Dat beeld had ik ookquote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:43 schreef Ayumu2.0 het volgende:
Waarom heeft toch iedere homo die niet uit Nederland komt het idee dat Amsterdam het fucking walhalla van de wereld is?
Echt! Yur from Holland? * Ayumu2.0 Yes i do. Oh mine god AMSTERDAM!!!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:44 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Dat beeld had ik ook
Nouja voor homo's dan
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:46 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Echt! Yur from Holland? * Ayumu2.0 Yes i do. Oh mine god AMSTERDAM!!!
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:48 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
You life there? * Ayumu2.0 No. En dan komt er een lange stilte die niet voorbij wil gaan
Ik heb hem trouwens wel gezien alleen het was zo'n kutflim dat ik hem alweer vergeten wasquote:
Amsterdam? * Ayumu2.0 Bom erop!quote:
Echt ze denken volgens mij dat ze in Amsterdam de hele dag zo rondlopen de hele dag stoned zijnquote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:48 schreef Drommeldaris het volgende:
Sowieso Holland zeggen en niet The Netherlands
Holland is achterhaald uit de gouden eeuw
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:55 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Echt ze denken volgens mij dat ze in Amsterdam de hele dag zo rondlopen de hele dag stoned zijn
en er alleen maar open minded people wonen.
[ afbeelding ]
Plaatje ter impressie wat ik bedoel.
Terwijl Amsterdam echt niet zo is, Leuk die plaatjes tot ze er geweest zijn en met een Soa die ze in zo'n goor hostel opgelopen hebben naar huis trekken, Leuk joh een gaypride eens in het jaar en daar blijft het ook bij, Trieste shit trouwens die gaypridequote:
Ziet er wel baas uit, enige grote homofeest wat ik in Groningen heb meegemaakt was roze zaterdag en 1 van mn beste keren uitgaan wel. Geweldige sfeerquote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:59 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Terwijl Amsterdam echt niet zo is, Leuk die plaatjes tot ze er geweest zijn en met een Soa die ze in zo'n goor hostel opgelopen hebben naar huis trekken, Leuk joh een gaypride eens in het jaar en daar blijft het ook bij, Trieste shit trouwens die gaypride
Heen en weer ge-sms van ik wil je weer zien etc dat soort dingen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:39 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Hoe ist verder gegaan met Anja kree?
Zeg gewoon dat je het met Anja wil gaan proberen maar dat je haar advies in je achterhoofd houdquote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:02 schreef kree het volgende:
[..]
Heen en weer ge-sms van ik wil je weer zien etc dat soort dingen.
Sidenote: kreeg een sms van die andere meid hoe het met Anja ging....
(zij wist dus al die verhalen en had me gewaarschuwd het contact te verbreken met Anja)
Fucking probleem, kweet nog niet hoe ik dit op ga lossen, die ene meid wil me steunen (gaat weer over andere dingen) en dat waardeer ik heel erg en zie haar graag als gewone vriendin.
Heb maar gezegd dat ik Anja weer een paar keer had gezien,maar Anja wil dat ik vertel aan haar dat we nu een stelletje zijn.
Maar weet nog niet echt hoe ik dat nu moet gaan brengen zonder haar (die andere dus) te kwetsen.
Probeer het maar rustig op te bouwen naar die andere meid dat ik wel meer voor Anja voel als alleen elkaar een paar keer zien.
tips altijd welkom
PS, Anja zie ik morgenavond weer![]()
Ik vind het maar niks.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:02 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Ziet er wel baas uit, enige grote homofeest wat ik in Groningen heb meegemaakt was roze zaterdag en 1 van mn beste keren uitgaan wel. Geweldige sfeer
Maar ik snap wel dat er homo's zijn die denken van zo krijgen mensen een verkeerd beeld van de homogemeenschapquote:
Ja zoiets had ik ook in gedachte, maar wacht effe op wat ik nu van haar terug krijg nadat ik stuurde dat ik haar een paar keer had gezien en dat het beter met haar ging.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:04 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Zeg gewoon dat je het met Anja wil gaan proberen maar dat je haar advies in je achterhoofd houd
Er ligt gewoon een heel stigma rondom homo zijn, Homo's schreeuwen van de daken wij willen normaal bevonden worden. Als er een homo in elkaar geslagen word is het een heel drama terwijl wanneer als je normaal doet het gewoon niet gebeurt, Ik vraag er weleens om met mij gedrag alleen ik weet me te verweren en als ik een paar klappen krijg hoor je mij niet huilen dat het gebeurt.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:05 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Maar ik snap wel dat er homo's zijn die denken van zo krijgen mensen een verkeerd beeld van de homogemeenschap
Wat is normaal? Volgens mij ben je ook niet altijd veilig als je gewoon hand in hand loopt. Of zoent. En dat beschouw ik toch echt als normaal gedrag.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:12 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Er ligt gewoon een heel stigma rondom homo zijn, Homo's schreeuwen van de daken wij willen normaal bevonden worden. Als er een homo in elkaar geslagen word is het een heel drama terwijl wanneer als je normaal doet het gewoon niet gebeurt, Ik vraag er weleens om met mij gedrag alleen ik weet me te verweren en als ik een paar klappen krijg hoor je mij niet huilen dat het gebeurt.
Ben een old fashion gay person.
Ik keek laatst one man army dat is met allemaal mensen uit speciale units (leger, swat, etc)quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:12 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Er ligt gewoon een heel stigma rondom homo zijn, Homo's schreeuwen van de daken wij willen normaal bevonden worden. Als er een homo in elkaar geslagen word is het een heel drama terwijl wanneer als je normaal doet het gewoon niet gebeurt, Ik vraag er weleens om met mij gedrag alleen ik weet me te verweren en als ik een paar klappen krijg hoor je mij niet huilen dat het gebeurt.
Ben een old fashion gay person.
Geloof me soms wil ik gewoon bepaalde types die dus homo zijn zelf in elkaar slaan om het gedrag wat ze vertonenquote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:13 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Wat is normaal? Volgens mij ben je ook niet altijd veilig als je gewoon hand in hand loopt. Of zoent. En dat beschouw ik toch echt als normaal gedrag.
Ik kan me goed voorstellen dat als je in het leger zit en samen dag in dag uit in, Als team samen eet werkt en wat nog meer dat je er niet op zit te wachten als er een homo in je team zitquote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:14 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Ik keek laatst one man army dat is met allemaal mensen uit speciale units (leger, swat, etc)
Dan gaan ze kijken wie de beste soldaat is. Er had een jonge schietinstructeur gewonnen die het leger niet in was gegaan omdat het motto was "Don't ask, don't tell" was wel een mooie speech
Maar dan is het geweld tegen irritant gedrag, en niet tegen geaardheid.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:21 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Geloof me soms wil ik gewoon bepaalde types die dus homo zijn zelf in elkaar slaan om het gedrag wat ze vertonen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |