Ja, hij droeg n shirt aan met t logo van war child, maar dan 'woah child' oidquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:00 schreef Gnieperd het volgende:
[ afbeelding ]
Zien jullie dat pijltje midden onderin? Is dat van zijn T-shirt?
Lolwut??quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:21 schreef pleeborstel het volgende:
Oh, ik ontdek nu pas dat die irritante stem van de Kruidvat reclames van Hadewych is...
Ja, gevalletje mooier op bewegend beeld.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:23 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Trouwens, Hadewych lijkt best mooi bij WIDM maar bespaar jezelf de horror van Google Image.
Oh gaan we nou zo beginnenquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Jajajaja. Dat jij er niet achter staat weten we ondertussen wel
. En het is dus jarenlang zo gegaan zoals jij wilde
.
Tja, het is idd twijfelachtig om zulk een enorme koffer mee te gaan nemen bij Wie is de Mol. Maar ze blijven blijkbaar wel verdacht schoonquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:39 schreef motorbloempje het volgende:
ik ga 't ook volgen, maar kan helaas niet de live uitzendingen kijken
![]()
En na 2 minuten te hebben gekeken vraag ik me af of de opdracht was 'neem een KOFFER' mee, want ik vraag me af waarom je dat zou doen als je meedoet aan WIDM als je mag kiezen tussen een fatsoenlijke rugzak en een koffer... want je weet toch niet waar je mee mag beginnen?
Graag, theorieen, complotten e.d. gescheiden van het live geblaat.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:28 schreef liesje1979 het volgende:
Als jullie nou even helpen met het overtuigen van yvonne in FB dat WIDM echt een subforum verdient?
Hahah, dat is ook weer waar. Ik wilde er daarom ook niet te veel van maken.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:13 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik denk dat ik ook zou gniffelen als je na de eerste opdracht op -500 staat. Je mag hopen dat een mol wel iets beter weet te verbergen dat ie blij is als er geld uit de pot gaat.
Of je weet dat je met WIDM veel moet reizen en afstanden moet afleggen en dat een koffer niet altijd even handig is.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:15 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Trouwens, Frits had een rugzak. Heel slim, achteraf. Echter, de Mol weet van te voren de opdrachten al. Voorbedachte rade?
Common sense.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:15 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Trouwens, Frits had een rugzak. Heel slim, achteraf. Echter, de Mol weet van te voren de opdrachten al. Voorbedachte rade?
Ohja fail, ik zat met XIV in mn hoofdquote:Op zaterdag 7 januari 2012 17:54 schreef iBenny het volgende:
[..]
L = 50
IV = 5-1=4
--------------
LIV = 54
Hij had ook een koffer.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:15 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Trouwens, Frits had een rugzak. Heel slim, achteraf. Echter, de Mol weet van te voren de opdrachten al. Voorbedachte rade?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |