Programmaquote:MidwinterZOO 2011: winterjassen in Blijdorp
tot en met 29 februari 2012
Deze winter is Blijdorp weer omgedoopt tot een sfeervolle MidwinterZOO. De feestelijke start van de Midwinterzoo was op de verjaardag van ijsbeertje Vicks op 6 december. Dierverzorgers vertellen op bepaalde dagen en tijden over winterdieren en hun bijzondere vachten, zoals kamelen, vicunia's, poolvossen, bizons, kamelen en bosrendieren.
Kijk live naar de leeuwenwelpjes (geboren op 13 nov.2011) op een monitor bij het leeuwenverblijf
De hele MidwinterZOO zijn er extra activiteiten, maar vooral op de woensdagen, de weekenden en in de schoolvakanties pakken we extra uit.
Wie en wanneer ?quote:Verder zijn er ‘coole’ kinderactiviteiten zoals marshmallows roosteren op een kampvuur, wintermutsen en -dieren knutselen van afvalmaterialen, vogelvoedermateriaal maken, naar dierenverhalen luisteren, je als dier laten schminken, of een theatervoorstelling bezoeken.
Met mij kunnen er ook mensen mee!quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:36 schreef wickie het volgende:
Check! Ik kan op woensdagen, vrijdagen en weekenden.
Ik kan ook mensen met korting meenemen op mn abbo.
blijkbaar had ik of het archief gekopieerd, of het was een foutje op de website. Heb nu de juiste tekst in de OP gekopieerd!quote:Op woensdag 4 januari 2012 19:11 schreef bitterend het volgende:
kloppen de datums trouwens? feb 2011? we zijn toch een jaar verder?
quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:05 schreef danic het volgende:
dan moeten we een andere datum kiezen, want jij moet wel mee!
quote:Wandelwagens
Voor een ontspannen ontdekkingsreis met kleinere kinderen kun je bij de entree wandelwagentjes huren voor ¤ 2,50* per dag. Koop hiervoor een kaartje bij de kassa's of bij de Oceanium-winkel Zee van Zoovenirs.
Jungle Express (treintje)
Tussen beide ingangen van Diergaarde Blijdorp rijdt een treintje. Zo kun je van het Oceanium-plein naar de Rivièrahal rijden. Een ritje met de Jungle Express kost
¤ 1,-* p.p., abonnementhouders betalen ¤ 0,70* p.p.
Kluisjes
Bij de entrees zijn tevens kluisjes te huur voor je zware/kostbare spullen
(¤0,50* per dag).
Kusjekroel.quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:29 schreef Ssserpente het volgende:
Heb je daar trouwens van die sleurkarretjes voor kinderen of is het handig om zelf een buggy mee te nemen?
*lol*quote:Op donderdag 5 januari 2012 22:41 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Kusjekroel.
Je zult verbaast zijn hoe ik in het echt ben.
Yup, 15equote:Op donderdag 5 januari 2012 22:01 schreef Brighteyes het volgende:
15e it is? Aan TT toe voegt!
* Brighteyes is er niet bij, zit dan in Singapore...
daar ben ik ook wel benieuwd naarquote:Op donderdag 5 januari 2012 22:41 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Kusjekroel.
Je zult verbaast zijn hoe ik in het echt ben.
en je kunt makkelijk een andere route gaan lopen als we je niet aanstaanquote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:21 schreef Gerberaatje het volgende:
Ja watjejuist een dierentuin meet is handig als je nog niet zo bekend bent
we bijten niet hoor! (althans
ik soms
)
hoe laat is dat?quote:Op zaterdag 7 januari 2012 21:35 schreef Ticootje het volgende:
Ik ga denk eerst ff naar de kerk en rij dan door.
kind, dan kóm je!quote:
waarom dan niet? wel jammer, had het wel tof gevondenquote:Op zaterdag 7 januari 2012 22:24 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ja da ken dus nie, anders had ik da wel gedaan he!
dat is het voordeel van 'n autoquote:Op zondag 8 januari 2012 22:31 schreef Ticootje het volgende:
Nou. Ik heb altijd flink reserve in m'n auto liggen. Ik zit echt nooit om luiers verlegen.
Als het goed is gaan schoonzus en zwager met de kinderen ook mee, misschien met ons meerijden?quote:Op zondag 8 januari 2012 21:45 schreef Ssserpente het volgende:
Dank, DJMO. Ik vind een buggy er ook wat wendbaarder uitzien.
Bar, als je wilt kun je weer meerijden.
quote:Op zondag 8 januari 2012 22:58 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Als het goed is gaan schoonzus en zwager met de kinderen ook mee, misschien met ons meerijden? Wij rijden met 2 auto's dan.
ik wil je trouwens gerust langs de must-sees meenemen hoorquote:Op woensdag 11 januari 2012 19:30 schreef Kursor het volgende:
Ik zou net als Danic wel graag een tijd en locatie (waarschijnlijk 'nieuwe' ingang) willen weten vanwege het samen naar binnen gaan op abonnementen. Verder natuurlijk...om niet helemaal alleen door het park te dwalen...niemand die mij irl kent. Nog ergens in het park op een tijd afspreken? (ik heb geen idee hoe dit soort meets werken en ik word er best nerveus van om eerlijk te zijn)
ik zorg dat ik elf uur bij 't oceanium ben. Ik zal je m'n nr even pm-en zodat je me iig kunt vindenquote:Op donderdag 12 januari 2012 08:32 schreef danic het volgende:
Ik kom met de auto, dus de oude ingang is niet praktisch. DJMO, als jij richting oceanium wil lopen, graag. 11.00 daar?
ik heb 't lijstje even ge-editquote:Op donderdag 12 januari 2012 18:08 schreef Ssserpente het volgende:
Ik kom ook, maar zit nu mobiel en onderweg naar een bijeenkomst van mn werk dus kan lijstje niet kopiëren.
wat zij zegtquote:Op donderdag 12 januari 2012 20:01 schreef As1981 het volgende:
Ik hou hem nog steeds in mijn achterhoofd. Maar ik wil pas zaterdagavond laat / zondagochtend vroeg beslissen i.v.m. dierentuinbezoek op zaterdag.
hier dus precies het zelfdequote:Op donderdag 12 januari 2012 20:43 schreef danic het volgende:
Eva is 8 maanden dus die mag zo naar binnen. Ik kom alleen, vriendlief heeft het nog steeds niet op FOK!Dus die weigert. Dus ik neem één plekje in bij Saffier.
Tico heeft ook abo, dus als er nog andere, laatkomers zijn, kunnen die evt ook nog bij haar op de naar binnen met korting!quote:Op donderdag 12 januari 2012 20:47 schreef Saffier het volgende:
Dat zijn er dus 2. Dan heb ik nog plek over en DJMO heeft ook abbo voor aanhakers.
Komt helemaal goed zondag!
volgens mij niet Saffier.Nee dusquote:Op donderdag 12 januari 2012 19:43 schreef Saffier het volgende:
Ik kan per dag 4 personen mee naar binnen nemen met 25% korting. Kinderen tot 3 jaar zijn gratis en ik weet niet uit mijn hoofd hoe oud de kinderen van Danic en Kursor zijn
Wat jammer chan
Bar heb jij mijn nummer nog?
Vicky kom jij ook??? Neem ik mijn cam mee
off course, ik kom zelf ook met de metro / rr aangezien Jan wagenziek wordt in de bus (vandaar dat ik oude ingang prefereer, die is aan te lopen vanaf 't station)quote:Op donderdag 12 januari 2012 21:03 schreef Pvoesss het volgende:
Als ik kom dan kom ik met de RR dus de oude ingang.
DJMO zou ik nog op jou mee naar binnen kunnen eventueel?
Jij ging toch ook oude ingang?
Ik moest ook nog mee van jou.quote:Op donderdag 12 januari 2012 22:57 schreef DJMO het volgende:
zoals het er nu uitziet heb ik pvoesss en kitten mee op mijn pas, katertje is nog gratis
dan is het alsnog 15 euroquote:Op donderdag 12 januari 2012 23:04 schreef Rucky het volgende:
Neem dan liever Jaleesa mee op jouw pas.
Dan neem ik haar wel mee op mijn pas die is 100%quote:Op donderdag 12 januari 2012 23:10 schreef DJMO het volgende:
[..]
dan is het alsnog 15 eurohet is maar 25:% korting he
huh moest?quote:Op donderdag 12 januari 2012 23:03 schreef DJMO het volgende:
Op deze meet moest je mee van Jaleesaen die gaat niet wegens geldgebrek
maar als je mee wil op mijn pas, van mij mag je
dat begrijp ik als geen ander meissiequote:Op donderdag 12 januari 2012 23:34 schreef JaleesaJoia het volgende:
[..]
huh moest?
jij en Rucky hadden het zelf over Blijdorp en ik ben later aangehaakt.. ik heb niemand verplicht mee te gaan
en ik weet dat 15 euro niet veel is, maar ik moet nu nog een halve maand doorkomen met 45 euro.. sorry maar ook dan kan ik 15 euro niet missen
Ik heb het topic niet helemaal gevolgd, maar woon je in de buurt, of zou je met de trein komen?quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:57 schreef JaleesaJoia het volgende:
ik haak af.. heb er op dit moment echt geen geld voorhelaas..
ze woont redelijk in de buurt kan ik vast verklappen. Wat ben je toch een lieve schatquote:Op vrijdag 13 januari 2012 01:09 schreef Papabear het volgende:
[..]
Ik heb het topic niet helemaal gevolgd, maar woon je in de buurt, of zou je met de trein komen?
Je kan in ieder geval gewoon mee (ik trakteer op reiskosten, entree, hapje, drankje, souvenir).
Evt. even via PM afstemmen morgenochtend
Ja, snap ik. Ik zou hetzelfde gedacht hebben natuurlijk. PM me even, komt helemaal in orde. Jij gaat gewoon meequote:Op vrijdag 13 januari 2012 01:13 schreef JaleesaJoia het volgende:
Ik woon in Rotterdam, de reis zou dus verder geen probleem zijn.. maar ik weet gewoon dat zodra je daar binnenstaat dat je toch wat te eten/drinken haalt + entreegeld en dat kan ik op dit moment gewoon echt niet opbrengen
Ik heb zojuist het toegangsbewijs geprint + een kaartje voor de Fyra, dus ik ben er zondagquote:Op vrijdag 13 januari 2012 10:37 schreef JaleesaJoia het volgende:
Jeej!! Papabear komt ook! (definitief??)
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik denk niet dat ze 2 keer heel erg zullen vindenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 20:16 schreef Vicky het volgende:
Ik zit nog in dubio. Kreeg vandaag mail van school dat ze de27e naar Blijdorp gaan.
Wat moet ik je leren dan.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 20:07 schreef Papabear het volgende:
Kijk, dat zijn al 2 oppasvaders. Eentje met ervaring en eentje in de leer
Niet hier, dat vertel ik je wel als ik je zie in blijdorp of in het slowchat forum. Daar hoort het beter thuis.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 20:28 schreef Papabear het volgende:
[..]
Vertel maar waar je ervaring mee hebt
Wij zijn met 2 en gaan met Djmo mee naar binnenquote:Op vrijdag 13 januari 2012 22:13 schreef Saffier het volgende:
Danic en Kursor gaan met mij mee naar binnen. Bar ben jij met 1 of met 2? Anders kan Serpente ook met mij mee naar binnen en anders via DJMO d'r abbo.
Korting is er dus sowieso wel voor je Serpente! Leuk dat je ook mee wil
Goed ingeschat.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 22:40 schreef Papabear het volgende:
Komen er ook nog vaders meeHeb het gevoel dat ik zondag als een haan in een kippenhok terecht kom
tico heeft nog plaats op haar abo, en zij komt pas rond twaalf uur (als ik me niet vergisquote:Op vrijdag 13 januari 2012 22:14 schreef As1981 het volgende:
Ik denk dat ik ga afhaken. Vind het heel jammer, maar denk dat ik het dan meer doe voor mij dan Yaro. Twee dagen dierentuinen is misschien wat veel. Daarnaast spreken jullie af rond de tijd dat hij meestal gaat slapen. En (maar veruit de minst belangrijke reden) zijn volgens,mij alle kortingsplekken al vergeven en word het ook wel een duur grapje dan.
Maar niets zo verandelijk als het weer....
iemand moet ons in bedwang houden toch?quote:Op vrijdag 13 januari 2012 22:40 schreef Papabear het volgende:
Komen er ook nog vaders meeHeb het gevoel dat ik zondag als een haan in een kippenhok terecht kom
Daar heb ik geen moeite mee, maar Rucky is er ook nogquote:Op vrijdag 13 januari 2012 23:47 schreef DJMO het volgende:
[..]
iemand moet ons in bedwang houden toch?![]()
Ik schrok al. Ik was al bang dat ik moest rennen.quote:
Tegen de tijd dat iedereen binnen is is de dag bijna voorbij.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 08:47 schreef DJMO het volgende:
eerste keer ga ik aan de oceanium zijde naar binnen, ik zou idd evt een 2e keer bij de oceaniumzijde mensen naar binnen kunnen halen
Is dat de ingang aan de van Aerssenlaan?quote:Op zaterdag 14 januari 2012 15:31 schreef _Bar_ het volgende:
Denk dat het handigste voor ons morgen via de oceaanzijnde.
Morgen krijgt het weercijfer een 9, lichtbewolkt min -1 en max 4 graden. 10% kans op neerslag
Jammer maar een fijne vakantie iig.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 15:33 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik meld me definitief af voor morgen.
Er komt een last minute vakantie tussendoor, waar we een hoop voor moeten regelen, dus dat gaat even voor!
Veel plezier morgen!
nee,dat is de oude ingang waar ik ook naar binnen gaquote:Op zaterdag 14 januari 2012 16:39 schreef Rucky het volgende:
[..]
Is dat de ingang aan de van Aerssenlaan?
Ik woon hier nog maar net 2 weken dus zo bekend ben ik hier nog niet.
Ik kom er helemaal niet vandaan, het is voor ons ongeveer 1,,5 uur rijdenquote:Op zaterdag 14 januari 2012 16:39 schreef Rucky het volgende:
[..]
Is dat de ingang aan de van Aerssenlaan?
Ik woon hier nog maar net 2 weken dus zo bekend ben ik hier nog niet.
[..]
absoluut!!quote:Op zaterdag 14 januari 2012 19:07 schreef Saffier het volgende:
Jammer maar begrijpelijk Vicky. We moeten snel weer eens samen afspreken!
tot straks! hier ookquote:
als ik voor mezelf mag spreken, het was op zéker voor herhaling vatbaar!quote:Op zondag 15 januari 2012 20:54 schreef Papabear het volgende:
En bewijs voor Jaleesa dat ìk er ook was
Mooie foto's hoor. Goed bezig geweest![]()
Till next time!quote:
Oeps, aangepast!quote:Op maandag 16 januari 2012 20:10 schreef Saffier het volgende:
Ze heeft nog een oog papabear
Ik geloof dat wij elkaar niet hebben ontmoet gister
Kursor ik las je vraag over de foto's, ik zal je even pm-en
Ik had graag met je meegelopen maar ik moest met DJMO Papabear ophalen. Maar dan gaan we toch gewoon nog eens afspreken.quote:Op maandag 16 januari 2012 20:15 schreef MoniqueB1965 het volgende:
wij liepen voorop in de veronderstelling dat de rest zou volgen hahahahahaha
Dus niet! het waren geen volgzame typjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |