Dat was bij nader inzien nog heul zo slecht nietquote:Op donderdag 5 januari 2012 20:22 schreef ItaloDancer het volgende:
"Children of the world, let your heart shine"
Als het wat uit zou maken zou ik met je meedoen...quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:21 schreef JJdJ1984 het volgende:
desnoods sms ik een miljoenmiljard keer
Als John wil dat zij wint dan wint ze, zo simpel is dat.quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:21 schreef JJdJ1984 het volgende:
Rafaella mag niet winnen. Echt niet.
Ook op Shine was ik best trotsquote:Op donderdag 5 januari 2012 20:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat was bij nader inzien nog heul zo slecht niet
Welkom op FOK!, waar het afzeiken er gewoon bij hoort, je het niet allemaal te serieus moet nemen en waar we gewoon met zijn 28en staan te wapperen op het NSF de 26equote:Op donderdag 5 januari 2012 20:25 schreef Hendrikpostbez het volgende:
Ik vind over het algemeen wel dat jullie een beetje zuur zijn hoor.
Da's een understatementquote:Laten we het nu maar afwachten allemaal. Het is nog geen 26 februari en nog al helemaal geen mei. Ik heb wel vertrouwen in Johndemol. Okay, hij heeft wat te veel invloed en het is misschien niet helemaal eerlijk gegaan,
Oh die show gaat vast prima zijn, daar twijfel ik niet aan.quote:maar wat telt is het resultaat en ik ben er wel zeker van dat John alles op alles gaat zetten om een goede show neer te zetten.
Ik denk dat je er niet zo heel ver naast zit.quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:26 schreef TheVulture het volgende:
Ik denk echt dat het zo gegaan is:
- TROS lanceert een koffer-idee
- John de Mol wordt gestrikt voor de productie maar ziet koffer niet zitten, hij wil zijn eigen kandidaten
- Om geen gezichtsverlies te lijden laat de TROS de koffer maar staan, wetende dat niemand er doorheen zou komen
- Uiteindelijk worden 5 TVOH-kandidaten gekozen en krijgt de TROS met Tim Douwsma een soort tegenprestatie voor de schijnvertoning met de koffer
Waar ik me gewoon nog het meest aan stoor is nog niet eens dat het zo gegaan is, maar meer dat het ook nog keihard wordt ontkent door de betrokkenen... als je dan ballen hebt had je die koffer maanden geleden dicht moeten gooien en zeggen: "Jongens we gaan het toch helemaal anders doen, maar bedankt voor jullie inzet"
Nu schoffeer je honderden mensen die echt dachten een kans te maken... en natuurlijk zijn 480 inzendingen echt kut geweest maar net die paar die wel echt een leuk liedje hadden zijn nu de dupe
Dat is een pseudoniem van Vader Abraham, wordt morgen een persbericht voor uitgegevenquote:Op donderdag 5 januari 2012 20:24 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind het irritant dat ik niks over André de Raad (een van de selectiecommissieleden) kan vinden![]()
.
Welkom op FOK!quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:25 schreef Hendrikpostbez het volgende:
Ik vind over het algemeen wel dat jullie een beetje zuur zijn hoor.
Dat dusquote:Laten we het nu maar afwachten allemaal. Het is nog geen 26 februari en nog al helemaal geen mei. Ik heb wel vertrouwen in Johndemol. Okay, hij heeft wat te veel invloed en het is misschien niet helemaal eerlijk gegaan, maar wat telt is het resultaat en ik ben er wel zeker van dat John alles op alles gaat zetten om een goede show neer te zetten.
Haha, ben nog niet helemaal ingeburgerd op FOKquote:Op donderdag 5 januari 2012 20:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Welkom op FOK!, waar het afzeiken er gewoon bij hoort, je het niet allemaal te serieus moet nemen en waar we gewoon met zijn 28en staan te wapperen op het NSF de 26e
[..]
Da's een understatement
[..]
Oh die show gaat vast prima zijn, daar twijfel ik niet aan.
Ik twijfel er wel aan of de winnaar voor Bakoe niet ook al gewoon vast staat. En dat hebben ze aan zichzelf te danken
Dit.quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:23 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als John wil dat zij wint dan wint ze, zo simpel is dat.
Dat geeft niets, we sleuren je er wel in meequote:Op donderdag 5 januari 2012 20:28 schreef Hendrikpostbez het volgende:
[..]
Haha, ben nog niet helemaal ingeburgerd op FOK
Ja en ik heb dus héél hard het idee dat het al vast staat dat zij gaat winnenquote:Op donderdag 5 januari 2012 20:23 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als John wil dat zij wint dan wint ze, zo simpel is dat.
Filmpje van een kwartierquote:Op donderdag 5 januari 2012 20:28 schreef ItaloDancer het volgende:
Filmpje TROS met iets langere fragmentjes.
http://www.songfestival.n(...)166&cHash=c9c4166023
Hmm waarom denk je dat?quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja en ik heb dus héél hard het idee dat het al vast staat dat zij gaat winnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |