Kunnen ze die malloten niet eens een keer aanpakken vanbinnen uit? Dit bedoelen we dus allemaal met die 'geldingsdrang' van sommige supporters. Dichten zichzelf op basis van hun apen-gedrag een hogere rang van supporterschap toe. Ik wil er niet aan denken hoe het gaat als we straks weer eens Europees mogen voetballen.quote:
Telegraafquote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:30 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Media wil nogal snel opkloppen, Telegraaf werkt alweer met caps-lock op de voorpagina maar weten ook niet wat er is. Even afwachten dus..
Komende zomer?twitter:MegaFeyenoord twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 14:16:45#Kuyt naar #Feyenoord ? Zaakwaarnemer Jansen: ,,Dat komt er nog wel van, maar deze winter niet." reageer retweet
twitter:FR1908Nieuws twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 14:16:39Opstelling #Feyenoord eerste helft: Lamprou,van Huijgevoort,Vlaar,Martins Indi, Vilhena;Mokotjo,Bakkal,Leerdam; Cabral,Guidetti,Manu #ijsfey reageer retweet
Inderdaad. Maar Nu.nl heeft alweer aangepast. De Telegraaf zal nog wel even bezig zijn.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:42 schreef Paul-89 het volgende:
En het erge is dat de andere media het gewoon klakeloos overneemt.
Ik zei het gister toevallig nog tegen een vriend van me: Tegenwoordig kan iedereen journalist worden. Wat moet je nu feitelijk kunnen? Zelfs de websites van de grootste kranten copy-pasten een deel van hun nieuwsberichten van elkaar zonder te checken of het klopt. Stelt gewoon niks (meer) voor dat hele journalisten-vak.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:42 schreef Paul-89 het volgende:
En het erge is dat de andere media het gewoon klakeloos overneemt.
Telegraaf doet het niet, die doet er alles aan om negatief over Feyenoord te zijn. Desnoods graven ze in de jaren 90 zolang Feyenoord maar negatief in het nieuws komt.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 14:43 schreef Muto het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar Nu.nl heeft alweer aangepast. De Telegraaf zal nog wel even bezig zijn.
twitter:MegaFeyenoord twitterde op zaterdag 07-01-2012 om 14:46:11De rentree van #Swerts is dus aanstaande. Op 12 mei scheurde hij zijn achillespees. reageer retweet
Huur lijkt me.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 15:17 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Isoufi naar Dordrecht? Niets van meegekregen. Huur of definitief?
Geen idee, daarvoor moet je bij Martin zijn vrees ik.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 15:22 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Lijkt je? Waarom niet definitief?
Het is nergens te zien toch?quote:Op zaterdag 7 januari 2012 15:31 schreef vandermar het volgende:
Eerst die commentator Ijsselmeervogels verdient op voorsprongZe verdedigen alleen maar lol.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |