 het volgende:
Ik ben ook aan t stofzuigen, terwijl ik met m'n iPad en een bakkie koffie op de bank zit
Douchen terwijl er schaatsen op tv is? Die is gekquote:Op zondag 8 januari 2012 12:47 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ga eens douchen!![]()
Wie is Saywer?
quote:Op zondag 8 januari 2012 12:45 schreef Rewimo het volgende:
Moet je gewoon lokken met een stukje kaas
De poes van tomboquote:
Schaatsen is een sport voor mensen uit 1439.quote:Op zondag 8 januari 2012 12:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Douchen terwijl er schaatsen op tv is? Die is gek
Ik heb net voor het schaatsen gedoucht. Slim hèquote:Op zondag 8 januari 2012 12:48 schreef miss_dynastie het volgende:
Douchen terwijl er schaatsen op tv is? Die is gek
Ik heb tot net voor het schaatsen in bed gelegen. Slim hèquote:Op zondag 8 januari 2012 12:51 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik heb net voor het schaatsen gedoucht. Slim hè
Wel goed volgens mij! Al is het best confronterend als je ziet wat een stofwolk er bijvoorbeeld onder de bank of onder het tv meubel vandaan komtquote:
Heb je niet eens tv in de slaapkamer? Dan kun je blijven liggen, nóg slimmerquote:Op zondag 8 januari 2012 12:52 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik heb tot net voor het schaatsen in bed gelegen. Slim hè
Gekkiequote:Op zondag 8 januari 2012 12:38 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Gewoon keihard batsen na het café.
En weer een tevreden Truusfan!quote:Op zondag 8 januari 2012 12:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wel goed volgens mij! Al is het best confronterend als je ziet wat een stofwolk er bijvoorbeeld onder de bank of onder het tv meubel vandaan komt
De tafel met 6 stoelen eronder was ook nog best een uitdaging maar ze slalomde er uiteindelijk wel langsheen. Drempel van woonkamer naar keuken ging ook, alleen bij die van keuken naar bijkeuken schreeuwde ze om hulp, die was iets te hoog dus daar zat ze klem op
Maar verder gaat het goed, katten vinden het vooral interessant, en niet eng. Zaten 2 van die virtuele muren bij, dus daar straks even batterijen voor halen en die dan bv bij die drempel in bijkeuken zetten.
Maar ze rolt braaf onder banken en kasten
Ik vind dat ik best vaak stofzuig (niet elke dagquote:Op zondag 8 januari 2012 12:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wel goed volgens mij! Al is het best confronterend als je ziet wat een stofwolk er bijvoorbeeld onder de bank of onder het tv meubel vandaan komt
Ow god, jaquote:Op zondag 8 januari 2012 13:00 schreef Cat22 het volgende:
[..]
En weer een tevreden Truusfan!![]()
De eerste keer is altijd erg qua stof, maar daarna hou je het bij en wordt het alleen maar beter.
Nee, want mister_d ligt nog lekker te slapenquote:Op zondag 8 januari 2012 12:57 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Heb je niet eens tv in de slaapkamer? Dan kun je blijven liggen, nóg slimmer
Toen we mijn netste vriendin gingen verhuizen (en die is écht hysterisch netjes) kwamen ook overal vlokken vandaan. Ze keek helemaal beteuterd ookquote:Op zondag 8 januari 2012 13:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vind dat ik best vaak stofzuig (niet elke dag) en toch denk ik altijd 'allemachtig, waar komen die hele vlokken stof nou weer vandaan sinds ik anderhalve dag geleden nog heb gestofzuigd???'. En die liggen idd altijd onder de stoel, onder de bank... Hoe kómt dat daar
Gelukkig ruimt ze de rotzooi achter haar kont ook op.quote:Op zondag 8 januari 2012 13:03 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ow god, jaZe blaast achteruit haar kontje. En dat doet ze soms heel strategisch en dan komt er zo'n hele wolk ergens onder vandaan vliegen
Truus roelzzz!
Vreselijkquote:Op zondag 8 januari 2012 13:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vind dat ik best vaak stofzuig (niet elke dag) en toch denk ik altijd 'allemachtig, waar komen die hele vlokken stof nou weer vandaan sinds ik anderhalve dag geleden nog heb gestofzuigd???'. En die liggen idd altijd onder de stoel, onder de bank... Hoe kómt dat daar
Doe jij de binnenkant van je radiotoren en je ventilatieroosters niet elke week?quote:Op zondag 8 januari 2012 13:06 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Vreselijk![]()
Ik heb gisteren met de compressor de radiator op de slaapkamer doorgespoten; je wilt niet weten wat daar uit kwam![]()
En toen het ventilatierooster in het raam; dat zit nu allemaal op de buitenkant van het raam geplakt
Nee hoor, ik lig nog steeds in bedquote:Op zondag 8 januari 2012 13:04 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Oh jullie zijn allemaal fanatiek vandaag.. luiert lekker verder op de bank
Schijnbaar nietquote:Op zondag 8 januari 2012 13:07 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Doe jij de binnenkant van je radiotoren en je ventilatieroosters niet elke week?
Trusen vallen niet van de trap af.quote:Op zondag 8 januari 2012 13:10 schreef Loveless85 het volgende:
Ja ik ga er ook maar vanuit dat Truus het nu braaf bijhoudt, moet me nog even verdiepen in dat programmeren wat je dr kan enzo, en even kijken of het werkt om haar boven los te laten (terwijl haar dock beneden staat) en dan het trapgat af te schermen met zo'n virtuele muur. Of zou ze dan erg gaan piepen of eigenwijs toch richting dock willen en dus de trap af karren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |