Snap hem nu pas en ik moest lachenquote:Op vrijdag 6 januari 2012 00:15 schreef vandermar het volgende:
[..]
Wel man, duurt een week ofzo. Alle spelers op bootjes door de grachten. JWT gekke mangen mang.
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 00:16 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Snap hem nu pas en ik moest lachen
Dan ben je nooit in Den Helder geweest.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 02:48 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Veel lelijker dan R'dam wordt het in Nederland niet.
Wanneer ga je nou mee naar Feyenoord man. Sparta is echt een zielig kneuzenpubliek. Op Snuf na uiteraard.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 08:45 schreef Monopoly het volgende:
Ik hou van Rotterdam.
De stad heeft ook wel foute wijken met een hoog "andere-taal" gehalte
Maar centrum is mooi, mooie hoogbouw, de haven, Euromast, Sparta (Kasteel is gewoon een mooi stadion, dat kan niemand ontkennen) , hier is Kapsalon uitgevonden
En hier mogen stenen ganzen de kroeg tenminste nog in
Ooit wel eens in Hoorn geweest?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 02:48 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Veel lelijker dan R'dam wordt het in Nederland niet.
Hossel kaartjes, ik ga mee!quote:Op vrijdag 6 januari 2012 11:39 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Wanneer ga je nou mee naar Feyenoord man. Sparta is echt een zielig kneuzenpubliek. Op Snuf na uiteraard.
Komt goed! Klassieker is helaas uitverkocht anders zou ik je daarmee naar toe nemen. Dan kunnen we ouderwets gezellig stenen op Manke Steven gooien!quote:
Dit zie je ook op het veld terug. Ajax speelt mietjesvoetbal en gokt er op dat ze de scheids mee hebben.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:50 schreef remlof het volgende:
Ze hebben allebei wel wat al zijn ze heel anders. Rotterdam komt harder op me over, Amsterdam softer.
Als jullie godverdomme alleen maar een simpele metrolijn moeten bouwen verzakt direct heel dat openluchtmuseum.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 12:14 schreef WhateverWhatever het volgende:
Als de lente komt dan gooien wij...
Rotterdam,uitdrukkingsloze grouwe kutstad met lelijke en domme mensen.
Wie is hier nou dom?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 12:14 schreef WhateverWhatever het volgende:
Als de lente komt dan gooien wij...
Rotterdam,uitdrukkingsloze grouwe kutstad met lelijke en domme mensen.
Haha, altijd maar jullie... en altijd maar haat en jaloezie naar de mooiste stad van Nederland met een oud historisch binnenstad die niet plat gebombardeerd isquote:Op vrijdag 6 januari 2012 12:16 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Als jullie godverdomme alleen maar een simpele metrolijn moeten bouwen verzakt direct heel dat openluchtmuseum.
Het is wel duidelijk waar het intellect zit inderdaad.
Het is trouwens 'grauwe' niet 'grouwe' . Hoofdstedelijke proleet.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |