Hoeveel heb je ervoor gevangen? Dan ben je toch best glad geweest om zo'n kutgitaar te verkopenquote:Op donderdag 5 januari 2012 19:13 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik heb hem gelukkig niet hoeven intoneren, heb hem gekocht, direct .009 Elixers er op, laten intoneren en na 2-3 weken weer op internet gegooid!
Ik heb hem bij dezelfde zaak als waar ik hem gekocht heb verkocht aan een stel klanten die voor weinig een *goede* beginners strat zochten..quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:17 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Hoeveel heb je ervoor gevangen? Dan ben je toch best glad geweest om zo'n kutgitaar te verkopen
Goede verkoper ben jijquote:Op donderdag 5 januari 2012 19:19 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik heb hem bij dezelfde zaak als waar ik hem gekocht heb verkocht aan een stel klanten die voor weinig een *goede* beginners strat zochten..
heb gezegd dat het een leuk klinkende gitaar is waar je zeker wel de eerste 2 jaar mee vooruit kan, en heb hem gevraagd of ze van hendrix hielde, en toen zeiden ze "ja" Toen speelde ik ff kort 2 Hendrix riffjes en weg wassie.. voor 119!
doen ze nog steedsquote:Op donderdag 5 januari 2012 19:14 schreef Braddie het volgende:
[..]
Yamaha maakte(of maakt?.. doen ze dat nog ?) leuke stratjes ja!
Ik deed dat altijd, ik vroeg aan jochie`s van 8-14 wie hun favoriete gitarist was, meestal zeiden ze Slash of Hendrix, nou ja.. dan is het makkelijk dan pak ik een Strat of een Les Paul..quote:
Haha, baasquote:Op donderdag 5 januari 2012 19:29 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik deed dat altijd, ik vroeg aan jochie`s van 8-14 wie hun favoriete gitarist was, meestal zeiden ze Slash of Hendrix, nou ja.. dan is het makkelijk dan pak ik een Strat of een Les Paul..
Bij volwassenen was het iets lastiger, dan zeiden ze, Beck of BB King, en dan maar zoeken voor een ES - 335 !
De laatste maand dat ik er werkte vroeg er iemand om een "Keith Richars gitaar " dus ik pak de 72" reissue tele! van Squier, en hop, ff wat Stones licks spelen, en weg wassie!
Nog nooit ? ik deed het àltijd, als ze een versterker wilde proberen, ja dat kan, gewoon aansluiten di e hap, maakt niet uit of ze 2 weken speelde of 2 jaar.. en als het leuk klonk ging ik mee doen op bas/toetsen, en binnen no time hadden ze dan beslotenquote:Op donderdag 5 januari 2012 19:35 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Haha, baasNog nooit een verkoper gezien die dat deed
.
Goeie tactiek idd!quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:37 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nog nooit ? ik deed het àltijd, als ze een versterker wilde proberen, ja dat kan, gewoon aansluiten di e hap, maakt niet uit of ze 2 weken speelde of 2 jaar.. en als het leuk klonk ging ik mee doen op bas/toetsen, en binnen no time hadden ze dan besloten, ze werden altidj geholpen met frisdrank,thee,koffie !
Boehoequote:Op donderdag 5 januari 2012 19:40 schreef -Menn0- het volgende:
Braddie = Trollscience ?
Zo niet: Misschien moeten jullie een keer gaan daten!
Daarom, het werkte prima, alleen begonnen ze steeds minder klantvriendelijker te worden, ik mocht niet zo veel tijd vrij maken voor 1 klant(stond soms eerst 10-15 min met ze te kletsen, kopje koffie, rustig alles aansluiten rustig proberen, ff jammen, duurde soms zo 1 uur).quote:
Dude, mensen mogen toch intresse tonen? of is het apart dat ik opeens met mensen van dit topic praat, en niet alleen maar bullshit verkoop?quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:40 schreef -Menn0- het volgende:
Braddie = Trollscience ?
Zo niet: Misschien moeten jullie een keer gaan daten!
Had je laatst verteld idd...quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:43 schreef Braddie het volgende:
[..]
Daarom, het werkte prima, alleen begonnen ze steeds minder klantvriendelijker te worden, ik mocht niet zo veel tijd vrij maken voor 1 klant(stond soms eerst 10-15 min met ze te kletsen, kopje koffie, rustig alles aansluiten rustig proberen, ff jammen, duurde soms zo 1 uur).
En nu ben ik er weg,
Best sneu, maar ach... life goes on, toch? 2012 is een nieuw jaar met nieuwe kansen vind ik !, voor iedereen wel!quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:44 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Had je laatst verteld idd...
Al een baan of toch nog steeds opzoek?quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:45 schreef Braddie het volgende:
[..]
Best sneu, maar ach... life goes on, toch? 2012 is een nieuw jaar met nieuwe kansen vind ik !, voor iedereen wel!
Nog steeds op zoek, nouja.. deels, ik ga vanaf volgende week 3 x per week de sportschool in(buikje mag er wel eens af) en ik kan 2x per week met m`n pa mee om te werken met van alles en nog wat, dus dat kan eventueel iets worden, en anders ga ik kijken of ik m`n rijbewijs snel kan halen, en ga ik courieren of zo.quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:46 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Al een baan of toch nog steeds opzoek?
Sportschool, nooit in geloofd eerlijk gezegdquote:Op donderdag 5 januari 2012 19:48 schreef Braddie het volgende:
[..]
Nog steeds op zoek, nouja.. deels, ik ga vanaf volgende week 3 x per week de sportschool in(buikje mag er wel eens af) en ik kan 2x per week met m`n pa mee om te werken met van alles en nog wat, dus dat kan eventueel iets worden, en anders ga ik kijken of ik m`n rijbewijs snel kan halen, en ga ik courieren of zo.
Thanks, het is meer dat ik het doe om conditie op te bouwen en m`n buik weer *vorm* te geven, dan dat ik het echt doe voor het afvallen, want dat lukt me met hardlopen/fietsen/weinig eten/veel water ook wel, zo ben ik 24 kg kwijt geraakt in 3,5 maand!quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:50 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Sportschool, nooit in geloofd eerlijk gezegd.
Njah i.i.g. veel succes met het zoeken!
quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:44 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dude, mensen mogen toch intresse tonen? of is het apart dat ik opeens met mensen van dit topic praat, en niet alleen maar bullshit verkoop?
Huilie huiliequote:Op donderdag 5 januari 2012 19:43 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Boehoe. Ik vind het gewoon een goede tactiek, heb er nog nooit van gehoord dus vond het apart. Niet gelijk op je pik getrapt zijn
Wat is er jongen? is je hoge E gebroken? kan je gitaar niet meer geintoneerd worden?, wil je er over praten ?quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:03 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
[..]
Huilie huilie
Jullie zijn zo geïnteresseerd in elkaar dat het me wel een goed idee leek dat jullie gaan daten!![]()
Ik zou het gewoon doen! Of bel elkaar op, maar deze liefdesverklaringen en slap gelul over sportscholen hoeven niet in dit topic boys. Who gives a fuck over je pens, kom op manIk zou zeggen richt een praatgroep op
Dacht ga weer eens kijken in het topic maar 't was al niet veel, nu is het nog minder.quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:12 schreef Braddie het volgende:
[..]
Wat is er jongen? is je hoge E gebroken? kan je gitaar niet meer geintoneerd worden?, wil je er over praten ?
Je kan doen en laten wat je wilt toch?, het is tenslotte gewoon rustig, jij bent de enige die er ook daadwerkelijk om gaat huilen![]()
Ach, wat maakt het uit... het is toch niet zo dat je er last van hebt of zo?, als ik nou constant mp3`s zat te posten van m`n gitaar*skills* ok, dan is het opzich wel te begrijpen, maar kom op.. het is nu puur slowchat.. gebeurd vaak zat!quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:17 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Dacht ga weer eens kijken in het topic maar 't was al niet veel, nu is het nog minder.
Omdat het rustig is een gitaristentopic hoef je niet te gaan ouwehoeren over je dikke pensDoe dat lekker op msn ofzo.
Je hebt helemaal gelijk man!quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:25 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ach, wat maakt het uit... het is toch niet zo dat je er last van hebt of zo?, als ik nou constant mp3`s zat te posten van m`n gitaar*skills* ok, dan is het opzich wel te begrijpen, maar kom op.. het is nu puur slowchat.. gebeurd vaak zat!
The Fuck, om gelijk zo te doen is wel erg overdreven, hoe oud ben je? jaar of 12 zo te lezen.. ...?quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:35 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk man!![]()
Vertel nog eens wat meer! Bijvoorbeeld over je dikke reet! Lijkt me echt heel boeiend om te lezen!
Ga ergens anders trollen, verminkte nageboortequote:Op donderdag 5 januari 2012 20:03 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
[..]
Huilie huilie
Jullie zijn zo geïnteresseerd in elkaar dat het me wel een goed idee leek dat jullie gaan daten!![]()
Ik zou het gewoon doen! Of bel elkaar op, maar deze liefdesverklaringen en slap gelul over sportscholen hoeven niet in dit topic boys. Who gives a fuck over je pens, kom op manIk zou zeggen richt een praatgroep op
Ik heb dat wel eens gehad...quote:Op donderdag 5 januari 2012 21:37 schreef Aresdreams het volgende:
different shit same day... that would be scary
quote:Op donderdag 5 januari 2012 21:40 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ik heb dat wel eens gehad...
Dat zijn meestal ook de dagen dat het tijd is om weer eens bij de huisarts langs te gaan....
Ja ach, ik heb al 3 weken lang last van mijn keel ofzo.. en ben ook continu verkouden en moe zo'n beetje.quote:Op donderdag 5 januari 2012 21:44 schreef Braddie het volgende:
Ik ga zaterdag ook maar ff langs de dokter, ben al 1 week hees, en m`n ma maakt d`r zorgen dat ik een poliep op m`n stem heb(maar ik was 3 dagen geleden m`n stem volledig terug, en nu alleen nog hees... dus ik snap het niet helemaal)
Neequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It was an opportunity to honour our memories and to make room for new ones
quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:11 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
NeeMooi zo, want een apart topic zal niet echt werken gok ik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het centrale banjotopicquote:Op donderdag 5 januari 2012 22:18 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Mooi zo, want een apart topic zal niet echt werken gok ik.
Je zou het kunnen combineren met een ukeleletopic.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:18 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Mooi zo, want een apart topic zal niet echt werken gok ik.
Vast wel !quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:09 schreef LostInSpace het volgende:
[..]
Ja ach, ik heb al 3 weken lang last van mijn keel ofzo.. en ben ook continu verkouden en moe zo'n beetje.
Gaat wel weer over![]()
Hoop ik..
Ok, tof !quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:45 schreef The_Dean het volgende:
Ook in China gekocht?
Sowieso is een gitaar met hardcase voor honderd euro best een coole prijs.
http://img168.imageshack.us/img168/2396/kerrykingbanjomaster.jpg (copy/paste deze link)quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:45 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
Shred je ook op je elektrische banjo?
baasquote:Op donderdag 5 januari 2012 22:46 schreef The_Dean het volgende:
[..]
[ http://img168.imageshack.us/img168/2396/kerrykingbanjomaster.jpg (copy/paste deze link) ]
quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:46 schreef The_Dean het volgende:
[..]
[ http://img168.imageshack.us/img168/2396/kerrykingbanjomaster.jpg (copy/paste deze link) ]
Inderdaad. Een beetje goede hardcase is dat alleen al bijna waard.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:45 schreef The_Dean het volgende:
Ook in China gekocht?
Sowieso is een gitaar met hardcase voor honderd euro best een coole prijs.
Ik zal het hem even melden!quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:48 schreef brother52 het volgende:
[..]
Inderdaad. Een beetje goede hardcase is dat alleen al bijna waard.
quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:54 schreef brother52 het volgende:
Wat verstaan jullie trouwens onder een hardcase?
Ik heb het dan over een flightcase. Niet over een 'standaard' koffer...
Denk et wel, mijne ziet er alleen wel wat moderner en luxer uit.quote:
Dus 6 gitaren en een luxe koffer; nu alleen nog leren spelen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:57 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Denk et wel, mijne ziet er alleen wel wat moderner en luxer uit.
quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:58 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Dus 6 gitaren en een luxe koffer; nu alleen nog leren spelen.
Voor normaal vervoer zijn ze ook goed genoeg.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:57 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Denk et wel, mijne ziet er alleen wel wat moderner en luxer uit.
Waarom denk je dat ik een 4x12 gekocht heb inplaats van 2x12?quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:58 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Dus 6 gitaren en een luxe koffer; nu alleen nog leren spelen.
Kun je al sweepen?quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:01 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik een 4x12 gekocht heb inplaats van 2x12?Dan staat het zo hard, dat je niet hoort dat het slecht klinkt
Ik herinner me een post van hem: ik kan al op twee snaren sweepenquote:
Bij mij staan ze op m'n overloop. Ze blokkeren alleen de trap naar de zolder een beetje.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:01 schreef The_Dean het volgende:
Ja, dat is het lastige. Gelukkig staat een in de oefenruimte. Andere staan in de hoek van mijn hobbykamer
Kan al wel redelijk wat sweepen nu gelukkigquote:
Ik ook jaquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:04 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Ik herinner me een post van hem: ik kan al op twee snaren sweepen!
nu meerquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:04 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Ik herinner me een post van hem: ik kan al op twee snaren sweepen!
Ligt eraan. tis gewoon de manier van aanslaan bij sweeping die kut is. Het op en neer gaan. Economy picking dan alternate je up en downstrokes zodat je zo efficient mogelijk en snel mogelijk kan spelen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:05 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Ik ook ja![]()
Maar dat is toch economy picking, niet sweeping?
Sweepen viel mij redelijk makkelijk, speed picking kan ik geen tyfus vanquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:05 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Kan al wel redelijk wat sweepen nu gelukkig
Maar het is tot nu toe nog wel het moeilijkste wat ik heb moeten leren op de gitaar
Of niet.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:04 schreef brother52 het volgende:
[..]
Bij mij staan ze op m'n overloop. Ze blokkeren alleen de trap naar de zolder een beetje.
Misschien moet ik de koffers die ik niet zo vaak nodig heb maar eens een verdieping hoger brengen.
kan je dit sweepen dan?quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:07 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Sweepen viel mij redelijk makkelijk, speed picking kan ik geen tyfus van
Dat zijn geavanceerde figuren pikquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:08 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
kan je dit sweepen dan?
[ afbeelding ]
Inderdaad. Daar zal het wel op uitdraaienquote:
Dan kan je dus niet fatsoenlijk sweepen lul.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:10 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Dat zijn geavanceerde figuren pikIk heb het over de techniek.
Daarom speel ik ook punk. Dan heb je dat helemaal niet nodigquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:12 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Dan kan je dus niet fatsoenlijk sweepen lul.
de techniek is simpel. Maar fatsoenlijk sweepen is kut.
Dat kan ik wel, simpele mineur en majeur arpeggios over 5 snaren. Ik heb er een UI van maar zit mobiel helaas.quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:12 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Dan kan je dus niet fatsoenlijk sweepen lul.
de techniek is simpel. Maar fatsoenlijk sweepen is kut.
Proof itquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:17 schreef stefanhaan het volgende:
[ afbeelding ]Dit kan ik bijvoorbeeld wel sweepen. Like a baws.
combinatie van sweep picking en economy picking
quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:18 schreef brother52 het volgende:
Economy picking?
Is dat net zoiets als 12 plectraë voor de prijs van 10?
Sure, ben em nu in aant studeren.quote:
quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:19 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Sure, ben em nu in aant studeren.
word alleen beetje afgeleid door geimproviseerd shredden
Maar hij is wel makkelijk, En klinkt baas.quote:
Jao p een tempo van 80 kan iedereen het doe nu maar 200quote:Op donderdag 5 januari 2012 23:22 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Maar hij is wel makkelijk, En klinkt baas.
ja dan word het wel lastigerquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:25 schreef genakt het volgende:
[..]
Jao p een tempo van 80 kan iedereen het doe nu maar 200
Dat bedoel ik dan word het pas sweepen als je op zo'n snelheid zuivere noten eruit kan halenquote:
Nee man, dat is nasty..quote:
Dat kan ik een vrouw niet laten doen.. Nja dan maar mijn eigen aardappelen schillenquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:57 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Nee man, dat is nasty..
Waarom zou je zoiets zelf doen als je het een vrouw kan laten doen?
Ik welquote:Op donderdag 5 januari 2012 23:59 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Dat kan ik een vrouw niet laten doen.. Nja dan maar mijn eigen aardappelen schillen
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 00:01 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Ik wel
Wacht even mijn vriendin roepen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |