Ja?? Dan ga ik die maar eens halen! Het voelt zo mutserig maar ik sta elke ochtend te kokhalzen bij die Etos pillen en het lukt gewoon niet. Nu heb ik ook andere (heeeeele dure) vitaminen gekocht met een pilvergruizer (jawel) maar dat werkt niet...daaag ¤30! Dan ga ik maar voor de dagravit kijken. Bedankt!quote:
Zijn idd van die mega capsules ja. Maar dat openmaken kan geen kwaad? Dan is dat idd ook nog een optie, potje staat toch al thuis! Bedankt voor het meedenkenquote:Op woensdag 4 januari 2012 14:43 schreef Marjolijntje het volgende:
Tante_soesa, die van de etos zijn toch van die capsules? Die kan je als het goed is open maken en dan op een lepel doen. Klodder vla erbovenop en smullen maar!
We waren net halverwege het hoofdgerecht toen ze ineens naar de wc ging. Echt zonder dat het opviel was ze weg. Na 2 minuutjes dacht ik "ik ga eens even kijken", en vroeg hoe het ging. Kreeg ik als antwoord door de deur "ik denk dat m'n vliezen zijn gebroken". Daarop heb ik gevraagd waarom ze dat dacht. Antwoord: "nou, het deed 'knap', en ineens kwam er allemaal vocht uitquote:Op woensdag 4 januari 2012 14:39 schreef Soempie het volgende:
IARL, in het restaurant!? Dat lijkt me echt vervelend. Had ze de stoel verpest? En hoe waren de reacties?
Ja dat zou je zeggen idd. Lastige is dat ik al vrijwel niets doequote:Op woensdag 4 januari 2012 14:57 schreef Kyara het volgende:
Voor jou een teken om het kalmer aan te doen Klavertje!
Dat is inderdaad wel pittg Covie.
Nee hoor, kan geen kwaad! De werkzame stoffen zitten in het poeder, niet in het omhulseltje! Het is misschien alleen wat geknoei.quote:Op woensdag 4 januari 2012 14:57 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Zijn idd van die mega capsules ja. Maar dat openmaken kan geen kwaad? Dan is dat idd ook nog een optie, potje staat toch al thuis! Bedankt voor het meedenken
nee, al blijft het een beetje onrustig. Rommelen durf ik het niet eens te noemen. En weet ook niet zeker of het nou de kleine is of dat het iets anders isquote:Op woensdag 4 januari 2012 16:32 schreef klavertje-4 het volgende:
[..]
Ja dat zou je zeggen idd. Lastige is dat ik al vrijwel niets doeik heb nu verlof dus slaap uit en hang op de bank haha!
Heeft het bij jou nog doorgezet?
Top! Dankjulliewelquote:Op woensdag 4 januari 2012 17:24 schreef Marjolijntje het volgende:
[..]
Nee hoor, kan geen kwaad! De werkzame stoffen zitten in het poeder, niet in het omhulseltje! Het is misschien alleen wat geknoei.
Is het dan niet zo dat de stoffen niet opgenomen worden, omdat ie al te vroeg 'kapot' is?quote:Op woensdag 4 januari 2012 17:24 schreef Marjolijntje het volgende:
[..]
Nee hoor, kan geen kwaad! De werkzame stoffen zitten in het poeder, niet in het omhulseltje! Het is misschien alleen wat geknoei.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |