Discriminatie of een leuk idee?quote:KNVB blij verrast met verzoek Ajax
Van onze Telesportredactie
ZEIST - De KNVB staat niet onwelwillend tegenover het verzoek van Ajax om vrouwen en kinderen toe te laten tijdens het bekerduel met AZ, dat op 19 januari wordt overgespeeld. De eerdere ontmoeting op 21 december 2011 tussen beide clubs werd gestaakt, nadat een Ajax-supporter AZ-doelman Esteban aanviel. De KNVB besloot dat het gehele duel overgespeeld moet worden, zonder de aanwezigheid van supporters.
"De KNVB heeft een verzoek van Ajax gekregen met betrekking tot het toelaten van vrouwen en kinderen bij het bekerduel Ajax – AZ op 19 januari aanstaande", reageert de voetbalbond. "De bond heeft aangegeven in de basis niet afwijzend ten opzichte van het voorstel te staan. Wel heeft de KNVB Ajax verzocht een plan van aanpak in te dienen waarin een aantal voorwaarden geconcretiseerd en afgebakend wordt. Daarna zal er pas een formele beslissing genomen worden.”
Het is m.i. niet de manier hoe de seksen met elkaar om zouden moeten gaan... Maar gegeven het soort bavianen dat normaalgesproken de voetbaltribunes bevolkt is mijn adat waarschijnlijk te karakteriseren als een utopie, en biedt dit een leuke gelegenheid voor vrouwen en kinderen om eens op een normale manier naar voetbal te kijken.quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:28 schreef Godtje het volgende:
[..]
Discriminatie of een leuk idee?
Ik vind het eigenlijk wel leuk en ludiek. Zeker voor kinderen en dan zou ik als KNVB ook afspreken dat het alleen tegen een kinderprijsje mag. Niet dat Ajax hier rijker van gaat worden.
99% van de mannen ?quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:32 schreef Vader_Aardbei het volgende:
99% van de mannen kan zich wel gedragen, maar omdat één verstandelijk beperkte idioot het nodig vond het veld op te rennen, wordt het tijd voor discriminatie op basis van geslacht.
Ben al geen fan van Ajax, maar als ik het was zou ik nu mijn abbo opzeggen.
Is gewoon een feit?quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:32 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
99% van de mannen ?moet je eens op zondagmiddag in amsterdam/rotterdam/elkeandere grote stad vertellen, tegen de ME, die op dat moment stenen/stoelen/banken/alleswatvoorhandenis naar hun hoofd gesmeten krijgen
Ga weg man.
Omdat jij jezelf als man nog normaal op een tribune kunt vertonen.quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:35 schreef alf89 het volgende:
Idioot idee. Waarom zij wel en ik niet?
Ik zat de vorige wedstrijd netjes op mijn stoel en heb geen keeper van AZ aangevallen, laat staan wat geroepen. Maar toch mag ik er nu niet meer naar toe. Dan snap ik niet waarom zij wel.
Dit is voor Ajax gewoon een idee om nieuwe fans binnen te halen.
gratis toegang, immers Ajax heeft al toegangskaarten verkocht voor het eerste duel. Wat ze niet terugbetalen aan de fans.quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:28 schreef Godtje het volgende:
[..]
Discriminatie of een leuk idee?
Ik vind het eigenlijk wel leuk en ludiek. Zeker voor kinderen en dan zou ik als KNVB ook afspreken dat het alleen tegen een kinderprijsje mag. Niet dat Ajax hier rijker van gaat worden.
Elke zondagmiddag in de kuip gezeten dit seizoen en buiten dat een stuk of 50 idioten het Maasgebouw terroriseerde nooit iemand dingen naar de ME zien gooien.quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:37 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Ik wil bewijzen zien. 99%ga fietsen.
Dan hebben de mannen het kaartje voor de vrouwen dus betaaldquote:Op donderdag 5 januari 2012 10:38 schreef macca728 het volgende:
[..]
gratis toegang, immers Ajax heeft al toegangskaarten verkocht voor het eerste duel. Wat ze niet terugbetalen aan de fans.
Ga zelf toch weg. De ME begint regelmatig zelf met vechten hoor.quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:32 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
99% van de mannen ?moet je eens op zondagmiddag in amsterdam/rotterdam/elkeandere grote stad vertellen, tegen de ME, die op dat moment stenen/stoelen/banken/alleswatvoorhandenis naar hun hoofd gesmeten krijgen
Ga weg man.
ja dat broertje van hem mag zeker ook naar binnen weer ?quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:44 schreef ejfaar het volgende:
Wesley, die alles veroorzaakte, was zelf nog een kind toen die een stadionverbod kreeg. Erg logisch om dan kinderen binnen te laten.
Kom je wel eens uit je zolderkamertje?quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:37 schreef droom_econoom8 het volgende:
Als daar een vrouw gaat zitten komt die waarschijnlijk niet zonder aanranding thuis. Gun ze nou ook eens de gelegenheid om een voetbalstadium van binnen te zien.
Je zit op FOK! hequote:Op donderdag 5 januari 2012 10:54 schreef Silenus het volgende:
[..]
Kom je wel eens uit je zolderkamertje?
Volgens mij kom jij er ook nooit, want het is een stadion en geen stadiumquote:Op donderdag 5 januari 2012 10:37 schreef droom_econoom8 het volgende:
[..]
Omdat jij jezelf als man nog normaal op een tribune kunt vertonen.
Als daar een vrouw gaat zitten komt die waarschijnlijk niet zonder aanranding thuis. Gun ze nou ook eens de gelegenheid om een voetbalstadium van binnen te zien.
Dan ben je gewoon te lelijk!quote:Op donderdag 5 januari 2012 10:56 schreef Karina het volgende:
En ik ben een aantal keer naar een wedstrijd in de Arena geweest, nergens last van gehad.
Dat eerste sowiesoquote:Op donderdag 5 januari 2012 11:00 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dan ben je gewoon te lelijk!
Nee zonder dollen, belachelijke redenatie natuurlijk om nu geen mannen toe te laten en vrouwen wel. Er zijn duizenden Ajacieden die zich nooit hebben misdragen en er elke week zijn, en dan worden zij niet toegelaten?
"Een mooie gelegenheid voor vrouwen en kinderen om eens naar een wedstrijd te gaan."Echt, sommige mensen zijn zo ongelofelijk wereldvreemd, die zou je hun stemrecht af moeten nemen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |