SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SuperHarregarre voor plaatje
Maanvis Plaatje 2
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=153208quote:AFCA
Qui audet adipiscitur
Hoe oud is ietsje ouder?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:37 schreef Smoofie het volgende:
Ik ben stiekem ietsje ouder, afspreken?
Ik heb hem al geplaatst, maar wat denken jullie van Enoh richting Fulham voor 5 miljoen?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:48 schreef Littlerabbit het volgende:
Stelletje lijpos Smoofie is trouwens 14. Heb nog bij hem in de klas gezeten, maar hij werd teruggezet naar het speciaal onderwijs. Laten we nu weer transfergeruchten plaatsen
Sunderland was het toch. Of heeft inmiddels ook Fulham interesse getoont?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:49 schreef Gnieperd het volgende:
[..]
Ik heb hem al geplaatst, maar wat denken jullie van Enoh richting Fulham voor 5 miljoen?
Mjah gemengde gevoelens met Enoh...quote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:49 schreef Gnieperd het volgende:
[..]
Ik heb hem al geplaatst, maar wat denken jullie van Enoh richting Fulham voor 5 miljoen?
Elm is ook een type ideale schoonzoon, noem dan Wernbloom.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:55 schreef ajacied4lf het volgende:
Ik zeg laten gaan voor 5 miljoen, en Clasie halen ...
Nee, Elm
Meteen weg doen.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:49 schreef Gnieperd het volgende:
[..]
Ik heb hem al geplaatst, maar wat denken jullie van Enoh richting Fulham voor 5 miljoen?
Gast..... Waarom doe je altijd zo als er vrouwen in het topic zijnquote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:48 schreef Littlerabbit het volgende:
Stelletje lijpos Smoofie is trouwens 14. Heb nog bij hem in de klas gezeten, maar hij werd teruggezet naar het speciaal onderwijs. Laten we nu weer transfergeruchten plaatsen
Ik regel een date voor je, en vervolgens gedraag je je zo kinderachtigquote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:56 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Meteen weg doen.
[..]
Gast..... Waarom doe je altijd zo als er vrouwen in het topic zijn. U jelly?
Precies wat ik net niet zei, over Enoh dan hequote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:58 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik regel een date voor je, en vervolgens gedraag je je zo kinderachtig. Voor de rest is er zeker verbetering ten opzichte van Enoh mogelijk, maar dan moet je wel iets van agressie terug kopen. Anders wint Ajax helemaal geen duels meer op het middenveld.
Kijk het shirt, en dan hoe jij zijn naam schrijft.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:18 schreef ajacied4lf het volgende:
GATUSSO, Ik zeg DOEN!
[ afbeelding ]
Agressie.
Jonge, wat doe je nou. Ik wachtte op Saekerhett.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:20 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Kijk het shirt, en dan hoe jij zijn naam schrijft.
Die ligt al in bed.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:25 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Jonge, wat doe je nou. Ik wachtte op Saekerhett.
Breaking Bad.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:41 schreef Gnieperd het volgende:
Dat meisje was Breaking Bad aan het kijken.
Het luciferhoutje is de wedstrijd tegen Almere aan het analyseren denk ik en wat er allemaal misging. Het schijnt zo kut te zijn geweest dat wij Gattuso momenteel voor je moeten verbeteren.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:25 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Jonge, wat doe je nou. Ik wachtte op Saekerhett.
Eriksen was weer niks tegen Almere City, verkopen aan RKC!quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:48 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Het luciferhoutje was de wedstrijd tegen Almere aan het analyseren denk ik en wat er allemaal misging. Het schijnt zo kut te zijn geweest dat wij Gattuso momenteel voor je moeten verbeteren.
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:48 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Het luciferhoutje was de wedstrijd tegen Almere aan het analyseren denk ik en wat er allemaal misging. Het schijnt zo kut te zijn geweest dat wij Gattuso momenteel voor je moeten verbeteren.
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 23:50 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Eriksen was weer niks tegen Almere City, verkopen aan RKC!
quote:Mounir El Hamdaoui blijkt alsnog opgenomen in de voorselectie van het Marokkaanse elftal dat zich voorbereidt op deelname aan de Afrika Cup • De bij Ajax-coach Frank de Boer in ongenade gevallen Marokkaan mag zich wel bewijzen voor bondscoach Erik Gerets • El Hamdaoui reist om die reden ook niet mee met de selectie van Jong Ajax voor een trainingskamp naar Cyprus.
Wat een mislukte player ben je ook, smoof.quote:
Tja helaas blijkt Sighorsson zo blessuregevoelig als ik al bang was, maar verwacht eigenlijk geen transfers. Tenzij El Hamdaoui toch mee mag en er 20 inschiet bij Marokko.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 02:05 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Wat een mislukte player ben je ook, smoof.
Ik hoop trouwens wel dat we nog nieuwe spelers kopen, anders zijn we weer de lul als iemand geblesseerd raakt..
quote:Op zaterdag 7 januari 2012 02:05 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Wat een mislukte player ben je ook, smoof.
Ik hoop trouwens wel dat we nog nieuwe spelers kopen, anders zijn we weer de lul als iemand geblesseerd raakt..
Sturkenboom.quote:Crisismanager Sturkenboom neemt vakantie
Martin Sturkenboom, algemeen directeur ad interim bij Ajax, is al enige tijd op vakantie. De Utrechter vertrok op de avond van Ajax-AZ en keert pas in de loop van deze week terug. Waarschijnlijk gaat het om een reeds geplande vakantie, die Sturkenboom niet wilde annuleren.
Dat Sturkenboom juist nu op vakantie gaat, is opmerkelijk te noemen. Midden november werd hij nog halsoverkop aangesteld, omdat Ajax per direct sturing op de werkvloer nodig zou hebben. Er moest met grote nood iets gebeuren om de ‘organisatorische problemen’ op te lossen, meende Ten Have. Na een maand heeft de Utrechter blijkbaar al deze ‘problemen’ opgelost en kan hij rustig op zijn lauweren gaan rusten. De problemen waren dus niet zo nijpend en zorgelijk als eerder werd gesteld.
Of de Utrechter moet een superman zijn. Daar complimenteerde Johan Cruijff hem al mee: “Met het feit dat hij een superman is”, zei Cruijff. “Hij is net in dienst, komt nooit op De Toekomst en binnen enkele dagen heeft hij al besloten wie niet deugt. Waar bemoeit die man zich mee?”
De voorganger van Sturkenboom als algemeen directeur, Rik van den Boog, ging vorig jaar ook al in de fout door op een ongelukkig tijdstip op vakantie te gaan. Ook hij was tijdens de transferperiode, destijds in de zomerstop, afwezig. Een actie die hem erg duur kwam te staan. Hij moest halsoverkop terugkeren, toen bleek dat trainer Martin Jol op het punt van vertrek richting Fulham stond. Weer terug op zijn tropische bestemming gaf hij commercieel directeur Henri van der Aat toestemming de transfer van Mounir El Hamdaoui af te ronden. Opnieuw met alle gevolgen van dien.
We hebben een reactie vanuit de club verzocht, maar Ajax weigerde te reageren op deze berichtgeving.
quote:Blind: “Rustig op transferfront”
Volgens Danny Blind is het rustig op het transferfront. „Voor Mounir El Hamdaoui, Jan Vertonghen en Christian Eriksen is geen concrete belangstelling.” Hij verwacht dat Valencia zich binnenkort weer in Amsterdam meldt voor een zomertransfer van Gregory van der Wiel. „Het laatste contact dateert van voor de kerst. Er is nog een verschil tussen vraag en aanbod, maar de eerste twee gesprekken verliepen in een prettige sfeer.”
Ajax zal – zo zegt Blind – in januari geen aankopen doen. „Tenzij er jongens weggaan en we dat niet kunnen opvangen met eigen jeugd.”
quote:Aissati dient contract uit
Na de training op dinsdagochtend liet Ismail Aissati weten zijn contract tot komende zomer bij Ajax te willen uitdienen. „Ik blijf in principe”, sloot hij een wintertransfer min of meer uit. Blind heeft begrip voor dat standpunt. „Voor Ajax is een vertrek zakelijk gezien misschien beter. Maar ik snap dat Ismail kritisch naar mogelijk nieuwe clubs kijkt. Bovendien zijn we tevreden over hem en kunnen we hem er goed bij hebben.”
quote:De Boer acht nieuwe spits overbodig
Ajax zal deze winterstop geen nieuwe spits aantrekken. De Amsterdammers hebben met Nicolas Lodeiro, Dmitry Bulykin en Siem de Jong voldoende opties voor de voorhoede volgens coach Frank de Boer.
Ajax moet het voorlopig nog doen zonder eerste keus Kolbeinn Sigthorsson. Voor De Boer is dat echter geen reden om een vervanger aan te trekken, zo bevestigde de coach aan RTV Noord-Holland.
In het oefenduel met Almere City kwamen de moeilijk scorende Amsterdammers vlak voor tijd via spits Bulykin op voorsprong. De Rus kopte raak en bezorgde Ajax daarmee de zege.
quote:Jol: Onder mij was elke thuiswedstrijd een feest
Het was 6 december 2010 toen Martin Jol het genoeg vond. De aanhoudende druk van Johan Cruijff in zijn columns was de Scheveninger zat. De sfeer veranderde compleet bij Ajax toen de fluwelen revolutie werd ingezet. Daarbij kwam ook kijken dat de resultaten van Ajax tegenvielen. De Amsterdammers wonnen maar negen van de zeventien wedstrijden, en een inhaalrace zou dus weer het seizoen van Ajax gaan overschaduwen. Uit gesprekken met Rik van den Boog werd tevens duidelijk dat de trainer onvoldoende basis zag om de samenwerking met Ajax succesvol voort te kunnen zetten. Frank de Boer nam het stokje over en dat hebben wij allemaal geweten. Ajax realiseerde een succesvolle inhaalrace en haalde de derde ster naar Amsterdam. In het AD blikt Martin Jol nog een keer terug op de rumoerige periode.
In het seizoen 2009/2010 was Ajax dichtbij de dertigste landstitel. Tot de laatste speelronde streden FC Twente en Ajax om het kampioenschap. Het verschil was uiteindelijk één puntje in het voordeel van FC Twente. Het seizoen typeerde vooral het hoge doelsaldo van Ajax, en dat zit Martin Jol nog steeds een beetje dwars: 85 punten, 106 goals voor, 20 tegen. Dat zijn unieke getallen, vertelt de trainer van Fulham. Ik had het er deze week nog over met Bryan Ruiz, die met Twente kampioen werd. Ongelooflijk hoe vaak zij met één goal verschil wonnen en vaak in de laatste minuten.
Ondanks het hoge puntenaantal en een doelsaldo van +86, was er veel kritiek op het spel van Ajax. Ach, iedereen doet maar mee in de beeldvorming dat onder Jol alleen de lange bal werd gespeeld. Een lange bal op Suárez zeker, die niet eens kan koppen. Man, elke thuiswedstrijd was een feest. We maakten er zes, zeven en kregen er amper één tegen. Over een heel jaar twintig tegengoals. Dat aantal halen ze nu al niet meer, aldus de 55-jarige trainer.
Jol leek vooral slachtoffer te zijn van de fluwelen revolutie van Johan Cruijff. Toch denkt hij daar zelf anders over: Nou, ik heb zelf besloten te vertrekken. Maar eigenlijk had ik die zomer na het eerste seizoen al weg moeten gaan. Dan had ik al dat politieke gedoe en gezeur van Cruijff niet gehad. Nu zaten veel spelers er na het WK doorheen en kregen we ook nog die schorsing van Suárez van zeven wedstrijden. En zo slecht was het allemaal niet. Als ik nu hoor dat Enoh voor de balans moet zorgen. Die vonden ze in mijn tijd niet goed genoeg. En Anita was toch geen linksback? Die staat er nog steeds. En ik ben ook nog bezig geweest met Theo Jansen, vraag het hem maar. Als ik die had gehaald, had ik waarschijnlijk gehoord dat Martin Jol niet goed bij zijn hoofd is, aldus Jol.
Tot slot geeft de oud-coach van Ajax zijn mening over de rumoerige periode bij Ajax op dit moment. Volgens Martin Jol is Louis van Gaal de perfecte directeur voor Ajax: Toen ik hoorde dat Van Gaal zou komen, dacht ik: dat is de oplossing. Onder hem was de jeugdopleiding er een om trots op te zijn. Ook toen ik er zat, speelden er negen spelers uit eigen opleiding in het eerste. Maar ja, Cruijff is er nu. Ik ben benieuwd, besluit de Haagse coach.
quote:De Boer: 'Heb 22 spelers helft kunnen laten spelen'
Hoewel Ajax de oefenwedstrijd tegen het nietige Almere City FC slechts met 1-0 won, stemde het duel trainer Frank de Boer tot tevredenheid.
'Het was een nuttige wedstrijd', aldus de trainer van de Amsterdammers na afloop. 'Ik heb 22 spelers driekwartier in actie kunnen laten komen.'
De Boer blikte alvast vooruit op de competitiehervatting, op 22 januari tegen AZ. Enkele dagen eerder staan de twee ploegen in het bekertoernooi tegenover elkaar. 'We zullen zorgvuldig moeten gaan afwegen welke spelers in de beker in actie gaan komen. Met name wat betreft de jongens die net terugkomen van een blessure.'
De Amsterdamse oefenmeester is overigens niet van plan een vervanger aan te trekken voor de langdurige geblesseerde aanvaller Kolbeinn Sigthórsson. 'We hebben drie alternatieven.'
Zaterdagavond vertrekken de Amsterdammers voor een trainingskamp naar Brazilië. Bij de selectie zitten onder andere jongelingen Davy Klaassen, Ouasim Bouy, Ricardo van Rhijn en Ruben Ligeon. Nicolai Boilesen reist vanwege aan hamstringblessure niet af naar Zuid-Amerika.
quote:Op zaterdag 7 januari 2012 10:41 schreef TJV het volgende:
Kunnen al die mongolen die tevreden zijn over de jeugdopleiding opgehangen worden? Groetjes.
Moet je ook kijken wat voor een kneuzen daar over het algemeen vandaan komen.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 10:41 schreef TJV het volgende:
Kunnen al die mongolen die tevreden zijn over de jeugdopleiding opgehangen worden? Groetjes.
bedank lowietje maar voor het vakkundig verneuken van die opleidingquote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:16 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Moet je ook kijken wat voor een kneuzen daar over het algemeen vandaan komen.![]()
Allemaal NEC of Twente niveau.
Waarvoor dank. Bryan Ottenhoff doet het prima.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:16 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Moet je ook kijken wat voor een kneuzen daar over het algemeen vandaan komen.![]()
Allemaal NEC of Twente niveau.
Laat die knipoog weg en het zou zomaar kunnen. Ondanks het feit dat een aantal Ajaxxers blijkbaar een hekel aan de beste man hebben, staat hij er straks gewoon weer.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 02:16 schreef j0rdiiii het volgende:
We worden gewoon weer kampioen met de Jong in de spits.
Zeker, dat was hun motor. Ik snapte alle heisa om het mogelijke vertrek van die Poulsen en Holman ook niet. Dit is wel echt een probleem voor hen.quote:
ze vliegen niet eens non stop?quote:Op zondag 8 januari 2012 03:59 schreef ajacied4lf het volgende:
Vliegtuig is zojuist geland op Sal, even bijtanken en dan richting Sao Paulo![]()
twitter:ajax1nl twitterde op zondag 08-01-2012 om 10:08:20Het gaat #Ajax niet lukken om El Hamdaoui kwijt te raken in de winterstop. Geen enkele club heeft interesse. Ajax vraagt ongeveer 2/3 mil. reageer retweet
Vragen ze zo weinig??? vraag 10!!!quote:Op zondag 8 januari 2012 10:10 schreef Tarado het volgende:
twitter:ajax1nl twitterde op zondag 08-01-2012 om 10:08:20Het gaat #Ajax niet lukken om El Hamdaoui kwijt te raken in de winterstop. Geen enkele club heeft interesse. Ajax vraagt ongeveer 2/3 mil. reageer retweet
Ze zijn al aardig gezakt, als een club interesse zou hebben kunnen ze hem nog wel voor minder meenemen denk ik, dat niemand hem wil zegt toch wel wat.quote:Op zondag 8 januari 2012 10:14 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Vragen ze zo weinig??? vraag 10!!!
Was een joke. Die kerel ga je niet meer kwijtraken...quote:Op zondag 8 januari 2012 10:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze zijn al aardig gezakt, als een club interesse zou hebben kunnen ze hem nog wel voor minder meenemen denk ik, dat niemand hem wil zegt toch wel wat.
Ik zag het Litmanen al doenquote:Op zondag 8 januari 2012 14:37 schreef Dr.Horrible het volgende:
Als klein jongetje keek je op tegen de Ajacieden op het veld, dat waren bijna echt een beetje Goden. Nu ben je ouder dan de meerderheid van dat grut en plaatsen ze idiote berichten op Twitter.
Gregory van der Wiel
twitter:Gvanderwiel twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 18:08:51'a' or 'an' i dont give a F.. Y'all understand right? reageer retweet
Haha wat een badboi.quote:Op zondag 8 januari 2012 14:48 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ik zag het Litmanen al doentwitter:Gvanderwiel twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 18:08:51'a' or 'an' i dont give a F.. Y'all understand right? reageer retweet
quote:Nachtje ziekenhuis na bal in gezicht
ALMERE - Voetballer Mitchell Burgzorg van Almere City FC heeft de nacht in het ziekenhuis doorgebracht. Hij ging vrijdag knock-out tijdens het oefenduel met Ajax toen Christian Eriksen de bal uit een vrije trap keihard in zijn gezicht schoot. Burgzorg kwam weer bij en speelde de eerste helft zelfs uit, maar werd in de rust alsnog gewisseld.
Duurt nog wel 3 jaar.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:14 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Tot wanneer heeft hamlap contract?
2014.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:14 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Tot wanneer heeft hamlap contract?
keihard. op een schot van eriksen?quote:
Idd, is dat mogelijk?quote:Op zondag 8 januari 2012 16:22 schreef over_hedge het volgende:
[..]
keihard. op een schot van eriksen?
Begreep dat stukje ook niet. Dat beloofd wat voor de tweede seizoenshelft.quote:Op zondag 8 januari 2012 16:22 schreef over_hedge het volgende:
[..]
keihard. op een schot van eriksen?
Jawel joh, daar krijgt die pas geel als die iemand van een andere ras onthoofd of zo. Lekker alles kapot trappen!quote:Op zondag 8 januari 2012 17:18 schreef Smoofie het volgende:
Waarom wil Jol Enoh halen? Die kan toch nooit mee in de Premier league.
Zo kun je het ook zeggen jaquote:Op zondag 8 januari 2012 17:25 schreef msnk het volgende:
[..]
Jawel joh, daar krijgt die pas geel als die iemand van een andere ras onthoofd of zo. Lekker alles kapot trappen!
Omdat mongolen.quote:Op zondag 8 januari 2012 17:29 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Zo kun je het ook zeggen ja.
Waarom lacht iedereen mij uit als ik zeg dat united in de huidige vorm niet super veel voorstelt en dat er kansen zijn voor Ajax?
5 miljoen...meteen weg doen. Hij kan niet voetballen, een vervanger zoeken die beter is , is niet al te moeilijk lijkt mij.quote:Op zondag 8 januari 2012 17:35 schreef Pedroso het volgende:
Ik zou Enoh er toch graag bijhouden, beste balafpakker die er in Nederland rondloopt.
Als ie geconcentreerd speelt en de vrije man in de voeten speelt dan kan ie in balbezit ook best nuttig zijn.
Nou, als die Ricardo van rhijn nog een beetje goed is, kun je gratis Jan naar vquote:
Ja goed idee spelers die ooit in potentie een speler kunnen vervangen in het diepe gooien zonder backup binnen de selectie.quote:Op zondag 8 januari 2012 17:59 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Nou, als die Ricardo van rhijn nog een beetje goed is, kun je gratis Jan naar v
Dit, maar voor 5 miljoen breng ik hem weg.quote:Op zondag 8 januari 2012 17:35 schreef Pedroso het volgende:
Ik zou Enoh er toch graag bijhouden, beste balafpakker die er in Nederland rondloopt.
Als ie geconcentreerd speelt en de vrije man in de voeten speelt dan kan ie in balbezit ook best nuttig zijn.
Idd, zoals het altijd bij Ajax is gegaanquote:Op zondag 8 januari 2012 18:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ja goed idee spelers die ooit in potentie een speler kunnen vervangen in het diepe gooien zonder backup binnen de selectie.
De backup is jan op CVM :p. Of we kunnen met de punt naar voren spelenquote:Op zondag 8 januari 2012 18:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ja goed idee spelers die ooit in potentie een speler kunnen vervangen in het diepe gooien zonder backup binnen de selectie.
Van Rhijn verdient een eerlijk kans, maar als je 1 wedstrijd voor Ajax 1 hebt gespeelt op je 20ste dan ben je niet goed genoeg om er direct als speler te staan in het as van het veld. Zeker als je Vertonghen de voor Ajax begrippen ervaren man naast hem weghaalt.quote:Op zondag 8 januari 2012 18:33 schreef gniffie het volgende:
[..]
Idd, zoals het altijd bij Ajax is gegaan
Staat nog wel op het veldquote:Op zondag 8 januari 2012 18:36 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Van Rhijn verdient een eerlijk kans, maar als je 1 wedstrijd voor Ajax 1 hebt gespeelt op je 20ste dan ben je niet goed genoeg om er direct als speler te staan in het as van het veld. Zeker als je Vertonghen de voor Ajax begrippen ervaren man naast hem weghaalt.
De Boer denkt wel meer...quote:Op zondag 8 januari 2012 19:34 schreef PaulieWalnuts het volgende:
Tsjah 5 miljoen is netjes voor Enoh, als De Boer maar niet denkt dat Anita een goede vervanger is.
Enoh = mindere uitvoering van Tiotéquote:Op zondag 8 januari 2012 17:18 schreef Smoofie het volgende:
Waarom wil Jol Enoh halen? Die kan toch nooit mee in de Premier league.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |