En net al Whitney Houston. Daarom luister ik geen radio 2.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:32 schreef themole het volgende:
Radio 2 duurt lang, moet nu ook Human aanhoren van the Killers. Veruit hun slechtste plaat.
De top 2000 is veruit het leukste van de hele zenderquote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:33 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
En net al Whitney Houston. Daarom luister ik geen radio 2.
Normaal gesproken ik ook niet, maar ben wel benieuwd naar interview + hint.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:33 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
En net al Whitney Houston. Daarom luister ik geen radio 2.
Hoe durft hijquote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:37 schreef themole het volgende:
Fffffffffffuuuuuuu precies op het belangrijke moment de pakketbezorger.
Stel prioriteiten, gewoon laten wachten.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:37 schreef themole het volgende:
Fffffffffffuuuuuuu precies op het belangrijke moment de pakketbezorger.
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:38 schreef themole het volgende:
[..]
Heb hem natuurlijk als een echt FOK!er van het balkon gegooid.
Nee want nieuwe ssd voor in laptop.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:39 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Stel prioriteiten, gewoon laten wachten.
Dioquote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:31 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat was mijn eerste indruk tijdens de opdracht. Maar zoeken en niets kunnen vinden... en met wie werkte Marion ook alweer samen tijdens die opdracht?
Die was ook niet echt serieus bezig.quote:
Logisch, ik zou ook geen boete willen riskeren, volgens mij hebben ze allemaal een behoorlijk strikt geheimhoudingscontract. En als deelnemer weet je toch meer.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:39 schreef themole het volgende:
Ze durft haar vermoeden niet uit te spreken.
Hoe letterlijk zouden we dit stuk uit het moldagboek moeten nemen dan?quote:
quote:Nee, ik was niet alleen, want ik had Marion.
Ik was net te laat om het nummer zo'n app te scannenquote:Op vrijdag 6 januari 2012 15:42 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Klonk jaren 60 ofzo. Titel is me even ontschoten
quote:we had a love a love a love you don't find every day
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: Ook heb ik eerder al eens ergens de groepsfoto gepost, waarbij Anne Marie de enige is die dr handen niet langs haar lichaam heeft. Ik vind het een beetje te obvious though.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |